Nogometaši koji su se igrali lopte i ništa više od toga

Vidim okacili ste Neimara...Dobar je ali je toliki padavicar da mi se gadi...Isko je bre cale za sve igrace danas...kakav nejmar kakvi bakraci...

Nejmar je žongler, Isko je tehničar. Razlika je što Iskovi driblinzi znače nešto, mogu promjeniti tok igre i doprinjeti igri. Dok je Nejmar onaj tipični brazilski žongler koji dribla čisto iz atraktivnosit publike...
 

Neosporivo je to da je on jedan od najboljih igrača današnjice, ali što se tiče 'žonglerizma' mislim da je Robinjo daleko bolji, a da ne pričamo Ronaldinju. Mada opet kad pogledam ovako bolje, Nejmar za razliku od ove dvojice može da potraje što se tiče karijer, da ne ispari prije vremena kao ova dvojica što su, recimo. Zato mu je bio pametan potez što je otišao u PSG...
 
Nemože Robinjo da se poredi sa ovom dvojicom...Jer Robinjo nikad nije pravio razliku ozbiljnu ni u jednom timu u kojem je igro on je upravo to zabavljač a ruku na srce ni kao takav me nikada nije impresionirao...Nejmar uvek pravi razliku kao i Ronaldinjo(dok mu se igralo) ali opet je toliko nezahvalno ikoga meriti sa Ronaldinjom jer to što je on radio se nemeri ni trofejima ni sa rokom trajanja...
 
Neosporivo je to da je on jedan od najboljih igrača današnjice, ali što se tiče 'žonglerizma' mislim da je Robinjo daleko bolji, a da ne pričamo Ronaldinju. Mada opet kad pogledam ovako bolje, Nejmar za razliku od ove dvojice može da potraje što se tiče karijer, da ne ispari prije vremena kao ova dvojica što su, recimo. Zato mu je bio pametan potez što je otišao u PSG...

Tako je. Jedan od 3 najveća igrača trenutno. A ne žongler čiji driblinzi ne služe ničemu osim da zabavljaju publiku. S Robinhom ne može u istu rečenicu jer Robinho u Europi nije napravio ništa vrijedno spomena, tj. ništa veliko. Koliko će trajati ovisi o njemu i naravno o zdravlju.
 
Tako je. Jedan od 3 najveća igrača trenutno. A ne žongler čiji driblinzi ne služe ničemu osim da zabavljaju publiku. S Robinhom ne može u istu rečenicu jer Robinho u Europi nije napravio ništa vrijedno spomena, tj. ništa veliko. Koliko će trajati ovisi o njemu i naravno o zdravlju.

Potrajaće Nejmar itekako u karijeri svojoj, neće on tako lako ispariti kao što je to slučaj s Brazilcima. Vidi se da ne fura toliko noćni život i da je predan fudbalu kao pravi profesionalac. U Barci bi vazda bio u sjenci Mesija tako da mu je PSG bio pametan potez. Jedino ga **** to što mu je ćaća malo pohlepan ali ko sam ja da sudim...
 

Prejeben napadač. Inače, šteta što njihovi igrači slabo idu po Evropi.


Borgeti uh hebote koji je to igrač bio. Za klasu od ikoga je glavom vještije davao golove..Za Djalminju se zna bio nezgodan karakter i ok udaio je tada oko 2001 mislim Haviera Iruretu trenera Depora.Neimar ovde nema mjesta samo kad pogedaš naslov sve je jasno i pametnom dosta ,nije mi jasno što se oko gluposti raspravjati.dajte klipova od igrača koji su nas lijepili za ekrane. igrajući srcem i dušom.
 

Back
Top