ZADRUGA - IMAGINARIJUM

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Oni ulaze:


7gc6475cafzxntgbyho5.jpg

jq9pep744irc13954k5t.jpg

9hs3lmrfmwb4a3betao.jpg

1w11wvir8om7hqi7fdw8.jpg
 
Stvarno je sramota kada novinari od svog prvog ukljucenja namecu pojedine ljude nicim zasluzeno za favorite. Tako i sinoc ona napaljena novinarka za Vladimira kaze da je favorit!

- Zasto. Cime je on to zasluzio? Pa veca budala ne moze da udje u taj rijaliti nego sto je on. U kom god rijalitiju je bio iz svakog je izbacen i iskljucen zbog fizickog nasilja. U Velikom bratu izleteo jer je u to vreme pokazivao "ponos'. U Parovima je dva puta iskljucen zbog fizickog nasilja. Nema sanse ni ovde dugo da se zadrzi i odavde ce da leti sa nogom u dupetu zbog prekratkog fitilja i nemogucnosti da se obuzda.

Vladimir je 2012. godine pravosnažno osuđen na šest meseci zatvora, uslovno na dve godine, zbog izazivanja nacionalne, rasne i verske mržnje i pretnji smrću. Kako je utvrđeno na sudu, Vladimir je bez ikakvog povoda napao decu iz Hrvatske koja su kao članovi izviđačke sekcije tokom 2012. bila u Baru, odakle je i on.

I onda se pojavi neka novinarka koja njega proglasi favoritom mozda zbog toga sto je u karantin usao sa slikom Draze Mihajlovica na majici ili sto ga je nameracila za seks partiju po izlasku iz Zadruge?

Taj isti Vladimit Tomovic nikada nije bio dobro primljen od fanova u Srbiji.
 
Ok, novi rijaliti je startovao.
I za one koji ne gledaju, uvek stranice novina budu preplavljene raznim informacijama o ljudima i koje znamo i koje ne znamo.

I tema je, čak i za one koji ne gledaju (ili nas koji ne gledamo) uvek pogodna za pretresanje različitih tema. Psihološke igrice.

Recimo:

šta navodi omražene ljude (omražene od strane gledalaca) da se ponovo pijavljuju u rijalitiju. Recimo, Lepi MIća. Ne znam mnogo o njemu, ali znam da sočno psuje (čime je pogodan za rijaliti) i znam da je mahom nevoljen ljudima, barem onima koje ja čujem da komentarišu. :)
Ok, zarađuje novac boravkom. Ima hranu, jede, pije, psuje, bude na televizijskom programu.

ALi šta su još motivacije ljudiam da učestvuju. Žena ga gleda, deca, porodica. Slušaju šta drugi imaju da kažu o njemu, pozvani su svi da ga komentarišu jer ga gledaju.
I tako dalje.

Tu je mnoštvo drugih učesnika.

Šta bismo mogli da govorimo o njima iz psihološkog ugla?
Možemo time da se bavimo. :)

Uvek teme za razgovor mogu da se preobrate u dobre, ma kako da nas pokreće loš sadržaj. .)
 
zašto bi uopšte iko sa iqom preko 20 pričao o IJEDNOM učesniku zadruge :dash:


A zasto ne bi gledali. Rijaliti je zabava. Fala Bogu da ljudi komentarisu vise na ovim temama a ne
o politici, ratovima. Ej bre svaki rijaliti ima lepih zena a to podrazumeva dobrih grudi i guzova...
lepih misicavih muskaraca. I sto bi onda po ceo dan slusali o mogucim ratovima.

Drugar,nje samo Lepi Mica ucesnik Zadruge eto na primer Tudjmanova bivsa snajka. Lepa je bre,
ima jezicinu i ocekivat je od nje svasta. Siguran sam da i ti gledas pa ti evo njenog imena
Nataša Ivkošić - Moskva

asqwsqw_1000x0.png
 
Ne moramo ništa.
Ali svet je pun ponuda za razmišljanje.
Možemo da ignorišemo da se OVO ODIGRAVA i da ljudi gledaju, ali time ignorišemo činjenicu da se ovakve stvari gledaju, da postoje.
Svakako da može da se čovek bavi drugim stvarima, da ga to ne zanima, lično, ne gledam, niti ću gledati, štaviše, ne gledam televiziju, ali ne mogu da se pravim da ne vidim novinske članke ili na netu iskačuće sadržaje o GOLOM ovom ili onom, o psovkama i svađi ovog ili onog.

Jedno je ne pratiti sadržaje, drugo je praviti se da oni ne psotoje.

Da, ekipa uvek bude različita.
Skup svakakvih čak i dijagnoza.
Nažalost.
 
ja na primer ne gledam te rijalitije, cak ni one strane koji su eksplicitniji od ovih nasih ili bacim pogled, nikada duze od desetak minuta,
ali isto tako ne osudjujem one sto gledaju..to je jedna vrsta zabave koja se ljudima servira na razne nacine a koju ljudi vole da gledaju,
pronelaze se cesto u nekim situacijama ili se poistovecuju sa clanovima imaginarijuma koji je sada aktuelan
za ovakve stvari imate daljinski i dugme za off ili prebacicivnje na drugi kanal..one koji vole ostavite na miru da gledaju a i da ucestvuju u ovoj temi...
 
ti si nadasve tolerantna,širokogruda i inteligentna mlada dama
ti ne gledaš kojekakva smeća po tv jer si iznad toga aali,s druge strane,ni ne osudjuješ one koji gledaju,živiš i puštaš druge da živu,jer si tolerantna i vrlo vrlo dobra
pametna,tolerantna,preslatka,inteligentna,duhovita,ljubazna
ti si ponos srbije
 
Svi osudjuju ove nase rijalitije. Oni su mala maca za one sto se prikazuju
na zapadu i Rusiji.To ce tek da dodje ali svi ovi koji ih sada osudjuju ce
to da gledaju jer su oni dobri stizu sa zapada a tamo nekima i ***** "mirise".

- - - - - - - - - -

ti si nadasve tolerantna,širokogruda i inteligentna mlada dama
ti ne gledaš kojekakva smeća po tv jer si iznad toga aali,s druge strane,ni ne osudjuješ one koji gledaju,živiš i puštaš druge da živu,jer si tolerantna i vrlo vrlo dobra
pametna,tolerantna,preslatka,inteligentna,duhovita,ljubazna
ti si ponos srbije

Ja gledam, znaci osudjujes me. Koji deo tela bi mi kaznio?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top