Joga???

Eh ja ako bih ti odgovorio, ..... bio bih vulgaran... :(

Ali u svako slucaju svaka cast na izboru lokacije! :D

Samo tako nastavi, malo da mi stigne pojacanje! :D
 
Pogledala sam svega 2-3 epizode te serije, nije nesto. I nije da zbog toga zelim na jogu. U pitanju je samo potreba za takvim fizickim aktivnostima, ako zna ako ikad budem dokolicarila mozda se pozabavim i budizmom i filozofskim gledistem svega toga, nije da me ne zanima.

Znam da je ranije bilo, u ulici Petra Drapsina, odnosno tu negde. Ali mi to cimanje do centra i nazad oduzima dosta vremena...

Ocekujem ipak da ce neko znati. Novosadjani, javite se!
 
lara#1:
Pogledala sam svega 2-3 epizode te serije, nije nesto. I nije da zbog toga zelim na jogu. U pitanju je samo potreba za takvim fizickim aktivnostima, ako zna ako ikad budem dokolicarila mozda se pozabavim i budizmom i filozofskim gledistem svega toga, nije da me ne zanima.

Znam da je ranije bilo, u ulici Petra Drapsina, odnosno tu negde. Ali mi to cimanje do centra i nazad oduzima dosta vremena...

Ocekujem ipak da ce neko znati. Novosadjani, javite se!
Serija je fenomenalna :P Gledao sam je jos pre dok je isla na Sky Premijeru i svakog leta kod sestre, posle mucki meni jedna od najboljih serija :)
 
Ja volim malo drugaciju vrstu humora. Meni je najbolja Treci kamen od sunca. Sad se daje na apolo tv.
Necemo vise o serijama. Nadam se da ce mi neko odgovoriti na moje pitanje...
 
Instruktori joge rade u nemačkim vozovima

Instruktori joge u nemačkim vozovima pomagaće putnicima koji su pod stresom zbog božićnih i novogodišnjih praznika. „Joga vežbe za opuštanje pomoći će putnicima da se oslobode stresa nakon posla ili za vreme vikenda, naročito kada počne gužva zbog praznika“, rekao je portparol nemačke železnice. Stručnjaci će pokazivati putnicima kako da pravilno sede, gde se nalaze zone refleksa i kako da rade vežbe za disanje. Takođe, nudiće putnicima masažu ruku i leđa.

svasta !

( dal je za temu zeleznica, joga , sarena strana, ili nova godina ? )
 

Back
Top