I vi to radite ali mi ne vidimo?

Poruka
19.457
Da li vi zenturine radite krisom neke stvari koje su po defaultu rezervisane za muske svinje:
1/ Cesete picic (kao sto muski cesu jaja)
2/Kad ste same ili u zenskom drustvu prdite bez blama
3/ Jedna drugoj lupate prstence
4/Gledate mlade napumpane klince i balavite
5/Nabacujete se cigosima koji prodaju prvu pomoc za kola i dizalice na semaforima (kao sto muski gledaju pichicice koji trljaju sofersajbnu na pumpama)
6/Dok ste klinke brojite koja ima vise dlaka dole
7/ Dok ste teenage masturbirate zamisljajuci nastavnika fizicko
8/ Komentarisete kolege/drugove/ortake svog caleta u smislu koliki mu je palamar i da li bolje kara od vaseg brzoyeba

Dakle?
 
pa sad.... ovo je odlicna tema, ali sumnjam da ces dobiti mnogo iskrenih odgovora. dakle, posto su i zene ljudi(mada mnogi nisu bas sigurni u to), reci cu da je odgovor da makar na tri navedena pitanja, a mozda i na cetiri. necu precizirati o kojim pitanjima se radi.....
 
Ja samo znam da sam kao dete mislila da prde samo muskarci i deca.
Nikada baku nisam cula da je to uradila, a mamu tek skoro.
Mislila sam da ce valjda moje prdenje prestati sa prvom menstruacijom.
I trudila sam se neko vreme, casna rec, po cenu nadutog stomaka.
Naduveni stomak je mnogo gadna stvar. I boli.
 
snoshaj efendija:
Da li vi zenturine radite krisom neke stvari koje su po defaultu rezervisane za muske svinje:
1/ Cesete picic (kao sto muski cesu jaja)
2/Kad ste same ili u zenskom drustvu prdite bez blama
3/ Jedna drugoj lupate prstence
4/Gledate mlade napumpane klince i balavite
5/Nabacujete se cigosima koji prodaju prvu pomoc za kola i dizalice na semaforima (kao sto muski gledaju pichicice koji trljaju sofersajbnu na pumpama)
6/Dok ste klinke brojite koja ima vise dlaka dole
7/ Dok ste teenage masturbirate zamisljajuci nastavnika fizicko
8/ Komentarisete kolege/drugove/ortake svog caleta u smislu koliki mu je palamar i da li bolje kara od vaseg brzoyeba

Dakle?
Ha hah! A što pitaš kad sve znaš? Pogotovo ovo zadnje. Nemali broj puta smo kolegice sa posla i ja tumačile muški nos i odgonetale ima li to kakve veze. Čak je bila i anketa sa koje ga strane muškarci nose i da li to ima veze da li je dešnjak ili lijevak! :D Zadovoljan? :wink:
 
e, a jel se desava da recimo u diskoteci vidite ok tipa, pa se malo trljate o nnjega onako u prolazu:roll:
ja istripovao da mi se to stalno desava.....misssim da se dewojke trljaju.....pa ili je to mnooogo rasprostranjeno, a dewojke ne zele da priznaju ili se ja tripujem u p****** mnooogo!
 
joj pajamaco -- meni sve bezveze kada neko kaže --pardon ,, nekako me uvek podseti na prdež ,,, ajde malo da predjemo na --izvinte omaklo mi se ,,, ili nekako drugacije ,, mada ja sam odrasla tamo gde je sasvim normalno da se prdi ali sa obaveznim --pardon ,,,, nikada se nisam navikla a i pardon --reč ne koristim ,,,
mada svidjaju mi se ostale teze ove teme ,,,
 
snoshaj efendija:
Da li vi zenturine radite krisom neke stvari koje su po defaultu rezervisane za muske svinje:
1/ Cesete picic (kao sto muski cesu jaja)
2/Kad ste same ili u zenskom drustvu prdite bez blama
3/ Jedna drugoj lupate prstence
4/Gledate mlade napumpane klince i balavite
5/Nabacujete se cigosima koji prodaju prvu pomoc za kola i dizalice na semaforima (kao sto muski gledaju pichicice koji trljaju sofersajbnu na pumpama)
6/Dok ste klinke brojite koja ima vise dlaka dole
7/ Dok ste teenage masturbirate zamisljajuci nastavnika fizicko
8/ Komentarisete kolege/drugove/ortake svog caleta u smislu koliki mu je palamar i da li bolje kara od vaseg brzoyeba

Dakle?

Hahahahahahahha efendija.....PA TI POJMA NEMAS....
 

Back
Top