Kres kombinacija

pitas za tarifu,sta drugo
Drugo su *****...ovo je izazovnije smuvati i kresnuti curu na jedno veče a ne samo platiti...

- - - - - - - - - -

Na glupo otvorenu temu ces i dobijati glupe odgovore. Zar mislis da sve one tebe cekaju rasirenih nogu, samo da dodjes i konektujes se...
Pa baš zbog toga sam i napravio temu neće sigurno reci ajde jebi meee samo sam tebe čekala nego moraš da napraviš situaciju da dodje do toga zato sam pitao ove iskusnije ako je vec neko to radi,najlakše je drkati u klonji ili platiti rave
 
pa čekaj...ti sad oćeš da ti mi ovde sastavimo scenario prilaska ribi i da ti to ko recitaciju naučiš napamet ?
priča valjda zavisi od konkretnog razvoja situacije
Ne bre,nego ja vam dajem scenario izadješ u klub raspoložen si do jaja **** ti se nešto obučen si samo tako,parfem na tebi prosto sijaš baciš pogled vidiš trebu koja ti je jebozovna popiješ koju opustiš se malo i prilaziš e sada prilaziš šta da joj kažem to vas pitam ta prva rečenica da odmah ima do znanja da hocu da je ***** a ne ženim
 
Pa baš zbog toga sam i napravio temu neće sigurno reci ajde jebi meee samo sam tebe čekala nego moraš da napraviš situaciju da dodje do toga zato sam pitao ove iskusnije ako je vec neko to radi,najlakše je drkati u klonji ili platiti rave

Skreni paznju na sebe, otvori se za picence mozda i za nesto vise, i kod neke mozda upali...
 
Ne bre,nego ja vam dajem scenario izadješ u klub raspoložen si do jaja **** ti se nešto obučen si samo tako,parfem na tebi prosto sijaš baciš pogled vidiš trebu koja ti je jebozovna popiješ koju opustiš se malo i prilaziš e sada prilaziš šta da joj kažem to vas pitam ta prva rečenica da odmah ima do znanja da hocu da je ***** a ne ženim

štaznam ja kad bi popio nešto i opustio se neam pojma šta bi reko, tako da neam pojma šta da ti kažem
 
Posaljes joj konobara, na osnovu njene reakcije vidis da li prilazak ima smisla ili ne. Ako procjena bude povoljna za tebe, pridjes i predstavis se, uz opasku da ti je zanimljiva i da bi zelio da je bolje upoznas ... opet zovnes konobara. Nakon popijenog pica trebalo bi da ti bude jasno ima li vajde da se zadrzavas i dalje u njenom prisustvu ili ne.

Mada ja bi ti savjetovao prvo da das sansu nekoj da zadrzava poglede na tebi, pa ako ti se svidi,pocni da setas konobara :D
 
Poslednja izmena:
Ne bre,nego ja vam dajem scenario izadješ u klub raspoložen si do jaja **** ti se nešto obučen si samo tako,parfem na tebi prosto sijaš baciš pogled vidiš trebu koja ti je jebozovna popiješ koju opustiš se malo i prilaziš e sada prilaziš šta da joj kažem to vas pitam ta prva rečenica da odmah ima do znanja da hocu da je ***** a ne ženim

Prosto, kazes jos - hoces ti da ja tebe je**m sad i posle samo kad ja hocu ali samo da se je**mo i nista vise?
E ako ti udari samar, sutne u jaja ili pozove decka/druga/muza/brata/oca da te unakazi od batina, onda znaci da nece. A ako kaze - hocu - onda znaci da hoce.

Pa covece, zar mislis da ima neko ko ce to da ti objasni. Nema tu ni carobne formule ni nacina da do toga dodjes. Ili ti se "posreci" ili ne.
 
Kako prići devojci sa namerom da imamo sam seks i ništa više,tj.situacija opazim curu u klubu procenim da li je pogodna za moje namere i šta dalje...

Napijes je,odneses kuci dok je jos u svesnom stanju,kresnes onako pijanu kao gumenu lutku (samo pazi ako dodje do p@senja,da ne baci peglu po tebi).
Ujutru zovnes muriju i kazes da ti je provalila u kucu (dok jos spava naravno).I neces je videti vise..
Ili ako uspes treznu da kresnes,ujutru kad se probudis,obavezno je upoznaj sa roditeljima,tetkama i strinama...
Pobeci ce iz grada,a ne od tebe.
 
Drugo su *****...ovo je izazovnije smuvati i kresnuti curu na jedno veče a ne samo platiti...

- - - - - - - - - -


Pa baš zbog toga sam i napravio temu neće sigurno reci ajde jebi meee samo sam tebe čekala nego moraš da napraviš situaciju da dodje do toga zato sam pitao ove iskusnije ako je vec neko to radi,najlakše je drkati u klonji ili platiti rave

Pa što pošteno ne platiš?

Kakva si jajara , nevidjemo.
 

Back
Top