Huawei P8 Lite nemoze da se poveze sa racunarom.....help!

neledr

Primećen član
Poruka
748
Kao sto se da naslutiti iz naslova, imam problem sa povezivanjem telefona sa kompom. Naime radi se o tome da kada ga povezem preko USB, on kao nesto trazi, neke drajvere, ne nadje ih, istovremeno se pojavi prozor za HiSuite koji prihvatim i instaliram. Ali..... po pokretanju HiSuite-a, samo vrti i trazi ali nema nista od veze .Vise neznam sta da radim.....
 
Trebalo bi da promeniš način povezivanja u meniju kada ga povežeš sa kompom. Uglavnom postoji opcije da se samo puni, da bude skladište (što tebi i treba), da se poveže putem softvera (u tvom slučaju HiSuite) i možda još po neka opcija u zavisnosti od proizvođača. Probaj da promeniš opciju u notifikaciji. Ne znam kako tačno izgleda meni na Huawei-ju pošto ga nemam, ali bi trebalo da je isti princip kod svih android telefona.
 
Kao sto se da naslutiti iz naslova, imam problem sa povezivanjem telefona sa kompom. Naime radi se o tome da kada ga povezem preko USB, on kao nesto trazi, neke drajvere, ne nadje ih, istovremeno se pojavi prozor za HiSuite koji prihvatim i instaliram. Ali..... po pokretanju HiSuite-a, samo vrti i trazi ali nema nista od veze .Vise neznam sta da radim.....

Ukucaj ovo *#*#2846579#*#* i selektuj background - usb hisuite . Pitace te na telefonu da odobris usb mod itd, videces vec. Ja imam honor 8 i imao sam isti problem, samo mi je punio telefon kad ga prikljucim.
 
Kao sto se da naslutiti iz naslova, imam problem sa povezivanjem telefona sa kompom. Naime radi se o tome da kada ga povezem preko USB, on kao nesto trazi, neke drajvere, ne nadje ih, istovremeno se pojavi prozor za HiSuite koji prihvatim i instaliram. Ali..... po pokretanju HiSuite-a, samo vrti i trazi ali nema nista od veze .Vise neznam sta da radim.....

pa nadji rucno na Internetu drivere i instaliraj...i MORA da radi.
 
U meniju za povezivanje moras da mu oslobodis NFC povezivanje sa drugim uredjajima...

setings...dodatni meni na kraju dela za povezivanje ...NFC..stikla...

Ama covece/ljudi TREBA DRIVER!!Kao za svaki drugi hebeni uredjaj...Stampac, skenere, stagod , nebitno...Xiaomi a 1 isto nije hteo0skinuo driver i RADI!
 
Poslednja izmena:
Driver treba na racunaru i on to nadje na netu, a prvo treba dozvoliti telefonu da se poveze...

ako sam ja to uradio pre dve godine, na nekoliko sistema znaci da moze...

Moze da proba vezu preko bluetootha...preko direct wifi a...

- - - - - - - - - -

Taj telefon je odlicno resen... problem su drugi racunari...recimo trebalo pobrisati neke USB uredjaj...
 
Win.7 mnogim vrstama telefona nadje sam drajvere,samo treba na telefonu da se podesi veza sa kompom,ili lapom>WiFi,BloToth ili USB.Normalno stikliras USB,jer je to najbrzi i najbolji spoj za prebacivanje podataka ,sa jednog na drugi uredjaj.Tako je i na Win.8 i na Win 10.Inace imam instaliran najnoviji program Hi Suite i otvara mi sve vrste telefona.
 
ja sam imao isti problem sa lenovo a680.
otisao sam (po uputstvu sa neta) u podesavanja a zatim:
1. 5 puta dodirnuo na ''phone info'' nakon cega su mi javili nesto tipa ''postali ste programer''
2. onda su se pojavile nove opcije i cekirao sam dve: ''USB debugging mode" i nesto tipa ''dozvoli instalaciju iz nepoznatih izvora''

i odmah nakon toga se povezao na komp bez ikakvih drajvera.
 

Back
Top