CCCP -od 1945 do 1991-

Mislim da je Zivkov ziv osvojio bi danas bar 80 posto na izborima.

Bi u slučaju da se za brojanje glasove ne koristi američki softver ;) Amerikanci jako dobro znaju da je Bugarska odskočna daska za dolazak Rusije na Balkan pa su ih zato na brzinu primili u EU i NATO da bi ih držali na uzdi. Uprkos problematičnom periodu SSSRa Bugari su i danas velikim delom rusofili.
 
Mislim da je Zivkov ziv osvojio bi danas bar 80 posto na izborima.

Могуће је,јер људи хоће запосленост,безбедност и друштво које је једино.То смо имали за време социјализма, плус то што Живков је био патриота.Он је протерао 800 хиљада Турака из Бугарске,и нико из "међународној заједници" није смео да зуцне.
 
Za vreme Varsavskog pakta ziveli su milion puta bolje. Imali su jedno 1000 tenkova samo, osvajali po stotine medalja na olimpijadama, otkad su pod americkom uzdom totalna havarija samo nisam siguran da danasnju Rusiju zanima Balkan i da sme uopste da promoli nos.
 
Прво не знам који смо то ,,ми", а који сте то ,,ви", а колико ,,вас" има у твојој глави не знам, то знаш ти. Међутим, ако код тебе у глави има више ,,вас", код мене то није случај, тако да нема потребе да ми се обраћаш у множини, јер не причаш са ,,нама" него ,,са мном". То прво.

Друго, Пољаци не воле СССР из истих разлога из кога не воле ни Немце- јер су их исти окупирали и поделили државу. Да, чувњени ,,антифашиста" Стаљин је фино друговао са Хитлером и заједно са њим напао Пољску, поделио је и окупирао пола њене територије, а пола предао Хитлеру. То је историјска чињеница и разлог зашто Пољаци мрзе и комунизам и нацизам подједнако их сматрајући антипољским идеологијама. А један од твораца украјинске нације, одвојене од Русије, је Лењин, самим тим он је творац и украјинске русофобије.

И треће, ко си ти да ослучујеш ко је русофил а ко није? И одакле ти та идиотска идеја да противљење комунизму повезујеш са русофобијом. Шта си ти, имаш неку тапију на русофилију, имаш неку службену ратуификацију да си русофил? За твоју информацију, Русија и руски народ, самим тим и русофилија, постоје још пре појаве СССР чија највећа жртва је био управо руски народ.
govorim o vama,Cotricu i slicnima,Homenu itd...
crvena armija se povukla iz poljske pre 27 godina sto se ne bi moglo reci za americke trupe i nemce
na stranu sto je ostao Kalinjngrad kao trn u oku svima ali je gorbacov uradio lep posao za Gensera i Bejkera
da,al s tim se ne slaze vecina Rusa tako da te vase pausalne ocene ne piju vodu,iako ih prepisujete iz Brisela
ja pratim kretanje ruskog javnog mnjenja a ono nedvosmisleno kaze da te rezolucije o osudi komunzma iz Brisela nemaju nikakvu prodju iako ste i u obavezi da ih prihvatite a tu obavezu koliko vidim svojski se trudite da ispunite
 
govorim o vama,Cotricu i slicnima,Homenu itd...
crvena armija se povukla iz poljske pre 27 godina sto se ne bi moglo reci za americke trupe i nemce
na stranu sto je ostao Kalinjngrad kao trn u oku svima ali je gorbacov uradio lep posao za Gensera i Bejkera
da,al s tim se ne slaze vecina Rusa tako da te vase pausalne ocene ne piju vodu,iako ih prepisujete iz Brisela
ja pratim kretanje ruskog javnog mnjenja a ono nedvosmisleno kaze da te rezolucije o osudi komunzma iz Brisela nemaju nikakvu prodju iako ste i u obavezi da ih prihvatite a tu obavezu koliko vidim svojski se trudite da ispunite

Ја нисам ни Чотрић, ни Хомен, нити имам везе са њима. Рекох ти већ, ако код тебе у глави има више вас, код мене није тако и нема потребе да ми се обраћаш у множини. Сабери се.

Црвена Армија је на тлу Пољксе била окупаторска војска, као и немачка и НАТО војска. И никакве ту разлике нема, Пољаци нису баш неки љубитељи Немаца, напротив.

Да ти нешто пратиш, знао би да су Руси и Русија и сам Путин одавно осудили комунизам и његове злочине. Сабери се, Русија није СССР и Путин није комуниста. Чак ни Ким Џонг Ун више није комуниста, а камоли Путин. Живиш у илузијама. Већина Руса ипак не гласа за КПРФ, већ за Путина, а Путин каже ово:

Путин: Лењин поставио атомску бомбу под Русију
http://www.vaseljenska.com/vesti/putin-lenjin-postavio-atomsku-bombu-pod-rusiju/

PUTIN ŽESTOKO PROTIV KOMUNIZMA: Lenjin je stavio atomsku bombu pod Rusiju!
http://www.informer.rs/vesti/svet/5...-KOMUNIZMA-Lenjin-stavio-atomsku-bombu-Rusiju

Дакле, помири се са чињеницама.
 
Ја нисам ни Чотрић, ни Хомен, нити имам везе са њима. Рекох ти већ, ако код тебе у глави има више вас, код мене није тако и нема потребе да ми се обраћаш у множини. Сабери се.

Црвена Армија је на тлу Пољксе била окупаторска војска, као и немачка и НАТО војска. И никакве ту разлике нема, Пољаци нису баш неки љубитељи Немаца, напротив.

Да ти нешто пратиш, знао би да су Руси и Русија и сам Путин одавно осудили комунизам и његове злочине. Сабери се, Русија није СССР и Путин није комуниста. Чак ни Ким Џонг Ун више није комуниста, а камоли Путин. Живиш у илузијама. Већина Руса ипак не гласа за КПРФ, већ за Путина, а Путин каже ово:

Путин: Лењин поставио атомску бомбу под Русију
http://www.vaseljenska.com/vesti/putin-lenjin-postavio-atomsku-bombu-pod-rusiju/

PUTIN ŽESTOKO PROTIV KOMUNIZMA: Lenjin je stavio atomsku bombu pod Rusiju!
http://www.informer.rs/vesti/svet/5...-KOMUNIZMA-Lenjin-stavio-atomsku-bombu-Rusiju

Дакле, помири се са чињеницама.

cotric je podneo rezoluciju o osudi komunizma a poziva se na rezoluciju saveta evrope
a Ruska duma je tu rezoluciju nedvosmisleno odbacila
inace,zjuganov je rekao da mu je putin dao garancije da Lenjinov mauzolej ostaje na Crvenom trgu iako su poljaci u ukrajinci srusili sve lenjinove statue a i vi ste takodje....
http://rs.n1info.com/a288196/Svet/Svet/Lenjin-ostaje-na-Crvenom-trgu.html
 
cotric je podneo rezoluciju o osudi komunizma a poziva se na rezoluciju saveta evrope
a Ruska duma je tu rezoluciju nedvosmisleno odbacila
inace,zjuganov je rekao da mu je putin dao garancije da Lenjinov mauzolej ostaje na Crvenom trgu iako su poljaci u ukrajinci srusili sve lenjinove statue a i vi ste takodje....
http://rs.n1info.com/a288196/Svet/Svet/Lenjin-ostaje-na-Crvenom-trgu.html

****** Чотрић, само ти то могу рећи. А да би осудили комунизам не треба нам Савет Европе, то смо дужни према побијеним Србима. Као што су Руси то урадили. Русија је званично осудила Стаљинове злочине:

Duma: Zločin u Katinskoj šumi naredio Staljin

MOSKVA - Ruska Duma usvojila je danas deklaraciju u kojoj se ističe da je streljanje poljskih građana iz logora ratnih zarobljenika bivšeg SSSR-a i zatvora u oblastima Ukrajine i Belorusije kod Katina 1940. godine izvršeno po direktnoj naredbi Josifa Visarionoviča Staljina i drugih sovjetskih rukovodilaca.

U deklaraciji Dume, donjeg doma ruskog parlamenta, odlučno se osuđuje režim koji je prenebregavao prava i živote ljudi i pruža ruka prijateljstva poljskom narodu i izražava nada u početak nove faze u odnosima dveju zemalja na osnovu demokratskih vrednosti.

http://www.blic.rs/vesti/svet/duma-zlocin-u-katinskoj-sumi-naredio-staljin/24216t5

Дакле, ми треба да следимо руски пример и осдиомо све злочине комунизма пре свега над српским народом.
 
И не само што су званично осудили комунистичке злочине и са државним почастима сахранили жртве и велике борце против комунизма (Дењикина, Иљина, итд), него су Руси, са Путином на челу, увели у своје школе чувену књигу ,,Архипелаг Гулаг" од Солжењицина у којој се описују комунистички злочини над руским народом и терором над Русима и осталим противницима комунизма:

"Arhipelag gulag" je obavezno štivo za ruske škole

Ruski premijer pozdravio je objavljivanje školske verzije slavnog romana "Arhipelaga gulaga", ocijenivši da je riječ o knjizi koju svaki učenik treba pročitati

"Ova je knjiga nužna. Da je nismo pročitali, ne bismo bili svjesni što se stvarno događalo u našoj zemlji", rekao je Putin Solženjicinovoj udovici Nataliji, objavila je državna televizija predstavljajući novo izdanje knjige.

http://metro-portal.rtl.hr/arhipelag-gulag-je-obavezno-stivo-za-ruske-skole/50365

Путин је имао пуну подршку од Солжењицина и позивао се на Солжењицина и велике белогардејске бпорце и идеологе као своје узоре у политици и вредностима:

putin-solzenjicin.jpg


Тако да немаш ти права да се позиваш на Русију и овде некоме солиш памет о русофилији, када данашња Русија нема везе са комунизмом, Лењином и остали комунистичким кумирима (идолима), данашња Русија се враћа својим правим духовним, моралним и националним вредностима. Враћа се Православљу и истинском руском родољубљу. И немој ти сад да се позиваш на Русију и да са њом повезујеш пропалу идеологију комунизма која се крви напила руском и српском народу.
 
Poslednja izmena:

Back
Top