Da li hoces da se udas za mene?

Zavisi kroz kakva iskustva je covjek prosao....
Da me to neko pitao prije 10-20 god vjerovatno bih i pristala.
Sada iz ove perspektive, i ne bih .
Jer mnogo puta sam lose prosla vjerujuci muskarcima.
A ne kazem da nema i dobrih primjera.Svako pravilo trpi iuzetke,pa i ovo.....Narafski...:cool:
 
iz ove perspektive te niko nece pitati kad te vec niko nije pito pre dvaes

- - - - - - - - - -

mene da neka pita pobego bi u drugu drzavu, ma solarni sistem

Ti si mi zadnja sansa........
Pa naravno da bezis kad si narcis i mnogo toga lepog dajes samo sebi.....
Ma bjazi Marloncino,nevinasce mamino....
Ljubi te Miza za laku noc....Dete moje forumskooooo......:)

Opet s mijenj"o avatar........O Boze blagiiiiii:eek:
 
Besmisao je da muskarci kukaju kako nema "normalnih" devojaka za brak, a u startu im prilaze samo da bi imali sex, i da kresu sta stignu a da za sebe ocekuju nevine.

A ko to kuka šta misliš? Normalni muškarci koji žene tretiraju kao sebi ravne, ili forumske dangube, koji nemaju o čemu drugom da pišu već samo pljuju po devojkama i one su im krive za sve njihove promašaje u životu.

Ko u 21 veku očekuje nevinu devojku ?
 
A ko to kuka šta misliš? Normalni muškarci koji žene tretiraju kao sebi ravne, ili forumske dangube, koji nemaju o čemu drugom da pišu već samo pljuju po devojkama i one su im krive za sve njihove promašaje u životu.

Ko u 21 veku očekuje nevinu devojku ?

U realu nikad nisi cuo nekog da se zali kako nema normalnih devojaka za udaju?
I nikad nisi cuo da muskarac pita "koliko ih je imala do sad?"
 
Pitanje za zene: kako bi na vas uticalo da muskarac sa kojim niste u vezi postavi to pitanje? Sta mislite o takvom muskarcu? Da li je on za vas debil, ili neko ko ipak zasluzuje bar potajno divljenje jer je spreman da sa vama provede zivot bez oklevanja?

Rekla bih mu "ne lupaj, bre" i umrla bih od smeha. Isto kao da mi je predložio da poletimo na Mars.
Ne bih pomislila da je debil, ne bih mu se divila, verovatno bih zaključila da je zanesenjak, da nema pojma o životu, da mnogo gleda televiziju i loše filmove i slično...
 

Back
Top