ЖЕЉКО МИТРОВИЋ У ПАНИЦИ: Патриоте организују протесте испред ТВ Пинка

Mackich

Domaćin
Poruka
3.014
Позивамо све незадовољне грађане да нам се придруже протесту под називом „Овако више не можеˮ, који ће се одржати у суботу, 16. септембра у 16 часова испред Владе Србије. Присталице Двери започеће два сата раније него што је првобитно планирано – у 14 часова испред зграде РТВ ПИНК на Дедињу (Незнаних јунака 1).

СУБОТА, 14 ЧАСОВА, ЛОПОВСКО ДЕДИДЊЕ, ИСПРЕД ЗГРАДЕ ПИНКА(Незнаних јунака 1)


1. Да се забрани јавно емитовање свих ријалити програма на телевизијама са националном и регионалном фреквенцијом.

2. Да се на посебном кабловском оператеру отвори ”ријалити” канал, који би се посебном уредбом Министарства културе и информисања тарифирао у виду републичке таксе, за све оне који желе да добију дозволу за увођење овог канала.

3. Да се време емитовања овог програма на посебном каналу ограничи на период од 23 до 05 часова, без права на репризу.

4. Да се средства прикупљена наплатом републичке таксе усмере на развој здравих стилова живота, подстицање пропородичних и популационих мера државне политике, развој спорта, подстицање неговања српске традиције, културе и духовности и за социјалну подршку угроженим породицама, деци без родитељског старања и лечење тешко оболеле деце.
 
Poslednja izmena:
Sto Bosko ne protestuje protiv N1 koji vodi antistpsku propagandu??

Са власником Н1,
900309_petreus-vucic-sastanak_ls-s.jpg


Док не добијеш поклон за рођендан у позну јесен да те развеселим,


СВИ НА ДЕДИЊЕ, СУБОТА 14 ЧАСОВА ИСПРЕД ПИНКА, ДА РАСТЕРАМО КОРУМПИРАНЕ СВИЊЕ!
 
Sto Bosko ne protestuje protiv N1 koji vodi antistpsku propagandu??

Нема ти ту велике разлике. Исти су, у фулл-у, што би рекли ови што користе речник препродаваца половних увозних аутомобила.
 
Pa i sam si onda narkoman jer gledaš te tv ružičaste...
Ја сам гледао Пинк деведесетих када је пуштао 'филмске маратоне' са одличним новим филмовима чије су премијере тек били одржане у Њујорку, Лос Анђелесу... Митровић у Хонг Конгу купово` копије које иначе не би смеле да се приказују јавно јер су то копије само за дилере филмова, тј само за приватне пројекције за купце филмова.
А и сваког петка увече био по један најновији филм. Ти си клинац , не сећаш се тог оригиналног, јуловског Пинка.
 
Poslednja izmena:
Mitrović i Boško su dve krajnosti ionako, svaka luda na svoj način.

Ovaj bi da organizuje orgije pa da ih prikazuje preko dana a ovaj drugi bi da ruši bagerom televizije i da pali bilo kakve poroke na sred trga.

У овом тренутку наше стварности, Бошко Обрадовић је друштвено користан.
 
Inače sve i da zabraniš rijaliti na televiziji tu je internet a ljudima kada nešto zabraniš javlja se efekat zabranjenog voća što još više budi u ljudima niz poroka, još više bi gledali rijaliti samo na internetu.

Ja нисам против ријалитија, ако би били као онај први "Велики брат" на покојној тв Б92, или "24 сата свадба", или "Сурвајвл" - нисам их додуше пратио редовно али мислим да су такви ријалитији доказ да сам по себи ријалити шоу не мора под обевезно бити ђубре као "Парови" или "Фарма".
 
Ја сам гледао Пинк деведесетих када је пуштао 'филмске маратоне' са одличним новим филмовима чије су премијере тек били одржане у Њујорку, Лос Анђелесу... Митровић у Хонг Конгу купово` копије које иначе не би смеле да се приказују јавно јер су то копије само за дилере филмова, тј само за приватне пројекције за купце филмова.
А и сваког петка увече био по један најновији филм. Ти си клинац , не сећаш се тог оригиналног, јуловског Пинка.

Daaaa, ne sećam se...I onda je došao Bole i prosvetlio vas...
 
Ja нисам против ријалитија, ако би били као онај први "Велики брат" на покојној тв Б92, или "24 сата свадба", или "Сурвајвл" - нисам их додуше пратио редовно али мислим да су такви ријалитији доказ да сам по себи ријалити шоу не мора под обевезно бити ђубре као "Парови" или "Фарма".

Verovatno ti rijalitiji nisu bili gledani kao ovi, jbg, televiziju diktira gledanost.

U nekoj civilizovanijoj zemlji verovatno bi bolje prošao rijaliti bez toliko treša od onog sa dosta treša.
 
Danas svaka profitna tv živi od toga. Ljudi najviše vole da gledaju situacije kad drugi ljudi iz sebe izbacuju ono najgore. Time stvaraju privid da su oni na pravoj strani. Kao to se dešava na tv, a ne meni. Ovaj tzv. sukob Pink vs Boškić je isto rijaliti.Učesnici prljavi likovi koji ne bi ni trebalo da postoje da je svet normalan. Nije i jebga...
 

Back
Top