O da setih se

Da li uzimate rucni sat od svog dragog?!
Ono ćapite na svoju ruku I furate muski sat ?
Ovo se ponavlja gotovo svaki put...kakva je to fascinscija zena da furaju muski sat

nema sanse jer ja i za zenske modele busim dodatne rupe...nisam blesava to da njemu uradim...drugo telo sata bi meni isto bilo preveliko za zglobic...trece nema infantilnih modela za odrasle muskarce kao za nas odrasle zene pa mi nije zanimljivo da nosim :malav:
 
ranije sam nosio sat, dugo sam imo jedan sat O&O (ne Q&Q), prodavali se na kilo...dugo radeo, možda 4,5 god
samo u tom periodu sam nosio sat, od tada ne...danas ništa, ali moj sin obožava satove
 
Volim samo zenske satove. Satove obozavam. Ne izlazim iz kuce bez sata, osecam se kao da mi nesto fali.
Samo sam jedan muski sat nosila, neki stari Swatch od brata koji je on prestao da nosi pre desetak godina, promenila mu narukvicu i bateriju i radi super. Ali ovi sada muski su preglomazni za moju ne tako malu ruku :)
 
Volim samo zenske satove. Satove obozavam. Ne izlazim iz kuce bez sata, osecam se kao da mi nesto fali.
Samo sam jedan muski sat nosila, neki stari Swatch od brata koji je on prestao da nosi pre desetak godina, promenila mu narukvicu i bateriju i radi super. Ali ovi sada muski su preglomazni za moju ne tako malu ruku :)

ti taka nežna i tanana tvrdiš da imaš ne malu ruku :)
 
da sam zensko gledo bi nokte cipele i dupe...to sve govori o osobi... zubi tako tako jer znam krezavih genijalaca oko kojih se ribe otimaju

Baba moje drugarice, koja se udavala jedno 10 puta... Nas jednom pratila u grad i dok smo odlazile, ona nam onako savetodavno uputi par reci:"Gledajte im cipele, ako su prljave, zamisli na sta mu tek gace lice." :lol:
To mi ostalo u secanju... Racunam zena imala dobar uzorak, pa zna sta prica... :lol:
 
Baba moje drugarice, koja se udavala jedno 10 puta... Nas jednom pratila u grad i dok smo odlazile, ona nam onako savetodavno uputi par reci:"Gledajte im cipele, ako su prljave, zamisli na sta mu tek gace lice." :lol:
To mi ostalo u secanju... Racunam zena imala dobar uzorak, pa zna sta prica... :lol:

uvek... i kako slozi carape... najgora bila jedna seljacina u italiji bio sa nekom ekipom i on mora najskuplje gilje... nakupovali garderobu i ovaj doso u hotel i isto vece ibujai da se pohvali... a ispod vunene bele sportske carape sa sarama na italijansku kozu meku ko sa q od krokodila...otad samo to gledam kad se upoznajem
 

Back
Top