Најнижа цена одржавања текућег рачуна за плату?

Која банка узима најмањи месечни харач на одржавање текућег рачуна за плату?

Telenor banka - starter (bez naknade)

Capture.jpg


http://www.telenorbanka.rs/static/file/TB_Katalog_Proizvoda_Avgust 0908.pdf

Jedini trosak je za izradu kartice, kada je dobijes (postom) odes do Telenor bankomata i uplatis valjda 300din i to je to.
 
Poslednja izmena:
Telenor banka - starter (bez naknade)

Jedini trosak je za izradu kartice, kada je dobijes (postom) odes do Telenor bankomata i uplatis valjda 300din i to je to.
Они ми делују непоуздано, ова банка је основана тек пре три године, и не личи на праву банку. Да ли можда имаш лично искуство са примањем плате преко њих?

Да ли неко зна, ако има нека "класична" банка која отима мање од 195 динара месечно за одржавање текућег рачуна?
 
Они ми делују непоуздано, ова банка је основана тек пре три године, и не личи на праву банку. Да ли можда имаш лично искуство са примањем плате преко њих?

Да ли неко зна, ако има нека "класична" банка која отима мање од 195 динара месечно за одржавање текућег рачуна?
Imam telenor racun koristim od kad je osnovana, cak sam dobio razne poklone posto sam medju prvima otvorio racun, imas i intezu mislim da je odrzavanje ispod 200din pa biraj.
 
Poslednja izmena:
Koristiš li e-banking ili samo podižeš gotovinu?
i jedno i drugo, tako da transakcije mi ne prave trosak, npr placam telenor racun na klik koja je free usluga, izvrsim ponekad neku uplatu ali troskovi ne prelaze 100di, takodje bitno je i da se koristi iskljucivo telenor bankomat... prednost je ebanking tj mbanking, telenor je tu najbolji..

Telenor je pozicioniran kao online banka koja funkcionise putem atm + e-mbanking sa jednom expoziturom na Nbg.

Koncept buducnosti banaka bez redova i bez mucenja, usled nekog problema postoji kontakt centar, korisniku je bukvalno sve dozvoljeno putem app, za razliku od drugih m banking app.

Zaradu primam na oba racuna, freelance rad ide na tb a inteza za redovne uplate zarade, za 10 godina nisam imao problema.. mada jasno preferiran rad telenor banke.
 

Back
Top