buceee

M

malecki

Gost
Devojke,da li imate odbojnost prema malo punijim momcima?Npr,ja sam takav,ima me,sto bi se reklo.Cuo sam da neke vole kada se trese,kada ima za sta da se uhvati...Koliko tu ima istine? :?
 
Osobno mi kod muskaraca ne smeta da je puniji. Prije bih rekla da mi smeta da je sitnije građe. U svakom slucaju, muskarac treba da pazi na izgled, ali nikada nije podvrnut tolikim pogledima kao zena. Njemu se puno vise tolerira izgled, bitno da ima stila, pameti, da je duhovit i sarmantan. :wink:
 
macka:
Osobno mi kod muskaraca ne smeta da je puniji. Prije bih rekla da mi smeta da je sitnije građe. U svakom slucaju, muskarac treba da pazi na izgled, ali nikada nije podvrnut tolikim pogledima kao zena. Njemu se puno vise tolerira izgled, bitno da ima stila, pameti, da je duhovit i sarmantan. :wink:
Mackice,

Ti kada si u pravu, u potpunosti si u pravu.
Mada, slična stvar je i sa ženama. Popunjenijoj devojci, koja je šarmantna, duhovita, pametna, staložena, itd. niko neće to zameriti. Komparativne prednosti dolaze u prvi plan... 8) 8) 8) 8)
 
blondi:
meni je sve simpatično ako ne liči na "Dachau manekena" ... normalni i simaptično popunjeni 8)

A sta ynaci to normalan i simpaticno popunjen?Ajde malo preformulisi,sta ti je simpaticno da vidis?Ako je ijedna od vas devojaka bila sa punijim deckom,zanima me da li je zakon da puniji momci imaju manje kite?
 
malecki:
Devojke,da li imate odbojnost prema malo punijim momcima?Npr,ja sam takav,ima me,sto bi se reklo.Cuo sam da neke vole kada se trese,kada ima za sta da se uhvati...Koliko tu ima istine? :?

Za mene musko nije musko ispod 90, 100 kg..
mislim, znam da je to stvar ukusa;), ali jednostavno tak'e volim;)
 
oxi:
pda!
ono ...
chitao sam o tome:)
i tachno je...
i generalno tako..
a da ne objashnjavam,ako zzelish cimni me na priv!

Pa dobro, ti ne morash da objasnjavash, mada verujem da vi svi mi ovde zeleli da CUJEMO te razloge;)...
No dobro...
Ja imam samo licno iskustvo kao dokaz i nishta vishe:), nikakve ni generalije, ni naucna istrazivanja.... tako da se bojim da je moja argumentacija mozda neprimerena u poredjenju sa tvojom;)
 
malecki:
blondi:
meni je sve simpatično ako ne liči na "Dachau manekena" ... normalni i simaptično popunjeni 8)

A sta ynaci to normalan i simpaticno popunjen?Ajde malo preformulisi,sta ti je simpaticno da vidis?Ako je ijedna od vas devojaka bila sa punijim deckom,zanima me da li je zakon da puniji momci imaju manje kite?

bađe ko što reče lolla ispod 90 kg nije muško ;) ... ali ne samo vizuelno več i karakterno... da ima svoj JA a ne da je iskompleksiran veličinom one stvari :pPp
a za "ono"... well nemam naviku da tipovima koji mi zapnu za oko stavljam ruku u pantalone :mrgreen:
 
Ma nema nikakve veze kilaza, naravno ako nisi bas slon.
Evo za moje prijateljice blondie i lollu: 181/95, a cini mi se da one znaju o cemu govore :wink:
 
Dell-Boy:
Ma nema nikakve veze kilaza, naravno ako nisi bas slon.
Evo za moje prijateljice blondie i lollu: 181/95, a cini mi se da one znaju o cemu govore :wink:

hmmm, mogu li i ja da ti budem prijateljica?

p.s. jesi li ti ona pametnica sto drzis rekord na extrakvizu?
 

Back
Top