Lj. Priče

LastGentleman

Primećen član
Poruka
905
Pozdrav ljudi... Da li žalite za nekim? Ne dostaje li vam neko koga ste puno voleli ali ipak uprkos tome morali da se rastanete sa tom osobom?
Voleo bih ko može ukratko ili podugačko (kako god) da ispriča priču o ljubavi koja mu je promenila način razišljanja i/ili život, nešto za šta ste pomislili
da će trajati dugo dugo (ako ne večno) ali se ipak završilo tužno ili neočekivano.
 
Da je bilo sudjeno, ili da smo se više trudili, trajalo bi. Volela sam i patila, jedna ljubav me je dovela ovde gde sam sad, ali ovde sam srećna, da ga nisam ostavila, da nisam bezala od.proslosti, patila za njim, ne bih sada na kraju balade bila ipak srećna. Setim ga se često, očiju i osmeha, godine nisu učinile da zaboravim, ali znam da ta ljubav nije bila moja sreća
 
Pozdrav ljudi... Da li žalite za nekim? Ne dostaje li vam neko koga ste puno voleli ali ipak uprkos tome morali da se rastanete sa tom osobom?
Voleo bih ko može ukratko ili podugačko (kako god) da ispriča priču o ljubavi koja mu je promenila način razišljanja i/ili život, nešto za šta ste pomislili
da će trajati dugo dugo (ako ne večno) ali se ipak završilo tužno ili neočekivano.

Kaka si romanticna dusica<3 preporodices se kad budes poco kitom misliti
 
Pozdrav ljudi... Da li žalite za nekim? Ne dostaje li vam neko koga ste puno voleli ali ipak uprkos tome morali da se rastanete sa tom osobom?
Voleo bih ko može ukratko ili podugačko (kako god) da ispriča priču o ljubavi koja mu je promenila način razišljanja i/ili život, nešto za šta ste pomislili
da će trajati dugo dugo (ako ne večno) ali se ipak završilo tužno ili neočekivano.

Ne zalim ni za kim. Ne moze mi nedostajati neko ko je ziv, i zivi svoj zivot. Da je trebalo, ( u koliko je tema o tebi ) ti bi sad bio sa tom osobom.
Rastanke mozes posmatrati kao izazove za neke nove lepe stvari koje ce ti se desiti.
Ne mora da traje ni jedan sat, a trajace onoliko koliko brzo shvatis da te na drugom mestu ceka nova sansa, sreca.
 

Back
Top