Ovako izgledaju uniforme i već su prve uniforme stigle u neke škole.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ScipioAfricanus

Stara legenda
Poruka
91.034
Ovako izgledaju uniforme i već su prve uniforme stigle u neke škole.

21743372_10155939668707150_6811626045295345083_n.png



Ovako izgledaju uniforme i već su prve uniforme stigle u neke škole. Komplet 6000 dinara. Pa, kako vam se sviđa?
izvor: N1 printscreen
 
Verujem da je uradjeno da bude jeftinije ali gde idu starke uz odelo ? I ove zenske carape mi vise pristaju za neke cheerleadersice...

не зезај бре, много добро изгледа. старке мож да носиш на шта оћеш, а чарапице су баш фора. одушевљена сам.
 
Неко се масно, али масно уградио у ово.

Дечије старке у Кини се продају на велико за око 2,2 долара. Када се добаци довде, плус царина дође на око 2,6 долара значи 260 динара.

Крпице ај' да упослимо неког домаћег текстилца и да их скроји не коштају више од 3500 за дечаке и више од 2000 за девојчице, а ако би и за њих упошљавали Кинезе, нема шансе да кошта више од 14 долара за дечаке и 10 за девојчице. Разлику израчунајте сами
 
Ovako izgledaju uniforme i već su prve uniforme stigle u neke škole.

21743372_10155939668707150_6811626045295345083_n.png



Ovako izgledaju uniforme i već su prve uniforme stigle u neke škole. Komplet 6000 dinara. Pa, kako vam se sviđa?
izvor: N1 printscreen

Којешта - А ШТА ЋЕ ДЕЦИ КРАВАТЕ И ТО ЦРВЕНЕ А ПОГОТОВО ДЕВОЈЧИЦИ ........... какав дебилитет.........
па када се играју или скачу или се потуку ДА МОГУ БОЉЕ ЈЕДАН ДРУГОГ ДА УДАВЕ..... будалаштина......
*************

Uniforme samo za pokazivanje, inače će koštati 6.000 dinara

Druga nedelja nove školske godine, za pojedine đake - počela je novinama. U Osnovnoj školi "Sveti Sava" u Vrčinu, učenici samo jednog odeljena su u klupe seli u đačkim uniformama. Dok resorni ministar kaže da se radi o uvođenju reda u škole, roditeljima su u fokusu troškovi.

Ideja da se u školama vrate uniforme zaživela je u odeljenju I/1. Za ove đake raznolika odeća je otišla u prošlost, jer će ubuduće u klupama sedeti u sakoima i sa kravatama.

"Svi smo isti i super je", "zato što smo kao direktor i imamo sakoe i lepo smo obučeni", "nema baš neki ukus za stvari, ali sad su mi baš pogodili uniformu", "oduvek sam hteo da imam kravatu i to mi se sviđa", reakcije su đaka.
Đaci su uniforme dobili na poklon od kreatorke Dragane Ognjenović i za sada jedino oni imaju priliku da u njoj provode školske dane. Ostali učenici su ostali uskraćeni za taj užitak. Direktor objašnjava da su uniforme eksperiment, a da li će i kada postati obaveza za sve učenike - za sada se ne zna.
"Rešićemo to, pa ne mogu baš da vam otkrijem sada sve svoje tajne, znate, rešićemo na adekvatan način da u narednom periodu sva deca imaju uniforme", rekao je Dobrica Sinđelić, direktor Osnovne škole Sveti Sava u Vrčinu.

Uniforme imaju za cilj smanjivanje socijalnih razlika. Zato se roditelji budućih prvaka pitaju kako će se to ostvariti, jer za jedan par ovakve uniforme treba da izdvoje 6.000 dinara.
"A šta ako je potrebno dva i zimska kombinacija, znači, trebaće nam 12.000. Gde su knjige za prvake koje su samo sedam, osam hiljada, gde je ostali škosli pribor, znači vi u startu treba 20.000 da izdvojite, a ko je u Srbiji danas minimalac 22.000 dinara i nešto mislim čemu sve to", kaže majka budućeg prvaka Nađa Andrejević Keleris.
Ministar odgovara da sve ovo lepo izgleda, ali i da zna koliko košta.

Na pitanje kako će to roditelji da priušte svojoj deci, Šarčević kaže: "Pa ne moraju taj komplet da priušte od 6.000 dinara, zaista vam opet kažem, možemo da vidimo šta je to i za 1.000 dinara i šta je to što ćemo mi pomoći, znači ovo je samo jedan od primera kako to može lepo da izgleda, jednog dana ćemo mi biti i srećnija i bogatija zemlja, pa ćemo moći i da imamo svi ovako".
Projekat "uniforme za đake" u značajnom broju škola nije otišao dalje od ideje, dok se u oko 600 škola, prema proceni resornog ministra još uvek vode pregovori.
 
Još jedan korak napred ka gušenju individualnosti u školama. Udari jače eksere koji štrče!

Очигледно да иза ове БРУКЕ опет стоји неки ЛОПОВЛУК, нека намештаљка ДА ЗАРАДИ И МАЗНЕ ТЕШКУ ЛОВУ НЕКИ "КРЕАТОР" УНИФОРМЕ........
 
Очигледно да иза ове БРУКЕ опет стоји неки ЛОПОВЛУК, нека намештаљка ДА ЗАРАДИ И МАЗНЕ ТЕШКУ ЛОВУ НЕКИ "КРЕАТОР" УНИФОРМЕ........



NARAVNO DA JE BANDITIZAM

NIŠTA NE FALI PLAVOJ KECELJI SA AMBLEMOM ŠKOLE
 
Poslednja izmena od moderatora:
bosanski klan mnogo hvali... ćutali su oko slučaja kad je pandur dilovao drogu...
a ni za Kačavendu nije mogla tema iako su sve novine u APR-u...
a ovo hvale... izgleda da neki boske diluje uniforme... iebo mater...


NARAVNO DA JE BANDITIZAM

NIŠTA NE FALI PLAVOJ KECELJI SA AMBLEMOM ŠKOLE
Ne može.Premijerka bira boje i donji veš.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top