ДВЕРИ: Мајмунисање нације док се улази у Владу са ратним злочинцем Харадинајем

Mackich

Domaćin
Poruka
3.014
ДВЕРИ: Мајмунисање нације док се улази у Владу са ратним злочинцем Харадинајем

У тренутку када Александар Вучић признаје независно Косово уласком у владу са ратним злочинцем Харадинајем, јавност у Србији преплављена је вестима о мајмуну као главном звездом ријалитија Задруга.

У овом случају грађани Србије додатно су оштећени замагљивањем, прикривањем чињенице да је Александар Вучић, који је недавно преузео потпуну одговорност за преговоре о статусу Косова и Метохије, учешћем својих представника омогућио ратном злочинцу Харадинају да направи квазивладу квазидржаве Косово.

Неколико дана пре тога, његова марионета у лику српске премијерке Брнабић, изјавила је да су Срби на Косову и Метохији мањина.

Свесни смо да је живот у Србији тежак и да режим у договору са Пинком покушава да грађанима одвуче пажњу са свакодневних проблема, немаштине, незапослености и свеукупне беде и велеиздаје, али постоје границе које никада не смеју да се пређу.

http://srbin.info/2017/09/07/dveri-...lazi-u-vladu-sa-ratnim-zlocincem-haradinajem/
 
Reče Boško koji je uz pomoć Skota u parlamentu.

Ахахаха а то каже СНС-овац што значи припадник странке којој је CIA писала програм, па када је објављен био је на енглеском јер у тада де јуре ванпарламентарној СНС нико није знао да га тачно и "лепо" преведе.
 
Ахахаха а то каже СНС-овац што значи припадник странке којој је CIA писала програм, па када је објављен био је на енглеском јер у тада де јуре ванпарлентарној СНС нико није знао да га преведе.

Ja nisam SNS ja sam stranka za sebe.
 
Ja nisam SNS ja sam stranka za sebe.
Наравно. Уосталом као и сваки бот - ниси ти за СНС јер си "страначки обојен" већ зато што "реално од Вучића нема бољег".
 
Наравно. Уосталом као и сваки бот - ниси ти за СНС јер си "страначки обојен" већ зато што "реално од Вучића нема бољег".

Da znaš i nema. Jel ti Boško možda bolji?
 
Pravoslavni talibanu.

Зашто ме ВРЕЂАШ ??? Ако наша СТОКА ОД ЉУДИ НА ВЛАСТИ не може ништа укапира и схвати мирним путем и лепим речима - МОЖДА ЋЕ СХВАТИТИ БАТИНАМА тј:БИЧЕВАЊЕМ........:cool:
 
ДВЕРИ: Мајмунисање нације док се улази у Владу са ратним злочинцем Харадинајем

У тренутку када Александар Вучић признаје независно Косово уласком у владу са ратним злочинцем Харадинајем, јавност у Србији преплављена је вестима о мајмуну као главном звездом ријалитија Задруга.

У овом случају грађани Србије додатно су оштећени замагљивањем, прикривањем чињенице да је Александар Вучић, који је недавно преузео потпуну одговорност за преговоре о статусу Косова и Метохије, учешћем својих представника омогућио ратном злочинцу Харадинају да направи квазивладу квазидржаве Косово.

Неколико дана пре тога, његова марионета у лику српске премијерке Брнабић, изјавила је да су Срби на Косову и Метохији мањина.

Свесни смо да је живот у Србији тежак и да режим у договору са Пинком покушава да грађанима одвуче пажњу са свакодневних проблема, немаштине, незапослености и свеукупне беде и велеиздаје, али постоје границе које никада не смеју да се пређу.

http://srbin.info/2017/09/07/dveri-...lazi-u-vladu-sa-ratnim-zlocincem-haradinajem/

Ништа што Вратари причају није тачно
Љубоморни су на све до сада постигнуте успеха својих политичких противника
И нека се љуте. Све је у најбољем реду и све иде на боље.
И тај Бошко би требао мало више да гледа пинк и да чита информер
Тамо све дословце пише

- - - - - - - - - -

Зашто ме ВРЕЂАШ ??? Ако наша СТОКА ОД ЉУДИ НА ВЛАСТИ не може ништа укапира и схвати мирним путем и лепим речима - МОЖДА ЋЕ СХВАТИТИ БАТИНАМА тј:БИЧЕВАЊЕМ........:cool:

Мито сви се учланују масовно у ту успешну партију
МОжда други виде много боље како нам је све боље и боље
А ти би да их батинаш.
Где ће ти душа
 
Pa cekajte, a zasto ulaze u vladu sa Haradinajem i da li je to zaista tacno i definitivno?

Ja ne mogu da verujem da TAMO pristanu na tako nesto.

То је због тога да нам свима буде боље.
Мора да шире гледаш на те ствари.
Он се брине за све нас
 

Back
Top