Ljubavni status na drustvenim mrezama " u komplikovanom odnosu"

gost 388309

Poznat
Poruka
7.764
Drustvene mreze su realnost danasnjice, sto i nije lose jer treba ici u korak sa vremenom.
Otvorim tako ja FB pre nekoliko godina, i svaka druga u statusu veze navede " u komplikovanom odnosu". A sve udate zenice:malav:
Slike sa mora, decica, eipat, kamile:hahaha:
Sta to u stvari znaci?

Pitanje: da li je takav status u stvari otvoren poziv da probas, pa ako si njen tip- prolazis?
Jos jedno pitanje: da li je ok i korektno prema partneru ako si vec u braku da kacis takve nebuloze?

Imam jos jedno pitanje, ali to cu kasnije:p
 
Ozenjeni muskarci ce uvek pored svoje vencane zene,imati i po neku ljubavnicu.Da li postoji nacin,da se to spreci ? Ne. Nepostoji zbog toga,sto jos niko nije uspeo da
izmisli neku napravu,ikoja bi kao recimo "pojas nevinosti" koji kada se stavi na Vaginu,onemogucava "nepozeljnom" penisu (dakle ne suprugovom) da se "infiltrira" u istu.
E sada ko uspe da napravi,takvu slicnu "spravicu",koju bi zena muzu ujutru kada krene na posao,stavila njegov Penis,u tu "spravicu",on ne bi mogao da je "prevari",jer
bi "kljucic" bio kod nje,tj.supruge.Ko bi uspeo tako nesto da izmisli,verovatno bi dobio Nobelovu nagradu ! Da je Nikola Tesla ziv,mozda bi on i mogao tako nesto da izmisli.!
 
Kolika je verovatnoca da se komplikovane dogovaraju sa partnerima?:lol:

Pa "komplikovano" je šifra. Može da znači bilo šta: da živiš sa komplikovanom osobom, da si u permanentnom raskidu a još se niste rastali, ili da si u otvorenoj vezi.
Jer ti koji koriste FB za švaleraciju ne žele komplikacije sa novim komitentima, zato je važno da imaš neku komplikaciju u statusu, da ti se ti novi ne bi nakačili...
Neam pojma, tako sam ja shvatila tu stvar.
 
Sut bolan:p



A zasto svi vasi prijatelji, rodjaci, kolege trebaju znati da ste vi u nekom komplikovanom odnosu?



Kolika je verovatnoca da se komplikovane dogovaraju sa partnerima?:lol:

Zlo ako lažemo da nam je bajno, a nije. Zlo ako kažemo kako je.
A zašto kažemo bilo šta?
Zato da popunimo rubriku.

I da. To se može smatrati za otvorenim pozivom.
 
Ozenjeni muskarci ce uvek pored svoje vencane zene,imati i po neku ljubavnicu.Da li postoji nacin,da se to spreci ? Ne. Nepostoji zbog toga,sto jos niko nije uspeo da
izmisli neku napravu,ikoja bi kao recimo "pojas nevinosti" koji kada se stavi na Vaginu,onemogucava "nepozeljnom" penisu (dakle ne suprugovom) da se "infiltrira" u istu.
E sada ko uspe da napravi,takvu slicnu "spravicu",koju bi zena muzu ujutru kada krene na posao,stavila njegov Penis,u tu "spravicu",on ne bi mogao da je "prevari",jer
bi "kljucic" bio kod nje,tj.supruge.Ko bi uspeo tako nesto da izmisli,verovatno bi dobio Nobelovu nagradu ! Da je Nikola Tesla ziv,mozda bi on i mogao tako nesto da izmisli.!

Vec postoji nacin da se identifikuje da li je neko imao seksualne odnose na principu uv lampe, slicno kao kad ides na glasanje, oni te poprskaju sprejem pa te provere da li si tog dana vec glasao. Ali, nije to tema.
Nikola Tesla je zadnjih meseci zivota izucavao ( i neke cinjenice utvrdio) o zivotu duse posle smrti, jer nije mogao da prihvati smrt svoje majke.

- - - - - - - - - -

Pa "komplikovano" je šifra. Može da znači bilo šta: da živiš sa komplikovanom osobom, da si u permanentnom raskidu a još se niste rastali, ili da si u otvorenoj vezi.
Jer ti koji koriste FB za švaleraciju ne žele komplikacije sa novim komitentima, zato je važno da imaš neku komplikaciju u statusu, da ti se ti novi ne bi nakačili...
Neam pojma, tako sam ja shvatila tu stvar.

Hm...dobra konstatacija. Nisam te "pojave" nikad sagledao iz drugog ugla.
 
Poslednja izmena:
Drustvene mreze su realnost danasnjice, sto i nije lose jer treba ici u korak sa vremenom.
Otvorim tako ja FB pre nekoliko godina, i svaka druga u statusu veze navede " u komplikovanom odnosu". A sve udate zenice:malav:
Slike sa mora, decica, eipat, kamile:hahaha:
Sta to u stvari znaci?

Pitanje: da li je takav status u stvari otvoren poziv da probas, pa ako si njen tip- prolazis?
Jos jedno pitanje: da li je ok i korektno prema partneru ako si vec u braku da kacis takve nebuloze?

Imam jos jedno pitanje, ali to cu kasnije:p

bar tamo sam biraš frendove, dođoh do zaključka da preferiraš te u komplikovanim odnosima..m?:neutral:
 
Nemam odavno profil, deaktivirao sam.
Ali sam primetio da su mi skoro sve zenske persone bile u komplikovanim odnosima:malav:
Nego, petunijice, imas li ti fb? Ne pitam za sebe nego za druga:rumenko:

pozdravi druga :mrgreen:

- - - - - - - - - -

sve to što je u braku ili u tako nekom komplikejšn odnosu, treba da im je zabranjen pristup fb-u (((:
dok se ne presaberu i oduzmu
 
Drustvene mreze su realnost danasnjice, sto i nije lose jer treba ici u korak sa vremenom.
Otvorim tako ja FB pre nekoliko godina, i svaka druga u statusu veze navede " u komplikovanom odnosu". A sve udate zenice:malav:
Slike sa mora, decica, eipat, kamile:hahaha:
Sta to u stvari znaci?

Pitanje: da li je takav status u stvari otvoren poziv da probas, pa ako si njen tip- prolazis?
Jos jedno pitanje: da li je ok i korektno prema partneru ako si vec u braku da kacis takve nebuloze?

Imam jos jedno pitanje, ali to cu kasnije:p

Cekam to drugo pitanje :lol:
 

Back
Top