Boris Tadic: Da sam ja potpisao B.Sporazum, Srbija bi gorela
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 63

Tema: Boris Tadic: Da sam ja potpisao B.Sporazum, Srbija bi gorela

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2166

Lightbulb Boris Tadic: Da sam ja potpisao B.Sporazum, Srbija bi gorela

Beograd -- Predsednik SDS Boris Tadić ocenio je da bi "Srbija gorela" da je, dok je obavljao funkciju predsednika Srbije, potpisao Briselski sporazum.

Komentarišući izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića u kojoj je optužio sadašnju opoziciju za "predaju" Kosova, Tadić je kazao da nikada ne bi prihvatio uspostavljanje pravnog sistema nezavisnog Kosova na severu pokrajine, što su kako je naveo, uradili "Vučić, Dačić i Nikolić stavljanjem parafa na Briselski sporazum".

"Mogao sam i ja da konstatujem ulazak srpskih političara u vladu sa Haradinajem, meni je to nuđeno još 2004. godine, ali nisam. Saslušao sam taj predlog međunarodne zajednice, ali nisam srpskim političarima sa Kosova, potajno, poput Marka Đurića, poručio da uđu u vladu sa Haradinajem pa da onda kukavički kažem kako su oni to sami odlučili", rekao je Tadić za izdanje lista "Danas" od petka.

On je dodao da i pored "žestokih" pritisaka iz EU, nije hteo da prihvati kosovske institucije na severu jer je smatrao da je to "predaja najdubljih interesa Srbije".

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=09&dd=14&nav_category=11&nav_id=1303829

Bogami ispade Tadic manji izdajnik od Vucica.

Ko sto rece on bi priznao samo siptarsku vlast na jugu. A Vucic je priznade i na severu Kosmeta...

Eto kaze Tadic da su mu amerikanci nudili jos 2004 da Srbi udju u vlast sa Haradinajem a da je on to odbio.

Vucic sve pojeo ko pas s maslom....

I izdao
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

Buduća legenda Alter_Ego_ (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    521

Podrazumevano Re: Boris Tadic: Da sam ja izdao Kosovo kao Vucic i potpisao B.Sporazum- Srbija bi go

Да нисте гласали за СНС 2012. сад би било више Србије на Косову и Метохији.

Buduća legenda C0NSIGLIERI (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1328

Podrazumevano Re: Boris Tadic: Da sam ja izdao Kosovo kao Vucic i potpisao B.Sporazum- Srbija bi go

Sa srpskim glasacima definitivno nesto nije u redu, svakim novim izborima oni glasaju gore od prijasnjih. :wtf:
    A Mari usque ad Mare

Supermoderator Ljuta Tica (avatar)
    Učlanjen
    09.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    903

' ебига Боки. Изгледа да ти је Крле погрешно шаптао како да диваниш са плебсом док је био у твом штабу.

Видиш, како је своју имбецилност сјајно уклопио у противнички табор и публику која га савршено разуме.
    Слободан као ... ' тица

Iskusan jolemisa (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    144

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    Beograd -- Predsednik SDS Boris Tadić ocenio je da bi "Srbija gorela" da je, dok je obavljao funkciju predsednika Srbije, potpisao Briselski sporazum.

Komentarišući izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića u kojoj je optužio sadašnju opoziciju za "predaju" Kosova, Tadić je kazao da nikada ne bi prihvatio uspostavljanje pravnog sistema nezavisnog Kosova na severu pokrajine, što su kako je naveo, uradili "Vučić, Dačić i Nikolić stavljanjem parafa na Briselski sporazum".

"Mogao sam i ja da konstatujem ulazak srpskih političara u vladu sa Haradinajem, meni je to nuđeno još 2004. godine, ali nisam. Saslušao sam taj predlog međunarodne zajednice, ali nisam srpskim političarima sa Kosova, potajno, poput Marka Đurića, poručio da uđu u vladu sa Haradinajem pa da onda kukavički kažem kako su oni to sami odlučili", rekao je Tadić za izdanje lista "Danas" od petka.

On je dodao da i pored "žestokih" pritisaka iz EU, nije hteo da prihvati kosovske institucije na severu jer je smatrao da je to "predaja najdubljih interesa Srbije".

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=09&dd=14&nav_category=11&nav_id=1303829

Bogami ispade Tadic manji izdajnik od Vucica.

Ko sto rece on bi priznao samo siptarsku vlast na jugu. A Vucic je priznade i na severu Kosmeta...

Eto kaze Tadic da su mu amerikanci nudili jos 2004 da Srbi udju u vlast sa Haradinajem a da je on to odbio.

Vucic sve pojeo ko pas s maslom....

I izdao
    Nisu se ni oni iz DS-a bas pretrgli da odrze Kosovo.

haeul nije na forumu
    Ех, драги мојим, мислим да је то-то
    Poznat haeul (avatar)
    Učlanjen
    03.12.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    163

Вучић стоји "на раменима дивова".

Све сте ви мој до мога. Велеиздајници прве класе којима би у нормалним земљама пресудила гиљотина.

Ћути, уживај у олему и купу себи нове наочаре.
    Poslednji put ažurirao/la haeul : 14.09.2017. u 23:39
    「一死固知忠義在」 · Србија никада неће ући у ЕУ. Помирите се с тим.

Veoma poznat Роло Томази (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    50
    Reputaciona moć
    307

А да смо слушали Леку Ранковића....
    ...или Милана Стојадиновића...
    Или Лазара Хребељановића...
    Ћути, Борисе, и мани се политике.
    То, напросто- није за тебе.
    Морамо опростити својим непријатељима, али не пре него што их- обесимо.
    Хајне

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1067

Talking Re: Boris Tadic: Da sam ja izdao Kosovo kao Vucic i potpisao B.Sporazum- Srbija bi go

Mnogo sto sta nije za njegi , al` , eto - ziv covek i gresi i bruka se pod stare dane ...
    "Vera , sloga i postenje, Srpsko su spasenje".
    "В конце концов все будет хорошо. Если будет плохо, значит, это еще не конец"

Veoma poznat Muertero (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    201

Citat Original postavio bakonja Pogledaj poruku

Mnogo sto sta nije za njegi , al` , eto - ziv covek i gresi i bruka se pod stare dane ...
    Zato je sadasnja vlast sacuvala Kosmet, uvela nas u EU, ucinila da najmanja plata bude 1000 evra, dobila savremeno naoruzanje od Rusije, i napravila lepu fontanu.
    Doduse, prethodna vlast nas je opljackala.
    Slobina vlast nas opljackala i upropastila.
    Kad je Vesli Klark 1997. izjavio da ce Srbija u NATO ili NATO u Srbiju, nije imao ko da cuje.
    Komunisticka vlast nas je upropastila, digavsi ustanak i izbacivsi nas iz Trojnog pakta.
    Kralj Budal...Ujedinitelj nas prvi put uveo u Jugoslaviju i usao u rat koji nas je kostao 58% stanovnistva.
    Obrenovice, koji su hteli da nas uvedu centralnoevropsku kulturu, pobismo.
    I tako.

Zaista, sta to nije u redu sa Srbima?
    :ᛖᛚᛞᚲᚱᚨᚠᛏ:

Veoma poznat Sotir zvani djubre (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    164

Tadic je upravu kad ovo kaze ali to ga ne abolira setite se samo kako se izvinjavao u ime Srbije kao poslednja pizda

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1067

"Remetilacki" smo narod ...

O cas posla "poremetimoi planove cestitih i filantropski nastrojenih kolopnijalnih sila "...!

https://www.youtube.com/watch?v=wAcB4J2NxZo

I oni su uleteli u "balkanski triangl" i eto ih - silaze sa svetskog trona uz tresak .

A taman ih je krenulo ...
    "Vera , sloga i postenje, Srpsko su spasenje".
    "В конце концов все будет хорошо. Если будет плохо, значит, это еще не конец"

Učlanjen
    08.11.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    50
    Reputaciona moć
    307

Citat Original postavio Muertero Pogledaj poruku
    Са Србима је све у реду.
    Проблем је са перцепцијом тога- шта је Србин.
    Хајне

Učlanjen
    27.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    201

Kakav zen koan. Sta je Srbin?

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio bakonja Pogledaj poruku

"Remetilacki" smo narod ...

O cas posla "poremetimoi planove cestitih i filantropski nastrojenih kolopnijalnih sila "...!

https://www.youtube.com/watch?v=wAcB4J2NxZo

I oni su uleteli u "balkanski triangl" i eto ih - silaze sa svetskog trona uz tresak .

A taman ih je krenulo ...
    Stvarno mislis da smo im poremetili planove i da silaze sa svetskog trona? Dobro...

Učlanjen
    08.11.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    50
    Reputaciona moć
    307

То је нешто око чега не можемо да се сложимо као народ већ око 100 година.
    Ево, и овде на форуму- пола свађа је око тога.
    Хајне

Buduća legenda veliki krang (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    438

Više budala nego pametnih...
    https://www.youtube.com/watch?v=RP2u4wJcnS0

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2166

- - - - - - - - - -

Stvarno mislis da smo im poremetili planove i da silaze sa svetskog trona? Dobro...
    kazu kad je skoro Bibi Netanjahu bio u Vasingtonu , na sastanku u vezi situacije u Siriji i generalno , atmosfera je bila ko na sa'rani

To samo jedno znaci. Prdnuli su u cabar, i ne znaju sta bi mogli dalje da urade.
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

Veoma poznat Blues Brothers (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    216

Pa goreo je Beograd za njegovog vakta na onom mitingu '' Kosovo za patike '' ... Zatim za njegovog vakta MSP se izjasnio da je proglasenje nezavisnosti Kosova u skladu sa medjunarodnim pravom ...

Buduća legenda veliki krang (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    438

Citat Original postavio Blues Brothers Pogledaj poruku
    Pa goreo je Beograd za njegovog vakta na onom mitingu '' Kosovo za patike '' ... Zatim za njegovog vakta MSP se izjasnio da je proglasenje nezavisnosti Kosova u skladu sa medjunarodnim pravom ...
    Pa nije, za onoliki grad to je svega par ulica u kojima je bilo nereda. Ne možeš ti iz sela to da shvatiš...
    https://www.youtube.com/watch?v=RP2u4wJcnS0

Ističe se
    Učlanjen
    06.01.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

DS, verovatno, nije pristao na nesto na sta su ovi sad. To sigurno, jer onda prosli ne bi bili smenjeni. Sad da je Tadic i zuta kompanija radila da ovde tece med i mleko, nije bas. Pogurali su i oni to priznavanje, a verovatno, i Sloba s necim. Ovo sto se dole desilo je bilo pitanje vremena od 2008. i kome ce da pripadne vruc krompir.

Učlanjen
    27.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    201

kazu kad je skoro Bibi Netanjahu bio u Vasingtonu , na sastanku u vezi situacije u Siriji i generalno , atmosfera je bila ko na sa'rani

To samo jedno znaci. Prdnuli su u cabar, i ne znaju sta bi mogli dalje da urade.
    Ko kaze, ekskluzivni izvori Kurira i Telegrafa?

Buduća legenda C0NSIGLIERI (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1328

A Mari usque ad Mare

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2166

Ko kaze, ekskluzivni izvori Kurira i Telegrafa?
    izraelski Haretz ...

Mozda si nekad cuo za taj list sta znam.

Buduća legenda Alter_Ego_ (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    521

Све би на Косову и Метохији било другачије да је Пера отишао право у полицију, тј. да ТИкомир и Мита нису гласали за СНС 2012. године.

Veoma poznat sveznadar (avatar)
    Učlanjen
    09.08.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    183

Citat Original postavio Alter_Ego_ Pogledaj poruku
    Све би на Косову и Метохији било другачије да је Пера отишао право у полицију, тј. да ТИкомир и Мита нису гласали за СНС 2012. године.
    Е, мазну ми пост

Видиш требало је да прође 5 година
    Ако дозволиш да неко управља тобом путем вере или политике, мора да си много лењ или си комплетни ретард!

Emihs nije na forumu
    Nikakva spoljašnja sloboda ne može se postići bez unutrašnjeg mira.
    Moderator Emihs (avatar)
    Učlanjen
    21.11.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    362

Није могао да се суздржи и рекао шта му је на души и само потврдио да народ није глуп.Све се зна мој Тадија и мој Ацика.
    А историја нека вам пресуди,јер можемо се лагати до миле воље али народ на крају пресуди.
    Истина је да ћете оба завршити на сметлишту српске историје,смрадови,подгузне муве и хоштаплери најгоре врсте!
    Robovi su postali slobodni a slobodni ljudi robovi!

Slične teme

1. Odgovora: 131
    Poslednja poruka: 18.02.2010., 14:07
  2. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 19.01.2007., 18:57
  3. Boris Tadic saradjivao sa mafijom?
    Autor Chedo Kokardic u forumu Politika
    Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 30.11.2006., 18:52
  4. Predsednik Boris Tadic
    Autor PredatorBG11 u forumu Politika
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 01.05.2006., 22:46
  5. Boris Tadic kao predsednik... zadovoljni?
    Autor absonic u forumu Politika
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 07.03.2005., 02:48

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •