Kad zena ode u vojsku:))

gost 388309

Poznat
Poruka
7.764
Kako se odvija situacija, postoji realna mogucnost da zene u Srbji sluze vojni rok
tooth.gif


Zato cemo mi ovde na vreme da uspostavimo neka pravila vezana za sve to, i da posaljemo ministru odbrane nasa misljenja
Ghelyon.gif


1. Do koje starosne dobi bi zene bile regrutovane i zasto?:p

2. Da li ce muskarci biti u obavezi da cekaju zene koje su na odsluzenju vojnog roka, i kako bi ih cekali? Da li isto onako kako su one nas?:whistling:

3. Da li ste za to da se uvede obavezna proslava, tj ispracaj u vojsku ali u satorima, kao sto je to bilo 90-tih?:heart:

4. Da li ce vojska RS na razglasu zenama pustati pesme tipa Sinan Sakic, Saban Saulic, da ih jos vise ubedace sto se onaj drugi u civilstvu provodi?:malav:

Dajte predloge, pisite, pisite:p
 
Kako se odvija situacija, postoji realna mogucnost da zene u Srbji sluze vojni rokPogledajte prilog 454489

Zato cemo mi ovde na vreme da uspostavimo neka pravila vezana za sve to, i da posaljemo ministru odbrane nasa misljenjaPogledajte prilog 454490

1. Do koje starosne dobi bi zene bile regrutovane i zasto?:p

2. Da li ce muskarci biti u obavezi da cekaju zene koje su na odsluzenju vojnog roka, i kako bi ih cekali? Da li isto onako kako su one nas?:whistling:

3. Da li ste za to da se uvede obavezna proslava, tj ispracaj u vojsku ali u satorima, kao sto je to bilo 90-tih?:heart:

4. Da li ce vojska RS na razglasu zenama pustati pesme tipa Sinan Sakic, Saban Saulic, da ih jos vise ubedace sto se onaj drugi u civilstvu provodi?:malav:

Dajte predloge, pisite, pisite:p

Старосна граница 50-год;)

- - - - - - - - - -

После тога правац пензија:manikir:
 
Za njihovo dobro je da ih niko ne poziva više ni u teritorijalnu odbranu.

A oni koji žele da ih pozovu u vojsku, ili da odobravaju poziv ženama u vojsku poručujem samo jedno: ja sam srbin i ne dirajte srpske žene. Smatrajte se mojim neprijateljima!
 
Kako se odvija situacija, postoji realna mogucnost da zene u Srbji sluze vojni rokPogledajte prilog 454489

Zato cemo mi ovde na vreme da uspostavimo neka pravila vezana za sve to, i da posaljemo ministru odbrane nasa misljenjaPogledajte prilog 454490

1. Do koje starosne dobi bi zene bile regrutovane i zasto?:p

2. Da li ce muskarci biti u obavezi da cekaju zene koje su na odsluzenju vojnog roka, i kako bi ih cekali? Da li isto onako kako su one nas?:whistling:

3. Da li ste za to da se uvede obavezna proslava, tj ispracaj u vojsku ali u satorima, kao sto je to bilo 90-tih?:heart:

4. Da li ce vojska RS na razglasu zenama pustati pesme tipa Sinan Sakic, Saban Saulic, da ih jos vise ubedace sto se onaj drugi u civilstvu provodi?:malav:

Dajte predloge, pisite, pisite:p

Pre odlaska u vojsku zena sa drugaricama da organizuje ispracaj na kome ce imati genbeng (sa crncima ako je moguce).
heart.gif
 
neam pojma...žene i uniforma...totalno aseksualno...ni malo me ne privlače
koliko moraš da imaš viška muških hormona da te privlači pištolj, kalašnjikov, zasede, straže, rovovi, krevet na sprat, smrad drnča, palica, guranje s ološem
 
Kako se odvija situacija, postoji realna mogucnost da zene u Srbji sluze vojni rokPogledajte prilog 454489

Zato cemo mi ovde na vreme da uspostavimo neka pravila vezana za sve to, i da posaljemo ministru odbrane nasa misljenjaPogledajte prilog 454490

1. Do koje starosne dobi bi zene bile regrutovane i zasto?:p

2. Da li ce muskarci biti u obavezi da cekaju zene koje su na odsluzenju vojnog roka, i kako bi ih cekali? Da li isto onako kako su one nas?:whistling:

3. Da li ste za to da se uvede obavezna proslava, tj ispracaj u vojsku ali u satorima, kao sto je to bilo 90-tih?:heart:

4. Da li ce vojska RS na razglasu zenama pustati pesme tipa Sinan Sakic, Saban Saulic, da ih jos vise ubedace sto se onaj drugi u civilstvu provodi?:malav:

Dajte predloge, pisite, pisite:p

kadayena ode neva lja m i tastaturasorrz
u vojsku o nda to i nije vojska to ti jeh muvanje na km Č=
 
Zasto se uopste dize frka oko ovoga? Zar vec nije ionako vise zena u toj "profesionalnoj" vojsci nego muskaraca? Ovde kod mene kasarna vise lici na modnu pistu. Mozda tek svaki peti kad cekaju da ulaze na kapiju nije bude muskarac. Vojska je svakako odavno prestala da bude vojska vec obicna budalastina.

- - - - - - - - - -

kadayena ode neva lja m i tastaturasorrz
u vojsku o nda to i nije vojska to ti jeh muvanje na km Č=

Ope t t e hebbe thc#astaa t€₩ura?
 

Back
Top