Boško Obradović: Na TV Pink prave rijaliti, traže hapšenje mene i Milana Stamatovića!
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Boško Obradović: Na TV Pink prave rijaliti, traže hapšenje mene i Milana Stamatovića!

Buduća legenda комшија (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    882

Exclamation Boško Obradović: Na TV Pink prave rijaliti, traže hapšenje mene i Milana Stamatovića!

http://www.kurir.rs/vesti/politika/2910153/kurir-tv-uzivo-dveri-nastavljaju-protest-pristalice-boska-obradovica-okupile-se-ispred-vlade-srbije

POsle skupa ispred TV PINK

KURIR TV, PROTEST ISPRED VLADE SRBIJE Boško Obradović: Na TV Pink prave rijaliti, traže hapšenje mene i Milana Stamatovića!]

Pristalice pokreta Dvera za danas u 16h zakazali su protest ispred zgrade Vlade Srbije u Nemanjinoj ulici u Beogradu, koji možete pratiti uživo na Kurir TV.

Prethodno su održali protest ispred TV Pink na kome su zabeležni incidenti.

17.40 Obraćajući se učesnicima protesta, Boško Obradivićjeozjavio da se na TV Pink već tri sata emituje rijaliti šou pod nazivom "Zveri uz Dveri", u kome se traži hapšenje njega Milan Stamatovića.

"Dveri nikad nisubili za nasilje, Dveri su miroljubiva stranka", poručio je Obradović.

On je rekao da su došli da pokažu da se ne boje aktuelnog režima.

"Došlo je vreme da im kažemo da ovako više ne može!. SNS ulazi u saperastičku vladu sa zločincem Ramušem Haradinajem. Hoćemo li konačno da se pobunimo i da svi izađenamo na ulice i svrgnemo ovaj nakaradni režim. Nemamo mi problem sa homoseksualcima već sa ovim političkim pederima koji sede u Vladi Srbije", rekao je Obradović, na šta je masa uzvratila skandiranjem "Vučiću, pederu!" .

16.40 Zvanični deo protesta počeo je intoniranjem himne Srbije.
    16.30 Sindikalni lider Željko Veselinović poručio da danas živimo u državi rijaliti šoua.
    "Srbija danas ima najniže minimalne plate u Evropi i najsiromašnija je države u Evropi", rekao je Veselinović.

16.20 Predsednik opštine Čajedina i Zdrave Srbije Milan Stamatović poručio je hoće da upozore na loš položaj građana u Srbiji.

"To je naša obaveza. Nećemo da slušamo samo monolog velikog vođe. Došli smo da pokažemo da postoji drugačija Srbija i da nema prečeg cilja od borbe za slobode. Zato vas pozivamo da još masovnije izađete na proteste", rekao je Stamatović.

16.15 Prisutnima se obratio lider Dveri Boško Obradović. On je podsetio daje prvi deo performansa završen ispred TV Pink kad je podvučena simbolična crta koj razdvaja vlasnika Pink Željka Mitrovića i lidera LDP Čedmira Jovanovića.

- - - - - - - - - -

ДО ПОБЕДЕ!

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2253

Podrazumevano Re: Boško Obradović: Na TV Pink prave rijaliti, traže hapšenje mene i Milana Stamatov

СНС-лудило УЗИМА МАХА..........................................
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1012

Podrazumevano Re: Boško Obradović: Na TV Pink prave rijaliti, traže hapšenje mene i Milana Stamatov

Владан за Двери! Напред и без предаје.

Buduća legenda Komunistkinja (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    585

да ли ће нека нормала опозиција икада да дође не могу више да гледам ове њушке .Ђинђићеве ССовце
    Информационное бюро коммунистических и рабочих партий
    Живео Стаљин и светска револуција

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1302

Naleteo na jeftinu provokaciju i sad mu drugi krivi ...!

Zaboravio sa kime ima posla ...
    "Vera , sloga i postenje, Srpsko su spasenje".
    "В конце концов все будет хорошо. Если будет плохо, значит, это еще не конец"

Iskusan Amuletum (avatar)
    Učlanjen
    28.09.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Могу да пљуну Митровићу под прозор. Буквално.

Ističe se
    Učlanjen
    10.03.2017.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    34
    Reputaciona moć
    0

pa ce kada izadju iz zatvora biti u nekom rijalitiju, mrzim i ja rijalitije ali jer moraju sve tucom

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Amuletum Pogledaj poruku
    Могу да пљуну Митровићу под прозор. Буквално.
    Miskovic je finansirao Sablju, tajkuni i novac su uvek radili posao

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2223

cenim da ce Vucic sa svojom mafijom pokusati nesto da nakaci Obradovicu iz Dveri, da ga uhapsi , jer su Dveri najveca opozicija propederaskom satanistickom u sluzbi Hasima Tacija i Ramusa Haradinaja i NATO pakta - Vucicevom lopovskom rezimu
    Слава Христу који смрт победи, а част сваком који Христа следи. Кој га љуби срцем и устима, љубав своју печати делима.

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1012

Тихи нажалост увек постоје и радикалније методе елиминисања противника... један од њих је био Небојша Крстић. Кад не можете заплашивањем, новцем.. спремни су на најгоре. Двери су истинска снага у служби српског рода.

Elita
    Učlanjen
    30.10.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    1178

Dveri bez problema kukaju na rezim zajedno sa Jeremicem.
    Diskvalifikovani su.

Slične teme

1. Obradović: Pink koristi frekvenciju za vređanje protivnika
    Autor комшија u forumu Politika
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 14.09.2017., 16:06
  2. Odgovora: 64
    Poslednja poruka: 01.02.2017., 11:24
  3. Bizarni ruski rijaliti u Sibiru - prave Igre gladi
    Autor gost 388198 u forumu Hronika
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 19.12.2016., 08:15