Lj. Priče
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Lj. Priče

Primećen član LastGentleman (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    87

Podrazumevano Lj. Priče

Pozdrav ljudi... Da li žalite za nekim? Ne dostaje li vam neko koga ste puno voleli ali ipak uprkos tome morali da se rastanete sa tom osobom?
    Voleo bih ko može ukratko ili podugačko (kako god) da ispriča priču o ljubavi koja mu je promenila način razišljanja i/ili život, nešto za šta ste pomislili
    da će trajati dugo dugo (ako ne večno) ali se ipak završilo tužno ili neočekivano.

Iskusan
    Učlanjen
    05.01.2017.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano Re: Lj. Priče

ne žalim
    bude teško neko vreme pa prođe
    retko se zaljubljujem, ali svaki put kao da je prvi

Domaćin Black_star (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    153

da, da... ne.. i da i ne..
    http://www.youtube.com/watch?v=bLPbKOj5UIU

Ističe se
    Učlanjen
    10.03.2017.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    34
    Reputaciona moć
    0

Ljubsav boli, tesko je o tome pricati. Svakako je sladja i ta bol nego da je ne dozivis uopste.

Ističe se Celtic Queen (avatar)
    Učlanjen
    24.09.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    80

Da je bilo sudjeno, ili da smo se više trudili, trajalo bi. Volela sam i patila, jedna ljubav me je dovela ovde gde sam sad, ali ovde sam srećna, da ga nisam ostavila, da nisam bezala od.proslosti, patila za njim, ne bih sada na kraju balade bila ipak srećna. Setim ga se često, očiju i osmeha, godine nisu učinile da zaboravim, ali znam da ta ljubav nije bila moja sreća
    Poveruj jednog dana,kako mi dusa smeta da imam duse,kako mi srce smeta da te volim

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6197

Citat Original postavio LastGentleman Pogledaj poruku
    Pozdrav ljudi... Da li žalite za nekim? Ne dostaje li vam neko koga ste puno voleli ali ipak uprkos tome morali da se rastanete sa tom osobom?
    Voleo bih ko može ukratko ili podugačko (kako god) da ispriča priču o ljubavi koja mu je promenila način razišljanja i/ili život, nešto za šta ste pomislili
    da će trajati dugo dugo (ako ne večno) ali se ipak završilo tužno ili neočekivano.
    Kaka si romanticna dusica<3 preporodices se kad budes poco kitom misliti
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Moderator sebastian3 (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    484

Citat Original postavio LastGentleman Pogledaj poruku
    Ne zalim ni za kim. Ne moze mi nedostajati neko ko je ziv, i zivi svoj zivot. Da je trebalo, ( u koliko je tema o tebi ) ti bi sad bio sa tom osobom.
    Rastanke mozes posmatrati kao izazove za neke nove lepe stvari koje ce ti se desiti.
    Ne mora da traje ni jedan sat, a trajace onoliko koliko brzo shvatis da te na drugom mestu ceka nova sansa, sreca.
    Preveo: Bambula

Elita Smorisha (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    354

Citat Original postavio Lu9 Pogledaj poruku
    Ljubsav boli, tesko je o tome pricati. Svakako je sladja i ta bol nego da je ne dozivis uopste.
    Ma gdeee...
    radnik obespravljen, malo placen, robovski uslovi rada itd. a opet niko nece da iskoriscava srpskog radnika bez subvencija

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •