Boris Tadic: Da sam ja potpisao B.Sporazum, Srbija bi gorela

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.388
Beograd -- Predsednik SDS Boris Tadić ocenio je da bi "Srbija gorela" da je, dok je obavljao funkciju predsednika Srbije, potpisao Briselski sporazum.

69965785359724643e49b0322326683_v4_big.jpg


Komentarišući izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića u kojoj je optužio sadašnju opoziciju za "predaju" Kosova, Tadić je kazao da nikada ne bi prihvatio uspostavljanje pravnog sistema nezavisnog Kosova na severu pokrajine, što su kako je naveo, uradili "Vučić, Dačić i Nikolić stavljanjem parafa na Briselski sporazum".

"Mogao sam i ja da konstatujem ulazak srpskih političara u vladu sa Haradinajem, meni je to nuđeno još 2004. godine, ali nisam. Saslušao sam taj predlog međunarodne zajednice, ali nisam srpskim političarima sa Kosova, potajno, poput Marka Đurića, poručio da uđu u vladu sa Haradinajem pa da onda kukavički kažem kako su oni to sami odlučili", rekao je Tadić za izdanje lista "Danas" od petka.

On je dodao da i pored "žestokih" pritisaka iz EU, nije hteo da prihvati kosovske institucije na severu jer je smatrao da je to "predaja najdubljih interesa Srbije".

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=09&dd=14&nav_category=11&nav_id=1303829

Bogami ispade Tadic manji izdajnik od Vucica.

Ko sto rece on bi priznao samo siptarsku vlast na jugu. A Vucic je priznade i na severu Kosmeta...

Eto kaze Tadic da su mu amerikanci nudili jos 2004 da Srbi udju u vlast sa Haradinajem a da je on to odbio.

Vucic sve pojeo ko pas s maslom....

I izdao
 
' ебига Боки. Изгледа да ти је Крле погрешно шаптао како да диваниш са плебсом док је био у твом штабу.

Видиш, како је своју имбецилност сјајно уклопио у противнички табор и публику која га савршено разуме.
 
Beograd -- Predsednik SDS Boris Tadić ocenio je da bi "Srbija gorela" da je, dok je obavljao funkciju predsednika Srbije, potpisao Briselski sporazum.

69965785359724643e49b0322326683_v4_big.jpg


Komentarišući izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića u kojoj je optužio sadašnju opoziciju za "predaju" Kosova, Tadić je kazao da nikada ne bi prihvatio uspostavljanje pravnog sistema nezavisnog Kosova na severu pokrajine, što su kako je naveo, uradili "Vučić, Dačić i Nikolić stavljanjem parafa na Briselski sporazum".

"Mogao sam i ja da konstatujem ulazak srpskih političara u vladu sa Haradinajem, meni je to nuđeno još 2004. godine, ali nisam. Saslušao sam taj predlog međunarodne zajednice, ali nisam srpskim političarima sa Kosova, potajno, poput Marka Đurića, poručio da uđu u vladu sa Haradinajem pa da onda kukavički kažem kako su oni to sami odlučili", rekao je Tadić za izdanje lista "Danas" od petka.

On je dodao da i pored "žestokih" pritisaka iz EU, nije hteo da prihvati kosovske institucije na severu jer je smatrao da je to "predaja najdubljih interesa Srbije".

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=09&dd=14&nav_category=11&nav_id=1303829

Bogami ispade Tadic manji izdajnik od Vucica.

Ko sto rece on bi priznao samo siptarsku vlast na jugu. A Vucic je priznade i na severu Kosmeta...

Eto kaze Tadic da su mu amerikanci nudili jos 2004 da Srbi udju u vlast sa Haradinajem a da je on to odbio.

Vucic sve pojeo ko pas s maslom....

I izdao
Nisu se ni oni iz DS-a bas pretrgli da odrze Kosovo.
 
:)


Mnogo sto sta nije za njegi , al` , eto - ziv covek i gresi i bruka se pod stare dane ...

Zato je sadasnja vlast sacuvala Kosmet, uvela nas u EU, ucinila da najmanja plata bude 1000 evra, dobila savremeno naoruzanje od Rusije, i napravila lepu fontanu.
Doduse, prethodna vlast nas je opljackala.
Slobina vlast nas opljackala i upropastila.
Kad je Vesli Klark 1997. izjavio da ce Srbija u NATO ili NATO u Srbiju, nije imao ko da cuje.
Komunisticka vlast nas je upropastila, digavsi ustanak i izbacivsi nas iz Trojnog pakta.
Kralj Budal...Ujedinitelj nas prvi put uveo u Jugoslaviju i usao u rat koji nas je kostao 58% stanovnistva.
Obrenovice, koji su hteli da nas uvedu centralnoevropsku kulturu, pobismo.
I tako.

Zaista, sta to nije u redu sa Srbima?
 
Kakav zen koan. Sta je Srbin?

- - - - - - - - - -

:)

"Remetilacki" smo narod ...

:)

O cas posla "poremetimoi planove cestitih i filantropski nastrojenih kolopnijalnih sila "...!



I oni su uleteli u "balkanski triangl" i eto ih - silaze sa svetskog trona uz tresak .

:)
A taman ih je krenulo ...

Stvarno mislis da smo im poremetili planove i da silaze sa svetskog trona? Dobro...
 
Kakav zen koan. Sta je Srbin?

- - - - - - - - - -



Stvarno mislis da smo im poremetili planove i da silaze sa svetskog trona? Dobro...

kazu kad je skoro Bibi Netanjahu bio u Vasingtonu , na sastanku u vezi situacije u Siriji i generalno , atmosfera je bila ko na sa'rani :mrgreen:

To samo jedno znaci. Prdnuli su u cabar, i ne znaju sta bi mogli dalje da urade.
 
Није могао да се суздржи и рекао шта му је на души и само потврдио да народ није глуп.Све се зна мој Тадија и мој Ацика.
А историја нека вам пресуди,јер можемо се лагати до миле воље али народ на крају пресуди.
Истина је да ћете оба завршити на сметлишту српске историје,смрадови,подгузне муве и хоштаплери најгоре врсте!
 

Back
Top