Karić: Ja sam srpski Tramp, želim mesto premijera!

Gruban

Buduća legenda
Poruka
41.170
Karić: Ja sam srpski Tramp, želim mesto premijera!

I. Đ. 11. septembra 2017. 08:30

Foto: Youtube/Cirilica TV HAPPY
Podeli
Srpski biznismen Bogoljub Karić ozbiljno računa u bližoj budućnosti na mesto premijera ali naglašava da o tome još nije razgovarao sa predsednikom države Aleksandrom Vučićem.


https://www.krstarica.com/vesti/politika/karic-ja-sam-srpski-tramp-zelim-mesto-premijera/

“Moje su ambicije da budem premijer. I radiću na tome da budem”, rekao je Karić za današnji “Blic”.

On je, ipak, dodao da ne planira da na toj funkciji zameni Anu Brnabić.

POVEZANI TEKSTOVI
Uživo: Aleksandar Vučić otkrio ime novog mandatara –…
Nisam se svađao sa Vučićem, šta onda ako i ne budem premijer
Šta ako Ramuš Haradinaj bude premijer?
“Strpljiv sam, za mene ima vremena”, smatra Karić.

On je između ostalog konstatovao da je zainteresovan za PKB, da se sa Vučićem nije susretao u poslednje vreme kao i da je po svemu pravi “srpski Donald Tramp”.

“Ja sam ozbiljan čovek, imam 63 godine. Ja sam srpski Tramp, pa nisam ja dete sa ulice pa da kupim fabriku za tri dolara, ili da želim da mi vlast pokloni nešto. Nisam ja iz takve porodice. Ja nisam ništa privatizovao u ovoj zemlji, sve smo iz temelja napravili sami svoje”, rekao je Karić.
 
Poslednja izmena:
Karić: Ja sam srpski Tramp, želim mesto premijera!

I. Đ. 11. septembra 2017. 08:30

Foto: Youtube/Cirilica TV HAPPY
Podeli
Srpski biznismen Bogoljub Karić ozbiljno računa u bližoj budućnosti na mesto premijera ali naglašava da o tome još nije razgovarao sa predsednikom države Aleksandrom Vučićem.

“Moje su ambicije da budem premijer. I radiću na tome da budem”, rekao je Karić za današnji “Blic”.

On je, ipak, dodao da ne planira da na toj funkciji zameni Anu Brnabić.

POVEZANI TEKSTOVI
Uživo: Aleksandar Vučić otkrio ime novog mandatara –…
Nisam se svađao sa Vučićem, šta onda ako i ne budem premijer
Šta ako Ramuš Haradinaj bude premijer?
“Strpljiv sam, za mene ima vremena”, smatra Karić.

On je između ostalog konstatovao da je zainteresovan za PKB, da se sa Vučićem nije susretao u poslednje vreme kao i da je po svemu pravi “srpski Donald Tramp”.

“Ja sam ozbiljan čovek, imam 63 godine. Ja sam srpski Tramp, pa nisam ja dete sa ulice pa da kupim fabriku za tri dolara, ili da želim da mi vlast pokloni nešto. Nisam ja iz takve porodice. Ja nisam ništa privatizovao u ovoj zemlji, sve smo iz temelja napravili sami svoje”, rekao je Karić.

Колико је покрао из буџета, банака.......
 
Karić: Ja sam srpski Tramp, želim mesto premijera!

I. Đ. 11. septembra 2017. 08:30

Foto: Youtube/Cirilica TV HAPPY
Podeli
Srpski biznismen Bogoljub Karić ozbiljno računa u bližoj budućnosti na mesto premijera ali naglašava da o tome još nije razgovarao sa predsednikom države Aleksandrom Vučićem.

“Moje su ambicije da budem premijer. I radiću na tome da budem”, rekao je Karić za današnji “Blic”.

On je, ipak, dodao da ne planira da na toj funkciji zameni Anu Brnabić.

POVEZANI TEKSTOVI
Uživo: Aleksandar Vučić otkrio ime novog mandatara –…
Nisam se svađao sa Vučićem, šta onda ako i ne budem premijer
Šta ako Ramuš Haradinaj bude premijer?
“Strpljiv sam, za mene ima vremena”, smatra Karić.

On je između ostalog konstatovao da je zainteresovan za PKB, da se sa Vučićem nije susretao u poslednje vreme kao i da je po svemu pravi “srpski Donald Tramp”.

“Ja sam ozbiljan čovek, imam 63 godine. Ja sam srpski Tramp, pa nisam ja dete sa ulice pa da kupim fabriku za tri dolara, ili da želim da mi vlast pokloni nešto. Nisam ja iz takve porodice. Ja nisam ništa privatizovao u ovoj zemlji, sve smo iz temelja napravili sami svoje”, rekao je Karić.

Hebiga, vratise nam se 90-te u full-u!!! Bokte, idem da se roknem.
 
Posle 3 mes. palo je na 18,000DEM, pa sve do par 100na ...

Za 3 odine , svima je pokupio pare :D

Јавна предузећа, Државне установе, Институти........
У то време су морали по директиви да за директоре и други ''виђенији кадар'' купују мобилне од дотичног
и наравно да плаћају претплату и трошкове разговора....
 
Јавна предузећа, Државне установе, Институти........
У то време су морали по директиви да за директоре и други ''виђенији кадар'' купују мобилне од дотичног
и наравно да плаћају претплату и трошкове разговора....

Tako se pravi iz bivših socijalističkih država korporacija.

Korporacija bez države se ne može napraviti - vidimo na Agrokoru koji se sada raspada
 
Tako se pravi iz bivših socijalističkih država korporacija.

Korporacija bez države se ne može napraviti - vidimo na Agrokoru koji se sada raspada

agrokor se shebao kada su progutali slovence .

- - - - - - - - - -

Време је да српски Трамп добије у руке крамп.

navodno je baron minhauzen lomio brave zbog toga :mrgreen:
 

Back
Top