Potpuni kolaps na ulicama: Olujno nevreme pogodilo Srbiju (foto, video)

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.358
Potpuni kolaps na ulicama: Olujno nevreme pogodilo Srbiju (foto, video)

Olujno nevreme pogodilo je večeras Beograd i više gradova u Srbiji, a u Novom Pazaru padao je grad veličine oraha.

Oko 19 časova nevreme je zahvatilo pojedine delove Beograda, pa i centar prestonice, a temperatura je za samo jedan sat pala za čak deset stepeni – sa 29 na samo 19 stepeni Celzijusa.


Ми ликовали на оној другој теми због олује у Чемерици, кад оно...добри и праведни Бог нас подсети да тако нешто може и нама да се деси.
 
Potpuni kolaps na ulicama: Olujno nevreme pogodilo Srbiju (foto, video)

Olujno nevreme pogodilo je večeras Beograd i više gradova u Srbiji, a u Novom Pazaru padao je grad veličine oraha.

Oko 19 časova nevreme je zahvatilo pojedine delove Beograda, pa i centar prestonice, a temperatura je za samo jedan sat pala za čak deset stepeni – sa 29 na samo 19 stepeni Celzijusa.


Ми ликовали на оној другој теми због олује у Чемерици, кад оно...добри и праведни Бог нас подсети да тако нешто може и нама да се деси.

Ne treba da likuješ. :lol:
 
Kolaps Srbije po Beogradu nije nastao zbog oluje.
Pošto je oluja bila samo danas

Kolaps Srbije po Beogradu je zbog prekopanih ulica
iebote ko da žive u onim kolima...

- - - - - - - - - -

Ovo je Irmina mlađa sestra, Živana.

Ljuta je jer niko ne obraća pažnju na nju.

Ali ako Ristana podivlja - neće biti dobro
 
Јбт, овде ако се стварно деси нека непогода, нећемо знати како да је назовемо.
Мало јача киша испаде "олујно невреме"?
Ко смишља овакве наслове, са ког је то курса истеран?

Jak vetar je odlomio granu sa drveta koja je udarila u moje spuštene aluminijumske roletne
mislila sam da su provalnici po kiši pa sam zvala policiju, medjutim zbog kiše rekli da nemaju patrolu i da će dodju čim stane
 
Potpuni kolaps na ulicama: Olujno nevreme pogodilo Srbiju (foto, video)
****************************************

Ми ликовали на оној другој теми због олује у Чемерици, кад оно...добри и праведни Бог нас подсети да тако нешто може и нама да се деси.

Dobri, pravedni Bog samo je podsetio vas *******iju, koliko ste grešni! Inače, dobro je rasporedio oluju! ;)
 
dosadise senzacionalisticki naslovi

Од скора, и Крстарица се придружила том лудилу.
Трче они кајрони горе, маме те да погледаш због аслова; а кад отвориш будалаштина на квадрат.
Изгледа да постоји дил за зараду од навлачења.
 
Oluje su gadna stvar.

Da, trebao bi da si sada u Zadru , braća ustaše ti se podaviše tamo..

wwr5tp0d36qaanf2vkh9.jpg



migs0oyeie7l8mhsxfpk.jpg


akwtq2nib7mccfa2oe2h.jpg
 
Kako nije katastrofa kad je sve puno vode kada malo padne kisa?To ne bi smelo da se desava,gledam slike,snimke i razmisljam 21.vek a kisa napravi ovakav haos.Nije to normalno.

Nema više tko raditi nasipe. :D

Zaista niti ja ne razumijem. Nasip uopće nije problem napraviti uz današnje strojeve/mašine. Toliko građevinskih tvrtki/firmi. Toliko bacanja novaca na sanacije štete. Pa zar jednostavno ne bi bilo pametnije platiti nasipe?
 

Back
Top