Mihajlović: Koridor 10 za mene već završen

toz972

Poznat
Poruka
8.371
http://www.021.rs/story/Info/Srbija/171413/Mihajlovic-Koridor-10-za-mene-vec-zavrsen.html
Mihajlović: Koridor 10 za mene već završen
Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović izjavila je da će kompletan Koridor 10 biti gotov do kraja februara 2018.
Mihajlović je podvukla da je u prethodnih pet godina izgrađeno više od 160 kilometara autoputa uz ocenu da je to "fantastičan rezultat".

Dodala je da će samo ove godine u saobraćaj biti pušteno gotovo 100 kilometara autoputa - u subotu 31 kilometar autoputa na Koridoru 11 od Pirota do Dimitrovgrada, a na proleće je već pušteno 12 kilometara, dok će do kraja godine biti otvorene deonice Obrenovac - Ub i Lajkovac - Ljig ukupne dužine 51 kilometar.

Predsednik će na spektakularan način sutra pustiti u saobraćaj autoput između Pirota i Dimitrovgrada.Po nekim informacijama on će sleteti avionom na autoput :eek: koji ima dovoljnu širinu u jednom delu za tako nešto.Pošto imamo para za bacanje već postavljena ograda između dva dela autoputa sada je skinuta da bi mogao avion da sleti.:hahaha::hahaha::hahaha:Kolektivno ludilo.Cirkus.:rotf::rotf::rotf::hahaha1::hahaha1::hahaha1:Ako je ovo istinita informacija a ima naznaka da jeste onda...šta reći?
 
Poslednja izmena:
koji će mu matrag avion kad može ovako...spektakularno :lol:


Vucko-supermen-324x160.jpg
 
Niša puno, samo naznaka da će gradski izbori verovatno biti nešto ranije nego što se očekuje, te da postoji mogućnost da će sa njima biti i republički.

A koji je izvor informacije o navodnom sletanju avionom?
Sa drugog foruma.Slika by rbagio85.
0bFW4NY.jpg

Ne vidim drugi razlog za uklanjanje već postavljenih ograda između leve i desne strane autoputa.Ne verujem da su uklonjene zbog bine...ne treba za binu toliki prostor.Jedino ako ne zadovoljavaju standarde pa ih menjaju.Ali ne verujem.Inače te ograde koje su postavljene pa uklonjene pa će se ponovo postavljati nisu ni malo jeftine.Imamo izgleda para za ovakvo bahaćenje a za druge bitnije stvari nemamo.Ako se na ovaj način otvori autoput onda me stvarno više ništa ne može iznenaditi.
 
Poslednja izmena:
taj deo autoputa je pista za ne daj bože neko ratno stanje i takve informacije se ne puštaju u javnost....

nije mi jasno čemo onda sve to???
Proko,dvadeset prvi vek je.Satelitom se vide i mnogo manje stvari od ovoga.Osim toga tuda će dnevno prolaziti na hiljade vozila sa strancima a očigledno je da je taj deo napravljen tako da se može koristiti kao pista.To nije novost i nismo jedinstveni u svetu po tome.Čak mislim da je bugarska ili italijanska firma pravila taj deo puta.Kako misliš da sačuvaš tajnu da se taj deo puta može koristiti kao pista?
 
Poslednja izmena:
Ne mogu vesti sa foruma se uzimati kao nekakav pouzdani izvor....to je očigledno šala bre.
Moguće.Ali me ne bi čudilo da je istina.Ovo da su danas bili skinuli već postavljene ograde koje su bile postavljene pre dva meseca danas je provereno kod ozbiljnog čoveka.Tako da....Ipak je ovo Srbija....Treba očekivati neočekivano.Počeo sam da verujem i u vesti Njuz.neta :) a kamoli u reči i slike ozbiljnih ljudi sa kojima se već duže poznajem.
 
Poslednja izmena:
http://www.021.rs/story/Info/Srbija/171413/Mihajlovic-Koridor-10-za-mene-vec-zavrsen.html
Mihajlović: Koridor 10 za mene već završen
Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović izjavila je da će kompletan Koridor 10 biti gotov do kraja februara 2018.
Mihajlović je podvukla da je u prethodnih pet godina izgrađeno više od 160 kilometara autoputa uz ocenu da je to "fantastičan rezultat".

Dodala je da će samo ove godine u saobraćaj biti pušteno gotovo 100 kilometara autoputa - u subotu 31 kilometar autoputa na Koridoru 11 od Pirota do Dimitrovgrada, a na proleće je već pušteno 12 kilometara, dok će do kraja godine biti otvorene deonice Obrenovac - Ub i Lajkovac - Ljig ukupne dužine 51 kilometar.

Predsednik će na spektakularan način sutra pustiti u saobraćaj autoput između Pirota i Dimitrovgrada.Po nekim informacijama on će sleteti avionom na autoput :eek: koji ima dovoljnu širinu u jednom delu za tako nešto.Pošto imamo para za bacanje već postavljena ograda između dva dela autoputa sada je skinuta da bi mogao avion da sleti.:hahaha::hahaha::hahaha:Kolektivno ludilo.Cirkus.:rotf::rotf::rotf::hahaha1::hahaha1::hahaha1:Ako je ovo istinita informacija a ima naznaka da jeste onda...šta reći?
Zašto lažeš , ovoga nema na linku koji si postavio
ban za postavljača zbog laži!
 
Zašto lažeš , ovoga nema na linku koji si postavio
ban za postavljača zbog laži!
To ispod je moj komentar na osnovu nekih informacija koje sam dobio.Nisam ja ni rekao da je to sa tog linka.Link sam postavio radi vesti da se sutra otvara autoput.A ispod vesti sam napisao svoj komentar.Da li je to zabranjeno?Sliku sa odsečenom ogradom sam postavio kao dokaz koji potkrepljuje moje informacije.Smeš li da se kladiš sa mnom da ograda nije danas odsečena u dužini 3km i to baš na mestu koji je predviđen da bude pista u vanrednim okolnostima i da je veliko pitanje da li će sutra biti uopšte pušten saobraćaj zbog toga što verovatno neće stići da je postave ni do preksutra?Svečano otvaranje će biti sutra ali je veliko pitanje da li će se autoput pustiti u saobraćaj sutra.Po meni neće?Da li i za to smeš da se kladiš?
 
Poslednja izmena:
To ispod je moj komentar na osnovu nekih informacija koje sam dobio.Nisam ja ni rekao da je to sa tog linka.Link sam postavio radi vesti da se sutra otvara autoput.A ispod vesti sam napisao svoj komentar.Da li je to zabranjeno?Sliku sa odsečenom ogradom sam postavio kao dokaz koji potkrepljuje moje informacije.Smeš li da se kladiš sa mnom da ograda nije odsećena u dužini 3km i to baš na mestu koji je predviđen da bude pista u vanrednim okolnostima?
poenta je da si izmislio vest i napisao je tj LAGAO si
 
poenta je da si izmislio vest i napisao je tj LAGAO si
Nisam ja izmislio vest.Ja sam i u prvom postu rekao da...ako je ovo istinita informacija...Činjenica je da je ograda odsečena u dužini od 3 km.Da li smeš da se kladiš da je tako bilo?Činjenica je da će danas pokušati ponovo da je postave.Ako ne uspeju....svečanog otvaranja će sutra biti ali saobraćaj na autoputu neće biti pušten sutra već najverovatnije prekosutra.Da li smeš da se kladiš da će tako biti?
 
Poslednja izmena:
Moguće.Ali me ne bi čudilo da je istina.Ovo da su danas bili skinuli već postavljene ograde koje su bile postavljene pre dva meseca danas je provereno kod ozbiljnog čoveka.Tako da....Ipak je ovo Srbija....Treba očekivati neočekivano.Počeo sam da verujem i u vesti Njuz.neta :) a kamoli u reči i slike ozbiljnih ljudi sa kojima se već duže poznajem.

Da ponovim nešto što sam napisao nedavno, moramo barem ovde, na Forumu Krstarice, očuvati privrženost činjenicama. Ako ovo izgubimo, ništa ne ostaje.

A ja te kao moderator podsećam da je tako nešto činiti i u suprotnosti sa Pravilnikom Foruma.
 

Back
Top