Srbija i Federacija Bosne i Hercegovine,perspektive zajedništva

Gruban

Buduća legenda
Poruka
41.216
Mislio sam na udružiivanju u neku vrstu složene države -. federacije u kojoj bi obe članice zadržale određeni niivo autonomnosti ali u kojoj bi postojala i centralna vlada i parlament i sve što državu čini državom.Ljudska prava bi bila garantovana na svakom kvadratnom milimetru te nov države.Proces evronintegracija nastavio bi se jedinstveno i ubrzanim temnpom.
 
Кад сви Бошњани оду у Швецку, Турску, Канаду, Франкфурт и Аустралију а сви Крвати у Загреб, евентуално Сплит, онда ћемо лепо да ушетамо у Федерацију БиХ.

Pa ne može Split,Split je s ove strane VKOK !
 
Poslednja izmena:
Mislio sam na udružiivanju u neku vrstu složene države -. federacije u kojoj bi obe članice zadržale određeni niivo autonomnosti ali u kojoj bi postojala i centralna vlada i parlament i sve što državu čini državom.Ljudska prava bi bila garantovana na svakom kvadratnom milimetru te nov države.Proces evronintegracija nastavio bi se jedinstveno i ubrzanim temnpom.

može ako će Halid Muslimović da nam bude predsednik
 
Mislio sam na udružiivanju u neku vrstu složene države -. federacije u kojoj bi obe članice zadržale određeni niivo autonomnosti ali u kojoj bi postojala i centralna vlada i parlament i sve što državu čini državom.Ljudska prava bi bila garantovana na svakom kvadratnom milimetru te nov države.Proces evronintegracija nastavio bi se jedinstveno i ubrzanim temnpom.

Nova Jugoslavija bez Slovenaca i bez Be I Ha.

Potencijalne PREBEGE GREBATORA u Novu Jugoslaviju sprečiti rigorznom kontrolom i još grdjim sankcijama
Ako rigorozna kontrola omane onda na Goli Otok idu i ovaj što je došo i ovaj koji ga doveo, pas mater
Bolje šteta po njima nego po svima nama

- - - - - - - - - -

Mislim, nemojte pogrešno da me shvatite, al ja bih tako
 
Poslednja izmena:
Mislio sam na udružiivanju u neku vrstu složene države -. federacije u kojoj bi obe članice zadržale određeni niivo autonomnosti ali u kojoj bi postojala i centralna vlada i parlament i sve što državu čini državom.Ljudska prava bi bila garantovana na svakom kvadratnom milimetru te nov države.Proces evronintegracija nastavio bi se jedinstveno i ubrzanim temnpom.

Nein danke
 
Имам једно питање за постављача иако излази ван оквира теме.

Другде си рекао, парафразирам, да је Србе међународна заједница казнила искључиво због односа Срба према социјалистичким република ЈУ у правцу промене односа снага, јаке ЈУ и слабе Србије. Кажеш да је то једини разлог кажњавања Срба, те да није русофилија или антиглобализам.

Како објашњаваш то да су се дојучерашњи савезници Срба пре свега Французи, Енглези окренули против себи дојучерашњих најоданијих савезника из два светска рата ?
 
Имам једно питање за постављача иако излази ван оквира теме.

Другде си рекао, парафразирам, да је Србе међународна заједница казнила искључиво због односа Срба према социјалистичким република ЈУ у правцу промене односа снага, јаке ЈУ и слабе Србије. Кажеш да је то једини разлог кажњавања Срба, те да није русофилија или антиглобализам.

Како објашњаваш то да су се дојучерашњи савезници Срба пре свега Французи, Енглези окренули против себи дојучерашњих најоданијих савезника из два светска рата ?

Мислим да сам написао да Срби нису имаментно антиглобалисти односно да је српски антиглобализам узрокован неприкјатељским односом западњака према Србима у тзв.југословенској кризи.
 
Имам једно питање за постављача иако излази ван оквира теме.

Другде си рекао, парафразирам, да је Србе међународна заједница казнила искључиво због односа Срба према социјалистичким република ЈУ у правцу промене односа снага, јаке ЈУ и слабе Србије. Кажеш да је то једини разлог кажњавања Срба, те да није русофилија или антиглобализам.

Како објашњаваш то да су се дојучерашњи савезници Срба пре свега Французи, Енглези окренули против себи дојучерашњих најоданијих савезника из два светска рата ?
Najodaniji saveznici koji su usred najkrvavijeg rata Britanije i Francuske protiv Hitlera potpisali Trojni pakt . :lol:
 
Имам једно питање за постављача иако излази ван оквира теме.

Другде си рекао, парафразирам, да је Србе међународна заједница казнила искључиво због односа Срба према социјалистичким република ЈУ у правцу промене односа снага, јаке ЈУ и слабе Србије. Кажеш да је то једини разлог кажњавања Срба, те да није русофилија или антиглобализам.

Како објашњаваш то да су се дојучерашњи савезници Срба пре свега Французи, Енглези окренули против себи дојучерашњих најоданијих савезника из два светска рата ?

Србија и Енглеска никад нису имале неке посебне односе. Српске елите никад нису знале енглески, нису се школовали тамо ми заносили у том правцу, нити им је британски парламентаризам био нешто посебно близак. И дан данас Срби не воле енглеске личне слободе, и највећи страх им је "пиргави сатана" и "бвана". С друге стране, Србија је такође била незанимљива Британији јер нема море. На пример, Грчка и Енглеска су стари пријатељи.

Комунистичка Југославија је била доста насилна и конфронтативна према Француској. На пример била је велики пријатељ Алжира и целог процеса распада француског колонијализма. Упркос томе, Француска је 90их била... не толико насилна према Србији као друге европске силе и Америка и покушала је да у почетку обнови неке односе.

Све је то комично јер су и Енглеска и Француска и Русија далеке земље, а српска култура и свакодневни живот и цео систем су направљени по аустријском калупу.

Зато је свака спољна политика које је конфронтативна према немачким земљама увек била нелогична и чудна.
 
Dokle će ovi crnogorski trolovi da otvaraju teme o novim zajedničkim državama sa balkanskim isprdcima? Ako imaju kompleks male države i dođoša neka se leče drugim metodama.

Srpsko okruženje ne treba da budu Bosna, CG, Hrvatska, Makedonija i Albanija već Mađarska i Rumunija: https://forum.krstarica.com/showthread.php/793718-Naš-region-EX-YU-failed-stejtovi-ili-HU-RO.

Shvatite da vi Crnogorci niste naše društvo, niti pripadamo istom ekonomsko-kulturnom miljeu kao vi. VI ste medeiteranska zemlja plemenskog mentaliteta (nije uvreda, već kulturna posebnost) i nastavite da se bratimite sa Hrvatima i Albancima. A nas ostavite već jednom na miru.
 
Poslednja izmena:
Dokle će ovi crnogorski trolovi da otvaraju teme o novim zajedničkim državama sa balkanskim isprdcima? Ako imaju kompleks male države i dođoša neka se leče drugim metodama.

Srpsko okruženje ne treba da budu Bosna, CG, Hrvatska, Makedonija i Albanija već Mađarska i Rumunija: https://forum.krstarica.com/showthread.php/793718-Naš-region-EX-YU-failed-stejtovi-ili-HU-RO.


Shvatite da vi Crnogorci niste naše društvo, niti pripadamo istom ekonomsko-kulturnom miljeu kao vi. VI ste medeiteranska zemlja plemenskog mentaliteta (nije uvreda, već kulturna posebnost) i nastavite da se bratimite sa Hrvatima i Albancima. A nas ostavite već jednom na miru.
У реду,вази
 
Najodaniji saveznici koji su usred najkrvavijeg rata Britanije i Francuske protiv Hitlera potpisali Trojni pakt . :lol:

Француска је већ капитулирала, Британци се утврдили на острву, а КЈ је требала да зарати са Тројним пактом? За чије бабе здравље?
 
Dokle će ovi crnogorski trolovi da otvaraju teme o novim zajedničkim državama sa balkanskim isprdcima? Ako imaju kompleks male države i dođoša neka se leče drugim metodama.

Srpsko okruženje ne treba da budu Bosna, CG, Hrvatska, Makedonija i Albanija već Mađarska i Rumunija: https://forum.krstarica.com/showthread.php/793718-Naš-region-EX-YU-failed-stejtovi-ili-HU-RO.


Shvatite da vi Crnogorci niste naše društvo, niti pripadamo istom ekonomsko-kulturnom miljeu kao vi. VI ste medeiteranska zemlja plemenskog mentaliteta (nije uvreda, već kulturna posebnost) i nastavite da se bratimite sa Hrvatima i Albancima. A nas ostavite već jednom na miru.

Који сте то ви, американци? У чије име ти мрзиш и гадиш?

- - - - - - - - - -

[.
 
Који сте то ви, американци? У чије име ти мрзиш и гадиш?

- - - - - - - - - -

[.

U ime svi' iznevjereni Srba od strane srpske otpadi zvane crnogorci, bosanci, rvati.
u ime svi' koji Vučićevi botovi danas u Srbiji nisu,
u ime svi' koji nasuprot tebi iz dupeta Vlasti ne vire,....
 
Poslednja izmena:

Back
Top