Nogometaši koji su se igrali lopte i ništa više od toga


Ovog sam zapazio 1998 kad sam služio vojsku -zadivio me na sp,u Francuskoj istina Meksikanci nevole ići van Meksika jer kako da kažem i kako da se izrazim a da mi se ne zamiri Južnoamerikanci i okolo su ljudi za mene super mentaliteta -opušteni,veseli i temperamentni,jako su prirodni i bez svoje publike i ambijenta oni su ko riba u akvariju
 
Да, то је та сјајна екипа из 1998. Са њим су тада били његов партнер у нападу, последњи астечки цар Кваутемок Бланкоу, Хезус Арељано на десном крилу, Пако Паленсија, Павел Пардо, трио хобит голмана Кампос, Конехо Перез и Санчез(тешко рећи који је био бољи), Виља, легенде Чиваса Рамон Рамирез и Клаудио Суарез, и други. Хернандез је био члан Некаксе када су везали десет победа заредом и освојили првенство. То је тада био феномен као Лестер у Енглеској.

Мало од његовог партнера из Некаксе, страшној десетки, не знам да ли има оних који су чули за њега. Еквадорац Алекс Агвинага.
 
Да, то је та сјајна екипа из 1998. Са њим су тада били његов партнер у нападу, последњи астечки цар Кваутемок Бланкоу, Хезус Арељано на десном крилу, Пако Паленсија, Павел Пардо, трио хобит голмана Кампос, Конехо Перез и Санчез(тешко рећи који је био бољи), Виља, легенде Чиваса Рамон Рамирез и Клаудио Суарез, и други. Хернандез је био члан Некаксе када су везали десет победа заредом и освојили првенство. То је тада био феномен као Лестер у Енглеској.

Мало од његовог партнера из Некаксе, страшној десетки, не знам да ли има оних који су чули за њега. Еквадорац Алекс Агвинага.


Strašno moćna ekipa bijaše gledao sam ih onako iz četvrtog reda (moram napomenuti da 0d 1992 do 1996 nisam prati sport )(od 1996-1998 pomalo a baš me taj Meksiko zadivio igrali su tako dobar nogomet i misli da su prošli u 16 Hernandez je bio nezaustavljiv i uvijek sa nekim osmjehom na licu i lucidnošću u idejama-ma tip je mislio brže od munje-uvijek je znao di će s loptom i cila močad je disala tako-eto zbog njih sam ponovo zavolio nogomet ono istinski jer 1991 znao sam sastav Spartaka iz Subotice napamet i Vardara a kamoli koga iz četvorke

Aginagalda je bio legenda-mad su sve sportske na svijetu pisale mjesečno o 200 igrača a sada samo o 3 i to ne samo sportske nego sve
 
Poslednja izmena:
Secate se ovoga kralja...i tog Leccea iz prve polovine 2000tih...onda su se pojavili Bozinov i Vucinic...bas potenta ekipa nazalost vrlo kratko su bili zajedno...ali pamtim da je padalo golova ko kise...vodio ih Zeman naravno...prstalo na sve strane...[/QUOTE]

To bi trebali svi pamtiti tu je bio i Tarre i Vuga i još dosta kreativaca uglavnom bili su hit veliki

- - - - - - - - - -


On ili D.Bergkamp nemogu reći nikad ko je bolji-oba su genijalci koje će svi pamtiti ikao nemaju puno trofeja a u tome i je bit ove teme
 
Oн, Игита, Ринкон, Асприља, Ескобар, има ли некога кога сам испустио?

Него, сећа ли се неко овог играча сем мене? Два пута најбољи стрелац Бундеслиге, оно што је у Серији А био Дарио Хубнер, он је био у Бундеслиги. Мартин Макс.
 
Oн, Игита, Ринкон, Асприља, Ескобар, има ли некога кога сам испустио?

Него, сећа ли се неко овог играча сем мене? Два пута најбољи стрелац Бундеслиге, оно што је у Серији А био Дарио Хубнер, он је био у Бундеслиги. Мартин Макс.


Sjećam ga se iz zehcigera ako se ne varam znao je odigrati i veznjaka u ono lipo vrime-zna je igrat s loptom jako dobro-a jel se netko sjeća ovoga igrača-ja ga cijenim jako-najzanimljivije da je bio 1.93 visine a izvodio je slobodnjake savršeno sa svih udaljenosti

pogađao je glavom ,nogom i zabio oko 350 golova u karijeri i ne samo da je zabijao znao je igrati lopte a nije bio nimalo medijski eksponiran tek kad je osvoji kup uefa sa Fejnordom dospio je u širi fokus
 
Poslednja izmena:
Oн, Игита, Ринкон, Асприља, Ескобар, има ли некога кога сам испустио?

Него, сећа ли се неко овог играча сем мене? Два пута најбољи стрелац Бундеслиге, оно што је у Серији А био Дарио Хубнер, он је био у Бундеслиги. Мартин Макс.


Sjećam ga se iz zehcigera ako se ne varam znao je odigrati i veznjaka u ono lipo vrime-zna je igrat s loptom jako dobro-a jel se netko sjeća ovoga igrača-ja ga cijenim jako-najzanimljivije da je bio 1.93 visine a izvodio je slobodnjake savršeno sa svih udaljenosti

pogađao je glavom ,nogom i zabio oko 350 golova u karijeri i ne samo da je zabijao znao je igrati lopte a nije bio nimalo medijski eksponiran tek kad je osvoji kup uefa sa Fejnordom dospio je u širi fokus
Ја да, нарочито по оном финалу против Дортмунда. Мислим да сам и писао о њему, дао је око 400 голова у каријери. Њега лично уз Жуниња и Синишу сматрам светим тројством слободњака...
 

Back
Top