METRO 2033 Ekranizacja

DjomlaSPLAT

Ističe se
Poruka
2.037
Glukhovsky je napisao bolesno dobar roman. E sad...
Negde sam procitao, da se snima film po ovom romanu. Da li neko zna nesto vise. Svakako, bilo bi brutalno da se ekranizuje ovaj roman.
Ostaje da se vidi na sta ce to liciti, ali jedno je sigurno, knjiga je dovoljno mracna, sa brutalnom atmosferom i inspirativna da kreativnost tima ne propadne kroz saht. Osim toga, u slucaju da nekome bude problem zamisliti kako to sve treba izgledati u filmu, dovoljno je da pokrene brutalnu istoimenu igru. Jedna od boljih FPS igara, koje sam igrao.

Ko ne zna, Metro 2033 je smesten u postapokalipticno okruzenje moskovskog metroa, kojim haraju cudovista i ljudski sljam.


I na kraju, ko nije procatao ovu knjugu, pojma nema sta propusta.
Isto tako su dobri nastavci Metro 2034 i Metro 2035.
 
Imala sam knjigu, ali sam je pozajmila nekom drugu i nije mi vratio dve godine, ali nisam ni ja njemu dilan dog stripove, pa smo kvit. Mislim da će film da bude bezveze, ništa što je pravljeno po igrama(a za knjige tui tamo)nije valjalo, tako da nisam optimistična
 
Imala sam knjigu, ali sam je pozajmila nekom drugu i nije mi vratio dve godine, ali nisam ni ja njemu dilan dog stripove, pa smo kvit. Mislim da će film da bude bezveze, ništa što je pravljeno po igrama(a za knjige tui tamo)nije valjalo, tako da nisam optimistična

Iskreno, mislim da je on bolje pros'o u toj trampi. :D
Film, koliko sam razumeo. Bice ekranizacija romana, nece imati nekih dodirnih tacaka sa igricom.
Knjiga ima brutalnu atmosferu i pricu. I nadam se da ce to, ko bude pravio film, iskorostiti.

Videcemo. Svakako nije iskljuceno da film zaser* :D Ali, nadam se najboljem..
 
Poslednja izmena:
Naravno da je prosao bolje, da mu je uzela Alana Forda tek bi onda mogla da kaze da su kvit. :mrgreen:

Knjiga je odlicna, secam se da me je poprilicno uvukla u pricu i da sam je progutao. Dobro si me podsetio da procitam jos jednom kada uhvatim malo vremena...

A sto se tice filma, na imdbu pise 'in development', tako da se nista ne zna. I ja sam skeptik inace, vrlo lako moze da se sve pretvori u CGI izdrkavanje.
 
Nije, to su one knjige, fensi izdanja, tako da sam ja bolje prošla. :P

Nemojte se nadati da će film biti dobar, izvinite što sam zla ali ne želim da budete u fantazijama... znači, fight club film je bolji od knjige, zelena milja isto takođe, ali ostalo je teško gowno
 
To je vec druga stvar, moze i da se preproda ako zafali kes, nije velika steta. :mrgreen:

I The Godfather je bolji od knjige, po meni. Ima dosta primera, ne mora da znaci da ce po defoltu da zaseru stvar. Mada, da generalno zaseru - zaseru. Poslednje sto sam se razocarao je Marsovac. Ridli Skot snimio djubre i nije preneo ni truncicu atmosfere iz knjige. Tako da ja ne ocekujem nista zapravo, ne rusis nam sneska. :mrgreen:
 
Jao, da, ima knjiga. Ali nisam čitala, pa ne znam je l' valja ili ne! Paklena pomorandža je isto bolji film nego knjiga.
Ma, meni muka kad vidim Meta dejmona, tako da se nisam ni trudila da gledam film

Princ od Persije je recimo ok film, ali nema nešto veze sa igrom
 
Meni nije bila nista posebno. Naravno, prvo sam gledao film pa su mi non-stop pred ocima bili Marlon Brando, Al Pacino i sl... Paklenu pomorandzu nisam citao, ali mi je film precenjen i izvikan. Dobar je, ali brate nije toliko koliko mu se pridaje vaznost.

E sto se tice igara, Assassin's Creed sam gledao, i jos po nagovoru nekih ortaka otisao u bioskop. Nisu mi vise ortaci. :mrgreen:
 
A dobro, jeste možda precenjen ali knjiga je stvarno toliko dosadna i ne drži pažnju, ja ne znam ni kako sam je dovršila, npr.

Hahaha, meni najveće razočaranje Max Payne. To je ok film kad ne porediš sa igrom, ali bože, koliko je to mogao biti dobar film, dobri glumci, a zasrali totalno. Sad se nerviram!

- - - - - - - - - -

A za Assassin's Creed.. prvi deo mi je totalno bezveze, igre, msm, al kontam da film ni ne prati nešto radnju igre
 
Secam se da sam jedva cekao da izadje Max Payne, ocekivajuci ludnicu. O klvalitetu filma dovoljno govori cinjenica da sada nemam pojma o cemu se radi, jedne scene iz filma se ne secam. Od uspesnijih poduhvata, pada mi na pamet Resident Evil. Sasvim solidan film. A cini mi se ni da Tomb Raider nije bio los. Ili mi je secanje varljivo, posto sam bio klinac kad je izasao, a glumila je Andjelina... :mrgreen:
 
Resident Evil nisam gledala, ali verujem da valja. Nisam ni igre igrala, pa ne znam. :)
Tomb Raider je ok film, ali nema nikakve veze sa igrama, a sigurna sam i da je Angelina Jolie dala svoj doprinos, definitivno. Jeote, šta se njoj desilo, od takve mesnate ribe postala leš. žasu.
 
Jeste, iz Tomb Raider. :)
I smršala jedno 20-30 kg, bar tako izgleda. Al šta ćeš kad je usvojila gomilu kineza i crnaca.
Imala je rak, mislim, valjda sad silikone ima.
Jadna.

- - - - - - - - - -

Btw. na ovoj temi o svemu, sem Metro, haha
 
Znas sta je bilo, imala je mogucnost da dobije rak i onda je kao meru predostroznosti radila seckanje, nije zapravo fasovala rakcinu. Sad sam morao da guglam da vidim na sta lici, jbt obrazi joj upali kao da je na heroinu. Doduse, mozda je ovo kao visak. :mrgreen:

Razmenili smo po recenicu o topicku, sad offujemo za sve pare. Da ima moderatora, obrisali bi nas i banovali. Ali nema srecom. :)
 
Pa glupača je onda što je odsekla dojke. :(
Ma aj što su obrazi upali, nego što su joj ruke... ne znam, kosturske...?

Hvala bogu da nema, živela anarhija! <3

- - - - - - - - - -

Ali mi žao djomle, sa velikim entuzijazmom je otvorio temu, a komentarišu dve budale samo
 
To i ja kazem. Ko zna sta se tu dogodilo. ZAVERA!!

Ladno si me naterala da guglam Angelina Jolie hands. Jos mi izaslo ponudjeno i nisam morao da zavrsim kuckanje, znaci ljudi ladno guglaju to. Haha

article-2071951-0F1C613C00000578-70_306x470.jpg
Ulazak na sopstvenu odgovornost. :D Nema gram mesa, ona stara kost i koza najbolje opisuje.

E, a mozes da posmatras to i ovako - govorimo pametne stvari obogacene vrcavim dosetkama i time oplemenjujemo temu. :mrgreen:
 
Čoveče, na šta liči riba. Od takve lepotice u kostura. :eek: (Ovaj smajli mi je odvratan, ali moram ga upotrebiti, jer me jeza bukvalno uvatila.)
da, ako ništa drugo, sad imaš informaciju kako izgledaju njene ruke i to možda bude bilo nekad važno kasnije!
Ali aj ruke nego što se i glava osušila.
Osećam se jako loše što tako kritikujem, ali bože.


Pa sad dal su pametne stvari... to je već diskutabilno, ali smo sigurno vrcavi! :mrgreen:
 
Anđelina već nekoliko godina liči na kostura, gledala sam neki triler u kojem trči, bukvalno me je bolelo da gledam, toliko je mršava da sam se plašila da će se raspasti, baš ko kostur... Verovatno je anoreksija, glumice uglavnom dosta smršaju kad prestanu da budu devojke... a ona nije znala kad da stane, verovatno i dalje misli da je debela :sad2:

Re tema: nemam pojma o čemu pričate, ali ako naprave ko Noćnu stražu ja ću biti zadovoljna.
 
Poslednja izmena:

Back
Top