Jedno pitanje

Wolf98

Početnik
Poruka
1
Pitanje u vezi oružja. Ukoliko je neko već bio na zdravstvenom pregledu ( interesuje me zbog posla inspektora ), može li mi konkretno objasniti u par rečenica kakav je pregled? Ako nije zabranjeno da se priča o tome, kojim slučajem ( šta znam.. ). Takođe me interesuje, pošto sam primetio da gledaju vid i sluh odnosno pročitao sam to na sajtu MUP-a, koju dioptriju tolerišu i koliko sme u minusu da se ide? Za kriminalističku znam da je do nekih -2,5 tako nešto. Da li isto važi i za inspektora kada se ide na pregled ili su neki drugačiji uslovi tamo? Unapred hvala! :D
 
Pitanje u vezi oružja. Ukoliko je neko već bio na zdravstvenom pregledu ( interesuje me zbog posla inspektora ), može li mi konkretno objasniti u par rečenica kakav je pregled? Ako nije zabranjeno da se priča o tome, kojim slučajem ( šta znam.. ). Takođe me interesuje, pošto sam primetio da gledaju vid i sluh odnosno pročitao sam to na sajtu MUP-a, koju dioptriju tolerišu i koliko sme u minusu da se ide? Za kriminalističku znam da je do nekih -2,5 tako nešto. Da li isto važi i za inspektora kada se ide na pregled ili su neki drugačiji uslovi tamo? Unapred hvala! :D
Za posao inspektora?!?
Malo vise nisi upucen jer moras zavrsiti neki fakultet obicno pravni mada je gro inspektoracije zavrsavao defektoloski fakultet, verovatno su tamo lakse prolazili tj., para je tu lakse radila.
Isto je postojala visa unutrasnjih u Zemunu i odatle su gurani u MUP, ne znam da li to radi jos uvek ili je to zamenila od skoro policijska akademija.
Sve u svemu, zdravstveni je tu najmanje bitan, vazne su druge stvari zivis u Srbiji ne moram da ti objasnjavam. MUP je jedno od mesta sa najjacom negativnom selekcijom.
 

Back
Top