Znači imam sitnu dilemicu

Ovo ne razumijem

?

Ti si precutala da ne pomisli da gledas u njegovo medjunozje. Meni to ne bi bio razlog. Kad bih mu gledala medjunozje znaci da bi me prije toga zaintetesirao necim drugim pa bih mu lako sapnula da mu je slic otkopcan.
Ako bih precutala znaci da je musko koje me ne zanima i znaci da sam sasvim slucajno vidjela taj slic i ne bi me bilo briga ako ce i bez gaca hodati.
 
Ako bi vidjeli da je u vašeg kolege (radnog) otkopcan šlic da li bi njemu rekle da zakopca isti ?

Ja nisam ništa rekla jer kontam ako kažem možda će pomisliti "au dje ova gleda"

Zbog toga sam pretjutela

ne znam sto kalkulises i sto se opterecujes sitnicama?

naravno da treba reci tako nesto...

- - - - - - - - - -

Ti si precutala da ne pomisli da gledas u njegovo medjunozje. Meni to ne bi bio razlog. Kad bih mu gledala medjunozje znaci da bi me prije toga zaintetesirao necim drugim pa bih mu lako sapnula da mu je slic otkopcan.
Ako bih precutala znaci da je musko koje me ne zanima i znaci da sam sasvim slucajno vidjela taj slic i ne bi me bilo briga ako ce i bez gaca hodati.

pogresno postavljate stvari - po toj logici vas moze biti i briga sto je neko izgubio novcanik, a vi ga nasli i nemate nameru da mu kazete ili bilo sta slicno tog tipa...
 
Ruzna Ko Lopov -Dilema sta raditi,kada vidite muskarca sa otkopcanim slicem,uopste ne postoji.Osnovni je red,prici muskarcu i tiho mu reci:Moram da vam kazem,ali Vama
je otkopcan slic! Tako bi uradila svaka lepo vaspitana,devojka ili zena.Ukoliko se radi o starijem muskarcu,kome je slic otkopcan,tu je vec drugi slucaj.Zena treba da mu pridje
i posto on verovatno ne cuje,a i ruke su mu nesigurne,treba jednostavno da mu savim pridje i da mu podigne zipcer za zatvaranje slica.! Eto to bi bio pravi savet,onoj
zbunjenoj koleginici,koja ne zna sta da radi,kada vidi muskarca sa otvorenim slicom.Koliko bi se tek zbunila,da nesto izviri iz tog slica??
 
Veoma me ljuti,kada vidim da se u nasem jeziku,odomacilo ime za muski Penis,da ga nazivaju Budalom.Kakva budala.Pa on stvara nove ljude.Zene sanjaju da taj predmet
svoje zudnje,drza u svojim rukama.Da ga maze,miluju i ljube.Ne.Penis nije Budala.On je dragulj,najlepsi na svetu.Zar ne,drage zene?
 

Back
Top