OBRADOVIĆ PRETIO ŽELJKU MITROVIĆU: Kad se mi budemo pitali zatvorićemo TV Pink!
Strana 1 od 10 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 241

Tema: OBRADOVIĆ PRETIO ŽELJKU MITROVIĆU: Kad se mi budemo pitali zatvorićemo TV Pink!

Veoma poznat villaret (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    221

Podrazumevano OBRADOVIĆ PRETIO ŽELJKU MITROVIĆU: Kad se mi budemo pitali zatvorićemo TV Pink!

Lider Dveri Boško Obradović danas je organizovao ulično okupljanje ispred TV Pink gde je pretio oduzimanjem nacionalne frekvencije i zatvaranjem ove televizije. Obradović je time jasno pokazao da se ne ustručava da hiljade zaposlenih ostavi bez hleba, tvrde na TV Pink

al boskic ne da je seljak..teska seljacina..

http://informer.rs/vesti/politika/15...tvoricemo-Pink

Poznat
    Učlanjen
    11.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano Re: OBRADOVIĆ PRETIO ŽELJKU MITROVIĆU: Kad se mi budemo pitali zatvorićemo TV Pink!

Džiberska svađa...

Veoma poznat Александр Григорьевич (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    482

Podrazumevano Re: OBRADOVIĆ PRETIO ŽELJKU MITROVIĆU: Kad se mi budemo pitali zatvorićemo TV Pink!

Citat Original postavio villaret Pogledaj poruku
    Lider Dveri Boško Obradović danas je organizovao ulično okupljanje ispred TV Pink gde je pretio oduzimanjem nacionalne frekvencije i zatvaranjem ove televizije. Obradović je time jasno pokazao da se ne ustručava da hiljade zaposlenih ostavi bez hleba, tvrde na TV Pink

[video=youtube;RXWPaPT0o88]https://www.youtube.com/watch?time_continue=127&v=RXWPaPT0o88/video]

Да ли је то Бошкић у срце так'о вас сељобере? Једино добро за менталну хигијену Србије,
    било би трајно прогнати ту медијску наказу у твоју махалу, па да се науживаш шодер програма!

Чак, ни тепих бомбардовање напалмом по тој тровачници, не би био злочин. Пинк је ЗЛО!
    Север - То је посебно место где се сусрећу други светови!

Poznat Straks92 (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    148

Sad tek neće doći na vlast jer većina našeg naroda voli Pink.
    Art, freedom and creativity will change society faster than politics.
    Victor Pinchuk

Elita veliki krang (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    339

Svako normalan da se pita, zatvorio bi Pink. Meni samo nije jasno gde je tu pretnja...
    https://www.youtube.com/watch?v=RP2u4wJcnS0

Domaćin GasMaska (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    238

Stvarno je smece od televizije. Ali opet, ne treba hiljade ljudi ostavljati bez posla. Treba postroziti zakone o medijima kojim bi se placao visok porez na kic i sund, pa da vidimo

Yoga Boom nije na forumu
    Kad te pukne Yoga i duhovnost pa odeš u nirvanu...
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.07.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Sjebo ga Pink. Obojica su seljačine i obojicu ih treba zatvoriti.

Poznat
    Učlanjen
    11.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Ma, boškić to ne traži zbog programa koji mu se sviđa, vež zbog toga đto ga je ovaj opaučio po glavudži.

Učlanjen
    08.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    339

Citat Original postavio Yoga Boom Pogledaj poruku
    Sjebo ga Pink. Obojica su seljačine i obojicu ih treba zatvoriti.
    Ne, Obradovića ne treba zatvarati jer apsolutno ništa loše nije uradio. Jedina seljačina u ovoj priči je Željko Mitrović.

Elita комшија (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    753

Митровића у затвор!

Yoga Boom nije na forumu
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.07.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio veliki krang Pogledaj poruku
    Ne, Obradovića ne treba zatvarati jer apsolutno ništa loše nije uradio. Jedina seljačina u ovoj priči je Željko Mitrović.
    Obojica su seljačine.

- - - - - - - - - -

Učlanjen
    08.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    339

Obojica su seljačine.
    Ne, nisu, jedino je Mitrović čoban, dok je Obradović sasvim normalna osoba.

Yoga Boom nije na forumu
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.07.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ne, nisu, jedino je Mitrović čoban, dok je Obradović sasvim normalna osoba.
    Obojica su seljačine. Ovaj prvi buđavi julovac, a ovaj drugi seljober koji govori kroz nos, kao da je progutao flašu. Fuj.

Učlanjen
    08.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    339

Obojica su seljačine. Ovaj prvi buđavi julovac, a ovaj drugi seljober koji govori kroz nos, kao da je progutao flašu. Fuj.
    Zamisli, zbog govora je seljačina. U istom rangu sa Mitrovićem koji decenijama zagađuje medijski i javni prostor Srbije. A odakle si ti kad ti smeta njegov govor?

Poznat
    Učlanjen
    11.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Zamisli, zbog govora je seljačina. U istom rangu sa Mitrovićem koji decenijama zagađuje medijski i javni prostor Srbije. A odakle si ti kad ti smeta njegov govor?
    Obojica su zagađivači na svoj način.. Obojica su uvreda zdravom razumu.

Učlanjen
    08.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    339

Citat Original postavio miso6207 Pogledaj poruku
    Obojica su zagađivači na svoj način.. Obojica su uvreda zdravom razumu.
    Pa vidi, Obradović može da ima ideje koje su tebi ili nekome drugome neprihvatljive, ali to nije nikakvo zagađivanje niti uvreda zdravom razumu. Svakako ne veća od nebuloza koje svakodnevno stižu sa suprotne strane...

Primećen član
    Učlanjen
    07.08.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio villaret Pogledaj poruku

Sa čime to preti ova odvratna krivoslavna sekta? Sa 1,8% glasača. Ma smešni su! Ovim su pokazali kakva će tiranija da bude ako se oni ikada budu pitali. Ali ništa od toga narod ih je provali kakvi su to dripci i prevaranti.

Poznat
    Učlanjen
    11.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Pa vidi, Obradović može da ima ideje koje su tebi ili nekome drugome neprihvatljive, ali to nije nikakvo zagađivanje niti uvreda zdravom razumu. Svakako ne veća od nebuloza koje svakodnevno stižu sa suprotne strane...
    Njegove su ideje utopističke samim tim sulude. Ideja je prkinimo sa EU. To znači ne izvozimo i ne uvozimo ili u prevodu crknimo od gladi. Da li je normalno?
    Ili-ujedinimo se s Rusijom. da li je putao Ruse šta oni o tom misle . To je samo lizallo za mase, a to mu je glavna mantra.

Učlanjen
    08.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    339

Citat Original postavio Prepotopko Pogledaj poruku
    Sa čime to preti ova odvratna krivoslavna sekta? Sa 1,8% glasača. Ma smešni su! Ovim su pokazali kakva će tiranija da bude ako se oni ikada budu pitali. Ali ništa od toga narod ih je provali kakvi su to dripci i prevaranti.
    Neće nikakve tiranije biti ako Dveri dođu na vlast, dok je narod ovde većinskim glasanjem za Vučića već potvrdio svoj karakter idiota.

Primećen član
    Učlanjen
    07.08.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Neće nikakve tiranije biti ako Dveri dođu na vlast, dok je narod ovde većinskim glasanjem za Vučića već potvrdio svoj karakter idiota.
    Kakva vlast i Dveri. Pa Beli ih je oduvao na izborima. Boško je poznati nasilnik i siledžija na političkoj sceni. Ako dveri i dođu na vlast znači da je narod 101% idiot sa teškim mentalnim obolenjem!

Poznat Straks92 (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    148

Rusima je bitno da ne udjemo u NATO a u EU možemo ući 100 puta što se njih tiče, sami su rekli Dačiću da Srbija ne može u neku Evroazijsku uniju jer je geografski nepristupačna tom savezu tako da je Boško u zabludi.
    Art, freedom and creativity will change society faster than politics.
    Victor Pinchuk

Primećen član diletant (avatar)
    Učlanjen
    24.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Neka nova vlast ne mora da zatvara medije samo da ih natera da postuju zakone,placaju poreze, prestane da pomaze te iste medije iz dzepova gradjan, da pusti sudove da rade samostalno i vecina ce se ugasiti sama.

Učlanjen
    08.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    339

Njegove su ideje utopističke samim tim sulude. Ideja je prkinimo sa EU. To znači ne izvozimo i ne uvozimo ili u prevodu crknimo od gladi. Da li je normalno?
    Ili-ujedinimo se s Rusijom. da li je putao Ruse šta oni o tom misle . To je samo lizallo za mase, a to mu je glavna mantra.
    To ne znači prekid trgovinskih odnosa, već prekid integrisanja u EU. Niko tebi ne može da zabrani da posluješ sa njenim državama članicama, niti ikome to pada na pamet. A drugo, što se stranaka ovde tiče, ljudi malo pogrešno posmatraju stvari pa traže idealno. A ne da ne postoji idealno, već ni blizu toga, tako da sam ja snizio kriterijume i najprihvatljiviji mi je neko ko će da napravi najmanju štetu. Nemam nikakvu iluziju da će Dveri ikada ispuniti sve iz svog programa, ili da će i pokušati da naprave dosta od tih stvari. Ali znam da ne mogu i nemaju nameru da naprave gore. Za razliku od režima. Uzgred, kad smo kod mamaca za mase, Vučić je šampion u tome.

Poznat
    Učlanjen
    11.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Citat Original postavio Straks92 Pogledaj poruku
    Rusima je bitno da ne udjemo u NATO a u EU možemo ući 100 puta što se njih tiče, sami su rekli Dačiću da Srbija ne može u neku Evroazijsku uniju jer je geografski nepristupačna tom savezu tako da je Boško u zabludi.
    Ma nije on u zabludi nego namerno dovodi ljude u zabludu. Koristi osećanja vezana za Rusiju ima neku pitku priču na koju se neki primaju.

Učlanjen
    08.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    339

Citat Original postavio Prepotopko Pogledaj poruku
    Kakva vlast i Dveri. Pa Beli ih je oduvao na izborima. Boško je poznati nasilnik i siledžija na političkoj sceni. Ako dveri i dođu na vlast znači da je narod 101% idiot sa teškim mentalnim obolenjem!
    Jesi li prevideo ono "ako"? E, "ako" Dveri dođu na vlast, to će biti signal mentalnog oporavka naroda, pošto je sada upravo ono što si opisao. Jednostavno zato što se radi o zdravoj opciji u odnosu na ostale izopačene.

- - - - - - - - - -

Ma nije on u zabludi nego namerno dovodi ljude u zabludu. Koristi osećanja vezana za Rusiju ima neku pitku priču na koju se neki primaju.
    To isto radi i Vučić, samo mnogo perfidnije i sa mnogo više realne štete, svaki put kad sam sebe pozove u Rusiju na sastanak sa nekim domarom Dume, pa posle priča o Migovima i S-300. Dok u međuvremenu ulazi sa Haradinajem u vladu.

Slične teme

1. Muskarci,pomozite nam da budemo jos bolje u krevetu!!!
    Autor Mici u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 119
    Poslednja poruka: 06.07.2015., 01:23
  2. Mustafa Ceric: Predlazem da svi mi ovde budemo Turci
    Autor untouchable u forumu Politika
    Odgovora: 80
    Poslednja poruka: 06.06.2009., 11:03
  3. Kad cemo mi da budemo politicari?!
    Autor [[Darko_91]] u forumu Politika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 13.07.2007., 03:27
  4. Ldp sa Cedom pretio sa oruzjem studentima.
    Autor Srpsko Sarajevo u forumu Politika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 30.11.2006., 23:49
  5. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 17.07.2006., 00:50

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •