OBRADOVIĆ PRETIO ŽELJKU MITROVIĆU: Kad se mi budemo pitali zatvorićemo TV Pink!

Lider Dveri Boško Obradović danas je organizovao ulično okupljanje ispred TV Pink gde je pretio oduzimanjem nacionalne frekvencije i zatvaranjem ove televizije. Obradović je time jasno pokazao da se ne ustručava da hiljade zaposlenih ostavi bez hleba, tvrde na TV Pink


Да ли је то Бошкић у срце так'о вас сељобере?:D Једино добро за менталну хигијену Србије,
било би трајно прогнати ту медијску наказу у твоју махалу, па да се науживаш шодер програма! ;)

Чак, ни тепих бомбардовање напалмом по тој тровачници, не би био злочин. Пинк је ЗЛО!
 
Lider Dveri Boško Obradović danas je organizovao ulično okupljanje ispred TV Pink gde je pretio oduzimanjem nacionalne frekvencije i zatvaranjem ove televizije. Obradović je time jasno pokazao da se ne ustručava da hiljade zaposlenih ostavi bez hleba, tvrde na TV Pink


Sa čime to preti ova odvratna krivoslavna sekta? Sa 1,8% glasača. Ma smešni su! Ovim su pokazali kakva će tiranija da bude ako se oni ikada budu pitali. Ali ništa od toga narod ih je provali kakvi su to dripci i prevaranti.
 
Pa vidi, Obradović može da ima ideje koje su tebi ili nekome drugome neprihvatljive, ali to nije nikakvo zagađivanje niti uvreda zdravom razumu. Svakako ne veća od nebuloza koje svakodnevno stižu sa suprotne strane...

Njegove su ideje utopističke samim tim sulude. Ideja je prkinimo sa EU. To znači ne izvozimo i ne uvozimo ili u prevodu crknimo od gladi. Da li je normalno?
Ili-ujedinimo se s Rusijom. da li je putao Ruse šta oni o tom misle . To je samo lizallo za mase, a to mu je glavna mantra.
 
Sa čime to preti ova odvratna krivoslavna sekta? Sa 1,8% glasača. Ma smešni su! Ovim su pokazali kakva će tiranija da bude ako se oni ikada budu pitali. Ali ništa od toga narod ih je provali kakvi su to dripci i prevaranti.

Neće nikakve tiranije biti ako Dveri dođu na vlast, dok je narod ovde većinskim glasanjem za Vučića već potvrdio svoj karakter idiota.
 
Neće nikakve tiranije biti ako Dveri dođu na vlast, dok je narod ovde većinskim glasanjem za Vučića već potvrdio svoj karakter idiota.

Kakva vlast i Dveri. Pa Beli ih je oduvao na izborima. Boško je poznati nasilnik i siledžija na političkoj sceni. Ako dveri i dođu na vlast znači da je narod 101% idiot sa teškim mentalnim obolenjem!
 
Njegove su ideje utopističke samim tim sulude. Ideja je prkinimo sa EU. To znači ne izvozimo i ne uvozimo ili u prevodu crknimo od gladi. Da li je normalno?
Ili-ujedinimo se s Rusijom. da li je putao Ruse šta oni o tom misle . To je samo lizallo za mase, a to mu je glavna mantra.

To ne znači prekid trgovinskih odnosa, već prekid integrisanja u EU. Niko tebi ne može da zabrani da posluješ sa njenim državama članicama, niti ikome to pada na pamet. A drugo, što se stranaka ovde tiče, ljudi malo pogrešno posmatraju stvari pa traže idealno. A ne da ne postoji idealno, već ni blizu toga, tako da sam ja snizio kriterijume i najprihvatljiviji mi je neko ko će da napravi najmanju štetu. Nemam nikakvu iluziju da će Dveri ikada ispuniti sve iz svog programa, ili da će i pokušati da naprave dosta od tih stvari. Ali znam da ne mogu i nemaju nameru da naprave gore. Za razliku od režima. Uzgred, kad smo kod mamaca za mase, Vučić je šampion u tome.
 
Rusima je bitno da ne udjemo u NATO a u EU možemo ući 100 puta što se njih tiče, sami su rekli Dačiću da Srbija ne može u neku Evroazijsku uniju jer je geografski nepristupačna tom savezu tako da je Boško u zabludi.

Ma nije on u zabludi nego namerno dovodi ljude u zabludu. Koristi osećanja vezana za Rusiju ima neku pitku priču na koju se neki primaju.
 
Kakva vlast i Dveri. Pa Beli ih je oduvao na izborima. Boško je poznati nasilnik i siledžija na političkoj sceni. Ako dveri i dođu na vlast znači da je narod 101% idiot sa teškim mentalnim obolenjem!

Jesi li prevideo ono "ako"? E, "ako" Dveri dođu na vlast, to će biti signal mentalnog oporavka naroda, pošto je sada upravo ono što si opisao. Jednostavno zato što se radi o zdravoj opciji u odnosu na ostale izopačene.

- - - - - - - - - -

Ma nije on u zabludi nego namerno dovodi ljude u zabludu. Koristi osećanja vezana za Rusiju ima neku pitku priču na koju se neki primaju.

To isto radi i Vučić, samo mnogo perfidnije i sa mnogo više realne štete, svaki put kad sam sebe pozove u Rusiju na sastanak sa nekim domarom Dume, pa posle priča o Migovima i S-300. Dok u međuvremenu ulazi sa Haradinajem u vladu.
 

Back
Top