NEZAPAMĆENO: Draganu Šormazu smetaju policajci koji sprečavaju krivolov

Kamael

Buduća legenda
Poruka
40.833
21370870_1403958939653793_6504663433401816134_n.jpg


21463085_1403958969653790_6923731329011219944_n.jpg


Narodni poslanik i predsednik Lovačkog saveza Srbije vrši pritisak na Direktora policije da policijski službenici prilikom intervencije počnu da se najavljuju lopovima u prirodi.
 
Narodni poslanik i predsednik Lovačkog saveza Srbije vrši pritisak na Direktora policije da policijski službenici prilikom intervencije počnu da se najavljuju lopovima u prirodi.

Тај Шормаз ми је неописиво одвратн лик - али нисам ово писмо тако схватио... мислим да је у праву а нарочито за "нека непозната лица".
 
Lovci i ribolovci najviše ulažu u prirodu. Što kroz članarine što prihranom divljači preko zime. Nemaš blajbi veze sa životom.

Hahahah.....Samo neka ni ne love i neka ne ulazu, pa ce biti mnogo vise divljaci i prirodne ravnoteze...

To takozvano "zimsko prehranjivanje divljaci" je ona takozvana LOVACKA PRICA, tako velika kao desetospratnica.

kao i on a smesna fraza da "lovci vole prirodu"

To je tako KONTRADIKTORNO I ODVRATNO da mi se uvek povraca kada cujem ili procitam...

Lovci u u dnu duse SADISTI I UBICE.

Oni koji uzivaju u samrtnom ropcu zivotinja, koji ih ra njene dokrajcuju nozem "da se ne muce" i td...

To su ljubitelji prirode?

Sta su oni koji odgajaju fazane pa posle pucaju na njih?

Ja razumem da su gladni, pa love da se prehrane...

Ali oni NISU GLADNI...

Ubijaju samo da zadovolje svoje NAGONE I NISKE STRASTI.

Fuj, fuj....
 
191691_sandra-i-dragan-sormaz_ls-s.jpg


Dragan Šormaz se opet oženio

POLITIKA 30.07.2012. 01:38h
Poslanik SNS pravio juče svadbu za 50 zvanica, sa Sandrom čeka da im se rodi ćerka Anđa, a kum bio Veselin Jevrosimović
BEOGRAD - Svadba, svadba!
Poslanik SNS Dragan Šormaz stao je juče po drugi put na ludi kamen, a izabranica je ovoga puta Sandra. Svadba je bila juče u Smederevu, odakle je i mladoženja, a srećni par očekuje i prinovu.

- Ovo mi je drugi brak, a nadam se i poslednji. Na svadbi je bilo 50 zvanica, samo najuži krug rodbine i prijatelja. Veselin Jevrosimović je moj kum, a u gostima je bio i moj veliki prijatelj i brat Dušan Bajatović - rekao je sinoć za Kurir Šormaz.

On je potvrdio da čekaju rođenje ćerkice Anđe, a rekao nam je i da iz prvog braka ima sina Luku.

Upravo je kum Veselin, vlasnik „Komtrejda“, okačio na Tviter fotografiju srećnih mladenaca, kojima je i čestitao.

(D. T.)

http://www.kurir.rs/vesti/politika/342355/dragan-sormaz-se-opet-ozenio


sale
30-07-2012 21:18h
Mala Sandrica,eh kada se samo setim.Morao sam da kupim nove presvlake.
+ 23- 2ODGOVORI
vuka
01-08-2012 21:09h
u pravu si za presvlake....
sandra prska...


http://www.kurir.rs/vesti/politika/342355/dragan-sormaz-se-opet-ozenio/komentari
 

Back
Top