KO JEDANPUT ODE, NE UME BEZ SLOBODE ..

NatasaNatasa:
HM ... koliko ste se puta u životu osmelili da raskinete i odete nepovratno pa čak i onda kada najviše volite .... Koliko vam je taj trip ''slobode'' važan ... i koliko ste spremni da ostarite sami, ako se u medjuvremenu ne nadje osoba koja će ispuniti sve vaše potrebe?


NATO, INTERESANTNA TI JE TEMA.JA SAM TADA RASKINUO MISLEĆI DA SE NIKAD NEĆU VRATITI ALI SAM POGREŠIO,SADA SMO ZAJEDNO, VEĆ DUGO.ŠTO SE TIČE TRIPA SLOBODE MNOGO MI JE BITAN POGOTOVO ŠTO SAM DUGO ŽIVEO SAM PA SAM NEKAKO NAVIKAO NA TO, ŠTO SAM DONEKLE USPEO I NJOJ DA OBJASNIM.
A KADA BI RASKINULI NEDAJ BOŽE MISLIM DA BI STAROST DOČEKAO SKORO SIGURNO SAM, I TO BEZ ŽELJE DA IMAM NEKOG PORED SEBE.
POZ.
 
NatasaNatasa:
HM ... koliko ste se puta u životu osmelili da raskinete i odete nepovratno pa čak i onda kada najviše volite .... Koliko vam je taj trip ''slobode'' važan ... i koliko ste spremni da ostarite sami, ako se u medjuvremenu ne nadje osoba koja će ispuniti sve vaše potrebe?

To sto ti mislis da je "najvise voleti" moze da bude samo varka.

A i zasto bih ostarivao sam?

Uveks se nadje neka fuksa, makar i preko neta, na obostrano zadovoljstvo...
 
Da... Desilo mi se...
Ne... Mislim da ne bih mogao ostareti sam... Nekad sam mislio da da... Ali u skorije vreme sam apsolutno siguran da ne bih mogao... Mada, mislim da mi je to suđeno.

"Ah, niko nema časti ni strasti,
ni plamena dosta da mene voli:
No samo jablanovi viti
i borovi pusti ponositi."

Crnjanski...
 
NatasaNatasa:
Sinnke ... zašto bar jednom ... ali samo jednom ne daš svoje mišljenje ... ajde mućni glavom, pa daj neki povoljan odgovor, please ;)


Rekao sam sve jos u prvoj recenici. Kakvu korist mogu imati od zene kad ja vucem na hrpu a ona rasipa. Vi morate imati 10 pari cipela pet rucnih satova i dalje da ne nabrajam. Cemu to?
Sta lecite komplekse iz mladosti sto niste bile vidjene?
 
NatasaNatasa:
HM ... koliko ste se puta u životu osmelili da raskinete i odete nepovratno pa čak i onda kada najviše volite .... Koliko vam je taj trip ''slobode'' važan ... i koliko ste spremni da ostarite sami, ako se u medjuvremenu ne nadje osoba koja će ispuniti sve vaše potrebe?

1. Ниједном

2. Не патим за слободом

3. Спремна сам да остарим сама, јер сам по природи јако искључива.
 
Па да...најлакше је окривити Балкан за све промашаје...


Што се теме тиче...тако ми треба слобода и ширина (и сутра у браку ће жена да спава на свом king size-у, а ја на свом :) ). А опет смо сви друштвена бића.

Мада сам ја у баш некој специфичној ситуацији сада...вероватно ћу и да отворим тему ускоро. Мислиш...потпуно си самоуверен јер ти је све тако кристално, савршено јасно...све знаш...и онда БУМ...

Збуњен сам мало. Отом-потом о томе...
 
Ne, nisam ostavljala, dok god postoji ljubav, pa makar bila i duboko svjesna da je veza bez buducnosti...
Jasno, za nekoga ko je u neke veze ulazio, znajuci vec unaprijed da nemaju buducnosti, to i nije nista cudno...

Raskinula sam petogodisnju vezu, u kojoj odavno nije bilo ljubavi... Ipak, nije mi bilo lako... Navika je strasna stvar...
Nakon prvih mjesec dana kriziranja, pocela sam da se osjecam kao ptica pustena iz kaveza...
To mi je bila velika zivotna lekcija...
Od tada, potpuno mi je jasno jedno - bolje sama, nego u vezi bez ljubavi...
Mislim da cu sama i da ostarim...
 
sinnke:
Rekao sam sve jos u prvoj recenici. Kakvu korist mogu imati od zene kad ja vucem na hrpu a ona rasipa. Vi morate imati 10 pari cipela pet rucnih satova i dalje da ne nabrajam. Cemu to?
Sta lecite komplekse iz mladosti sto niste bile vidjene?
Pocinjem da mislim da u zivotu nailazis samo na jedniu vrstu zena... Lose je sto globalizujes na osnovu suzene slike. Sad ti oces meni da kazes da se svaka zena na ovoj planeti ponasa tako??!!
 
Hm... ne slazem se da 100 zena radi to. Mozda 100 zena koje ti znas. Ima ih mnogo koje ne poznajess. To je prvo, a drugo zapitaj se zasto samo takve upoznajes. Slazem se da u ovoj bedi ima puuno raspalih sponzorusa koje se hvataju samo na kesh, ali isto mislim da ih ima 50% (sto je mnogo) treba samo naci drugu polovinu
 
NatasaNatasa:
HM ... koliko ste se puta u životu osmelili da raskinete i odete nepovratno pa čak i onda kada najviše volite .... Koliko vam je taj trip ''slobode'' važan ... i koliko ste spremni da ostarite sami, ako se u medjuvremenu ne nadje osoba koja će ispuniti sve vaše potrebe?

Nikada nisam ostavljala nikoga zbog velike ljubavi prema njemu,....ne razumem takve situacije,..pa da se jako volite postoji uvek resenje da budete zajedno...jedino ako zivite na dva razlicita kontinenta,..to mi je vec mucenje....
Trip Slobode.....nije mi vazan,..ja sam vec toliko dugo free da ne znam kako cu se navici ako budem u vezi,...iskreno...ne bojim se samoce....Ziv se covek na sve navikne,,,...
 

Back
Top