Fotografije sa putovanja

Jonsko ima posebno lepu boju, priznajem :D

Bila sam na Zakintosu, kad nađem fotkice staviću neku.



E, moja Lefkada nije plava...dodushe, davno sam je fotkala a i ne mogu sve biti lepe...:huh:




Sad tju da se ''izvadim'' jednim kolazhom pod radnim nazivom-razno...:aha:

 

Prilozi

  • bzvz nije plava.jpg
    bzvz nije plava.jpg
    61,5 KB · Pregleda: 5
Grešiš mila, super je fotka!
Lefkada je na mom spisku za posetiti. Nisam skoro čitala putopise, iskustva i gledala slika, ne zna kakva je sad ta strana obale koja je pretrpela zemljotres. Znam da su tu bile mnogo lepe plaže.

Dalje... još jedna sa Navagia

tQc7nJ3.jpg


Xigia, ova plaža me je oborila s'nogu. Da zanemarim što se oseti sumpor, sve ostalo je savršeno :)

RPIhVEO.jpg


bQGNAvP.jpg


Pogled sa ovog mesta je fantastičan :)

Img94k0.jpg


- - - - - - - - - -

Lepe su fotke...:)

------------------------------
Zaboravimo na boju ni tamo ni 'vamo...(moja fotka)...a i ova je kao iz Londona siva...:rotf:...a seljaci iz Nice mi prodali baletanke za plazhu ''barbika rozLe''...:malav:....a nokti si mu bili te boje...priblizhno..


Šta fali baletankama, ja volim takve boje :)
 
Grešiš mila, super je fotka!
Lefkada je na mom spisku za posetiti. Nisam skoro čitala putopise, iskustva i gledala slika, ne zna kakva je sad ta strana obale koja je pretrpela zemljotres. Znam da su tu bile mnogo lepe plaže.


Šta fali baletankama, ja volim takve boje :)

Ma zezam se, zar ne vidish...:zag:, ali za baletanke, dopale su mi se, zaista sam lak za nokte takav kupila...a za Lefkadu...da je nisam malo ''peglala'' ne bi lichila na plazhu...imala sam 16 godina kad sam je fotkala...shodno tome ooodlichnaaa je...:okok:


Ti nastavi, a ja odoh malo da shpijuniram...:tajna:
 

Back
Top