Koji mob uzeti?

User Friendly

Buduća legenda
Poruka
25.007
Budzet koji planiram je izmedju 25k i 33k dinara. Sta moze da se kupi za te pare a da valja?
Prioritet mi je kamera i baterija, bilo bi lepo da tel ne baguje i da ima iole kvalitetan softver i hardver. Umeren sam korisnik i tel bi mi slusio za net, slike i pozive.

Razmisljao sam o Lenovo Moto G4 Plus. Valjaju li Lenovi telefoni?
 
Budzet koji planiram je izmedju 25k i 33k dinara. Sta moze da se kupi za te pare a da valja?
Prioritet mi je kamera i baterija, bilo bi lepo da tel ne baguje i da ima iole kvalitetan softver i hardver. Umeren sam korisnik i tel bi mi slusio za net, slike i pozive.

Razmisljao sam o Lenovo Moto G4 Plus. Valjaju li Lenovi telefoni?

Valjaju, imaju cist Android sto je veliki plus, vidi i Nokiu 6 , vratila se Nokia, sada ih rade sa androidom.
 
Budzet koji planiram je izmedju 25k i 33k dinara. Sta moze da se kupi za te pare a da valja?
Prioritet mi je kamera i baterija, bilo bi lepo da tel ne baguje i da ima iole kvalitetan softver i hardver. Umeren sam korisnik i tel bi mi slusio za net, slike i pozive.

Razmisljao sam o Lenovo Moto G4 Plus. Valjaju li Lenovi telefoni?

Ja koristim LENOVO VIBE S1 vec godinu ipo,i mogu da ti kazem da sam prezadovoljan. Baterija kao i na svakom androidu izdrzi dan,ako ne visim konstantno na netu,kamera je solidna (ima frontalnu duplu kameru 8+5mp) 3GB RAM... Ja ga ne stedim,i zaista je ok.
 
Budzet koji planiram je izmedju 25k i 33k dinara. Sta moze da se kupi za te pare a da valja?
Prioritet mi je kamera i baterija, bilo bi lepo da tel ne baguje i da ima iole kvalitetan softver i hardver. Umeren sam korisnik i tel bi mi slusio za net, slike i pozive.

Razmisljao sam o Lenovo Moto G4 Plus. Valjaju li Lenovi telefoni?

Ako ti je prioritet kamera i baterija a budzet ti je 33000.

Sto ne bi uzeo neki od ova tri modela LG G4, G5 , V10 , imas prodavaca kolko hoces na kupujemprodajem.com.
 
Poslednja izmena:

evo par nedelja gledam šta bih sebi uzeo i moj glas ide isto za P10 lite. Razlog je pored specifikacija i izgleda i taj što ga ljudi uzimaju preko paketa i onda
prodaju na kupujem prodajem u proseku za 250 evra potpuno nov sa dve godine garancije mobilnog operatera. Po meni je to najsigurnija varijanta i najjeftinija.
Može da se nadje i za 230 ako se prati kupujem prodajem, ispod 230 evra za sada nisam video...
Druga varijanta, odeš na sajtove VIP-a, MTS-a i Telenora, izaberes nesto sto ti se sviđa akošta pedesetak hiljada i onda, na kupujem prodajem juriš nekog ko taj tel uzet od nekog od tih operatera prodaje za znatno manje pare.
 
gledao sam u rangu specifikacija i Samsung galaxy A5 2017gogina ali mi se nešto uživo ne sviđa ne znam zašto nije ostavio nikakav utisak na mene.
Sviđa mi se Samsung galaxy J7 2017 godiše zbog veličine ekrana ali za njega kažu da ima problem sakvalitetom zvuka u slušalici, a to meni jako znači, tako da i zbog toga na kraju P10 lite, samo kad bi mu bio još malo veći ekran to bi bilo to za mene lično.
 
citajuci o utiscima korisnika telefona jedna marka odskace https://www.mobilnishop.com/mobilni-telefoni/xiaomi/Mi-Max-2-Dual-SIM-5716/

ili od njih http://www.mobilnisvet.com/mobilni/5604/Xiaomi/Redmi-Pro-64GB

mada ja koristim nokiu i lg , ali sam totalno nezahtevan korisnik i zadovoljan sam

Potpuno se slažem i koliko čujem od ostalih korisnika (a i sam sam ponosni vlasnik), svi su zadovoljni njihovim telefonima bez obzira da li je jeftiniji model ili flegšip.

Evo trenutne ponude, pa neka proveri: Xiaomi telefoni

Trenutni best-buy je Xiaomi Redmi Note 4X koji ima cenu cca 150€ trenutno
 
Ovaj telefon sam uzeo pre 1-2 godine,i do sada me super sluzi.Ima malo slabiju kameru ali za male pare je dobar.Radi se o Samsung Galaxy S3 Neo.
Dimenzije : 136.6 x 70.7 x 8.6 mm
Težina : 132 grama
Veličina : 4.8 inča
Broj boja : (24-bit) 16.777.216 boja
Rezolucija : 720x1280 piksela
Broj piksela senzora : 1.9 megapiksela

RAM : 1536 MB
Kapacitet : 16384 MB
 

Back
Top