Vasi predlozi

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.324
Ako imate neki predlog vezano za pdf Ostali sportovi...u smislu preuredjenja , promene ili otvaranje neke teme i slicno,
molim vas da ih date ovde na temi a koje cemo rado razmotriti...

Preimenovana je tema Biciklisticki kutak u Biciklizam na kojoj se moze i pise se o svemu vezano za biciklizam
U lepljive je postavljena tema Sportska oprema na kojoj se moze izmedju ostalog vrsiti razmena iste , preporuka
opreme, pracenje trendova i slicno
 
Ako imate neki predlog vezano za pdf Ostali sportovi...u smislu preuredjenja , promene ili otvaranje neke teme i slicno,
molim vas da ih date ovde na temi a koje cemo rado razmotriti...

Preimenovana je tema Biciklisticki kutak u Biciklizam na kojoj se moze i pise se o svemu vezano za biciklizam
U lepljive je postavljena tema Sportska oprema na kojoj se moze izmedju ostalog vrsiti razmena iste , preporuka
opreme, pracenje trendova i slicno

stavite mene za moda
 
Draga Nina,
Bil' bila ljubazna da "Evropsko Indoor Prvenstvo u streličarstvu!!" preimenuješ u "Streličarstvo".
Ja bih tu nastavio sa promocijom ovog "spremam se za Igre Gladi" sporta :lol:
 
Nina, zašto nema tema o IndyCar šampionatu. Shvatam da šampionata nema na srpskim televizijama, ali možda ima neko na krstarici da prati šampionat i može da nas obaveštava sa istog ili da nam kaže na kojoj televiziji možemo da pratimo šampionat.
 
Nina, zašto nema tema o IndyCar šampionatu. Shvatam da šampionata nema na srpskim televizijama, ali možda ima neko na krstarici da prati šampionat i može da nas obaveštava sa istog ili da nam kaže na kojoj televiziji možemo da pratimo šampionat.
Ja pored Nascara volim da pogledam tu i tamo IndyCar ali Indy 500 obavezno. sledece godine ce Alonso ponovo pokusati da se kvalifikuje ovog puta nadam se uspesno. Pre toga sad u januaru vozi Dakar. Bilo bi dobro kad bi auto-moto sport imao svoj podforum.
 
Ja pored Nascara volim da pogledam tu i tamo IndyCar ali Indy 500 obavezno. sledece godine ce Alonso ponovo pokusati da se kvalifikuje ovog puta nadam se uspesno. Pre toga sad u januaru vozi Dakar. Bilo bi dobro kad bi auto-moto sport imao svoj podforum.

На ком каналу гледаш? Ја немам IndyCar.
 
Ja pored Nascara volim da pogledam tu i tamo IndyCar ali Indy 500 obavezno. sledece godine ce Alonso ponovo pokusati da se kvalifikuje ovog puta nadam se uspesno. Pre toga sad u januaru vozi Dakar. Bilo bi dobro kad bi auto-moto sport imao svoj podforum.

Nije problem da se otvori takva tema ali mislim da takva tema pripada Automobilizmu
Moze se otvoriti posebna ako neko uopste prati americku formulu 1 ili se moze pisati u sklopu teme Formula 1 koja postoji na Automobilizmu
 
Nije problem da se otvori takva tema ali mislim da takva tema pripada Automobilizmu
Moze se otvoriti posebna ako neko uopste prati americku formulu 1 ili se moze pisati u sklopu teme Formula 1 koja postoji na Automobilizmu
Formula 1 i uopste auto-moto sport je sport. Ja na svim forumima gde sam bio drze ga u sportu. Al ok tvoj forum nemoj mene slusati :) a za Indycar ipak treba posebna tema glupo je da se mesa sa F1 pogotovo ako tema zazivi.
 
jeste sport ali kako je su sportski automobili u pitanju logicno je da ide u forum Automobilizam..a ovo su Ostali sportovi i rekreacija
sto se tice teme Indycar slobodno se obrati moderatoru na Automobilizmu i reci mu da ces otvoriti jednu takvu temu na kojoj ces pisati o americkom f1 i svemu sto ima veze sa tim..
 
A kad bi neko hteo pisati o MotoGP (svetsko prventsvo trka motocikala) gde bi to islo u "Automobili" ?

Zasto jednostavno nemamo podforum "Auto-moto sport" i tu pisali o svim auto-moto sportovima: F1, MotoGP, WRC, Nascar, Indycar itd. To bi bilo preglednije nego tamo da se mesa sa auto industrijom. Evo da pitamo ljude ko se slaze moze i anketu da otvorimo.
 
@bbrane
na podforumima se slabo pise cim se izoluju teme sa osnovne strane
mozes da otvoris teme o MotoGP, o WRC, Nascar, Indycar ovde na Ostalim sportovima ako zelis
ili na Automobilizmu ako ti odgovara, pa cemo videti da i ce teme zaziveti i da li ce se pisati na njima
 
Poslednja izmena:
Uz sve duzno postovanje Ninocke moje drage:per::cmok: ovo je UZAS! Borilacke vestine nisu ni sport a ni rekreacija. Te samim tim se ne uklapaju nigde ovde. Pritom je u pitanju fenomen koji kulturoloski gledano postoji hjilajdama godina I koji aposlutno je apsurdno da se trpa u isti kosh sa...Lupam, golfom, tenisom Itd. Ne znam sta se postize ovakvom reorganizacijom Foruma stvarno.
 
Otvaracemo o njima i i pšisati ovde na Ostalim sportovima..
Sta reci a ne zaplakati. OK tako je kako je ali meni licno a verujem I mnogima je apsurdno. Dalje kao podforum se vodi "kompjuterska oprema, telefoni i Internet" s tim da Internet je tehnoglogija a racunari su hardver, komapd opreme, materijalno. Veze nema da se bas tako grana I deli ali ajde. Sta se ja tu pitam.
 

Back
Top