Kad bivša započne vezu sa vašim prijateljem

nebi ništa planiro, nikakve osvete i to
kako...osećo bi se ko govvno, al nebi mrzeo nikoga...preispito bi kako je do toga došlo...ako sam ja kriv ko me jebbe, lekcija naučena...budi muškarac pa neće da pobegne s tvojim drugom
ako je ona kriva a štaš ****** ga imašđ raznih ženadi...manje ili više sklonih švrljanju, ti si naleteo na onu više sklonu
prijatelj...štaznam...muško ko muško...ne ide da ispusti priliku, ali svakako bi shvatio da mi on i nije neki prijatelj, drug, već najverovatnije samo poznanik
 
Kako biste odreagovali da se vaša bivša devojka/dečko smuvaju sa vašim prijateljem/prijateljicom? Da li biste se osećali izdano, povredjeno, prevareno, ili biste to shvatili kao normalnu stvar? Da li biste odreagovali burno ili planirali osvetu?

Reko bih mu da je se mane, jer ima jasan razlog da je ona meni bivša.

Usput, ne bih mogao da gledam kako se ljube, ili da još pomislim da ju tamo dole liže, a ja seljančura se dole perem samo subotom uveče.
 
Ako smo vec "bivsi" onda me briga sta ce i kako ce i sa kim ce. To sto ce da bude sa mojim drugarom mi ne smeta jer nije bila sa njim dok je bila sa mnom (pod uslovom da je tako). Ja razumem musku svest kad je piccka u pitanju tako da ne bih dramio. Bitno mi je da bude "ferka" dok smo zajedno. A nekako mi se cini.....da ne bih zamerio drugaru cak i ako saznam da je "obradjuje" dok je ona sa mnom u vezi.....jer....."Vuk na jagnje svoje pravo ima". Samo ne bih voleo da joj non stop dosadjuje ako mu vec stavi do znanja da ne zeli seks sa njim. Zapravo.....jedan deo mene, potajno zeli da se to desi a da ja znam epilog toga......voleo bih da znam sa kakvim karakterom od zene zivim.
 
a koja bi bila intencija prijatelja da to uradi, koja intencija bivse, i u kojoj razmeri od 1-10 je taj prijatelj a kolko je bivsa ono bivsa.
mnogo tu ima varijante, dal mi je to pravi prijatelj i ako jeste, dal je bre on nekrofil ili obicna izdajica muskog roda?
a bivsa, sta mi je znachila u zivotu, dal shutnula ona mene jka nju, ili shutnula ona kao preventivni preemptive strike.

mnogo je tu varijacija gospodine postavljacu topika
\u svakom slucaju, naterao si postenog diskusionara da pozelida razbije nesto. sem prozora i snajkinih tegla, nemam nista stakleno hebiga.
 
Kako biste odreagovali da se vaša bivša devojka/dečko smuvaju sa vašim prijateljem/prijateljicom? Da li biste se osećali izdano, povredjeno, prevareno, ili biste to shvatili kao normalnu stvar? Da li biste odreagovali burno ili planirali osvetu?

POznavajuci sebe, lose bi se osjecao zato sto to ne mogu da prihvatim kao normalnu stvar, jer realno i jeste .... tako da bi se,i predstavljao opusteno.

Daljni nas odnos iskljucivo bi zavisio od trijumfa razuma ili srca
 
Mislim da bi mi bilo skroz svejedno. Imam previse problema da bi me tako neka glupost uopste zanimala.
Inace, ljudi koji se tako nesto tripuju oko ljubavnih problema, stvarima koje rade bivsi partneri i koji su tako optereceni tim vezama i glupostima koje one nose su ili hronicni dokonasi ili teske budale. A na neki cudan nacin im zavidim jer definitivno moras da imas bas ono lep i lagodan zivot da bi se nervirao oko ljubavnih problema.
 
Ako smo vec "bivsi" onda me briga sta ce i kako ce i sa kim ce. To sto ce da bude sa mojim drugarom mi ne smeta jer nije bila sa njim dok je bila sa mnom (pod uslovom da je tako). Ja razumem musku svest kad je piccka u pitanju tako da ne bih dramio. Bitno mi je da bude "ferka" dok smo zajedno. A nekako mi se cini.....da ne bih zamerio drugaru cak i ako saznam da je "obradjuje" dok je ona sa mnom u vezi.....jer....."Vuk na jagnje svoje pravo ima". Samo ne bih voleo da joj non stop dosadjuje ako mu vec stavi do znanja da ne zeli seks sa njim. Zapravo.....jedan deo mene, potajno zeli da se to desi a da ja znam epilog toga......voleo bih da znam sa kakvim karakterom od zene zivim.

Ti bi njoj poturo drugi ****** podnos da viš jel ona tebi verna? Zašto bre?
 
Braco muskarci.......budi MUSKARCI :mrgreen: Zar zbog "one jade" glave da gubite i razbijate i ubijate. Jebbo ti nju i njega ako te tako postuju. Nema zbog koga da se nervirate, jer su vam samo pomogli da shvatite sa kim imate posla.

a sta fali da se izraze osecanja? i to makar na najstrastveniji nacin i zar nije to ono sto ta i trazi, chesto se zali da smo neosecajni bre.
sto se mene tiche, budi muskarac pa ako se desi da te iznerviraju sadasnje, bivshe i buduce, kvazi prijatelji - shakom o sto bre, shut gon i hebi nanu da smiris zivce.

I

whey, glutamin, ostali suplementi psihokaraktera da se smanji upala misica i nuspojave ozlede ligamenata shake itd da bi mogo da potpisesh kad primis pare iz ino.

e to je muskost
 

Back
Top