Skandal: Švedski političar tvrdi da je silovan zbog političih uverenja

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.371
Skandal: Švedski političar tvrdi da je silovan zbog političih uverenja

Lider ogranka Levičarske partije u gradu Falunu u Švedskoj, Patrik Liljeglod napisao je na svom Fejsbuk nalogu da ga je silovao napadač koji je vitlao nožem zbog toga što je naginjao ka levičarskim političkim uverenjima.

stokholm-750x430.jpg


“Brutalno su se odnosili prema meni i silovali su me preteći nožem, pod izgovorom da sam levičar, da ljudi kao što smo mi to vole i na kraju da sam izdajnik”, napisao je na Fejsbuku.

Policija je potvrdila da istražuje slučaj, a “SVT” javlja da do sada niko nije uhapšen.

Liljegod tvrdi da se napad dogodio krajem jula, kada je šetao kući.

On kaže da je osetio dužnost da podeli detalje napada, jer je bio politički motivisan, prenosi “Bi-Bi-Si”.

(Tanjug)
https://www.krstarica.com/vesti/sve...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header


Занимљиво да и у Швецкој постоје еквиваленти организације 1389 који су, као и ови наши тешки гејеви.
 
Плебс се силује на овим просторима веома дуго
иако увек мисли да има исправна политичка уверења.

Можда се овај Швеђанин и не жали већ се хвали
а тако би се рекло и за плебес, воли то силовање

Само ти уживај плебсоњо а слободно се и похвали.
 
И Мијаку се то дешавало кад је отишао у Америку. Пар пута му се десило, ал' после преш'о у богатији крај па му је сад ок и нема опасности за њега.

Кад ти нема тоалет лорда да му подрепашки адвокатишеш прелазиш у дрвене пе.ере!
Ако ако, и ти се слободно похвали (али не и мозгом; из Америке у Америку?!) само се мани тих усиљених и неповезаних упадица јер те сврстају у крезубе и грбаве губитнике транзиције по мерилима твоје секте.
Горе главу и зини!
 
Poslednja izmena:
Само се ти хвали а и зини мало више.

Нисмо заинтересовани да нам преносиш искуства из печалбе,
а по најмање да их некоме пропоручујеш.

Задржи за себе, дискретније је.
 
Да га је силовао неки Сомалијац онда му вероватно не би сметало.

Што се фашиста тиче и савремене европске деснице у целости, познато је да међу њима има доста педера. У Дверима их гарант има колико и у ЛДП-у, ако не и више.
 
Otkud znas?
Da mozda nisi i ti LGBT.

Не него крстини *******и са ПДФ политика повремено оду на ПДФ ЉиС и тамо причају како су ебали ове из "невладиног сектора".

Ено ти, пун форум њихових исповести.
 
Нисмо заинтересовани да нам преносиш искуства из печалбе,
а по најмање да их некоме пропоручујеш.

Задржи за себе, дискретније је.

Ахахах, то ми каже слепац свезпе.ер који је печалбарисањем у својој земљи тек успео да смува једног нато пешована!
Само се ви мазите и пазите и у вц рађајте а не по форуму.
 
Ахахах, то ми каже слепац свезпе.ер који је печалбарисањем у својој земљи тек успео да смува једног нато пешована!
Само се ви мазите и пазите и у вц рађајте а не по форуму.

Moлим, без психолошких пројекција личности.
Ако сте то Ви нису Сви.
 

Back
Top