Kako da odviknem momka od igrica na kompu?

Kako da odviknem momka od igrica na kompu?

Ubija me u pojam. Svađamo se.
Njegovo je rješenje, da i ja sebi nađem zanimaciju.
Ima li neko savjet?

Nemam pojma stvarno... Mi kad smo počeli zajednički život, ja ga nisam vadio iz nje. Kompjuter sam palio da vidim da li treba čistiti prašinu i paučinu iz njega. Ni TV nismo gledali.

Da sam opet na početku veze, opet bih isto uradio. Samo što bih je od prvog minuta pumpao.
 
Nemam pojma stvarno... Mi kad smo počeli zajednički život, ja ga nisam vadio iz nje. Kompjuter sam palio da vidim da li treba čistiti prašinu i paučinu iz njega. Ni TV nismo gledali.

Da sam opet na početku veze, opet bih isto uradio. Samo što bih je od prvog minuta pumpao.

Bilo je tako prvu godinu. Sada isto dva penzionera.
Kad poludim bude dobro 3-4 dana, pa opet isto.
 
Bilo je tako prvu godinu. Sada isto dva penzionera.
Kad poludim bude dobro 3-4 dana, pa opet isto.

Garant nije seljačina k'o ja. Meni samo sočna pič... ovaj, fina ženska, da ne štedi na pič... ovaj, da se ne femka i dosta mi.

Samo bih kuću sa dvorištem kupio još pre mnooogo godina, da kad ona ne može, da bar nešto pametno radim.

Uostalom već 10 godina radim za kompjuterom. Posle posla mi on ič ne fali.
 
ha :per:
i to je dovoljno ? on misli da je to dovoljno ?
uostalom ako ćemo do kompša i nevaranja tj. sedenja kod kuće pitanje je dana kad će preko kompa da upozna neku drugu a onda će verovatno počet' da izlazi :per:
znam puno takvih slučajeva i uglavnom su žene imale strpljenja određeno vreme, al od debila ne možeš napraviti muškarca i kad tad bi otišle za onim ko manje bulji u monitor a više u njih
 

Back
Top