VUČIĆ: Sukobi u BiH destabilizirali bi cijelu regiju
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: VUČIĆ: Sukobi u BiH destabilizirali bi cijelu regiju

Domaćin KeyserSöze (avatar)
    Učlanjen
    02.05.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    87

Podrazumevano VUČIĆ: Sukobi u BiH destabilizirali bi cijelu regiju

VUČIĆ UOČI POSJETA SARAJEVU: Sukobi u BiH destabilizirali bi cijelu regiju

Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić upozorio je da bi bilo kakav sukob ili nestabilnost u Bosni i Hercegovini imao ozbiljne posljedice po stanje u cijeloj regiji. Ocijenio je da bi stoga Srbija i Hrvatska morale učiniti sve kako bi se izbjegao takav razvoj zbivanja, prenio je sarajevski “Dnevni avaz”.

Uoči dolaska u dvodnevni službeni posjet BiH, prvi u ulozi srbijanskog predsjednika, Vučić je kazao kako mu je očuvanje mira i stabilnosti BiH misao s kojom uvijek završi. Što god se dogodilo u BiH nema više nikakve stabilnosti i mira u regiji. To je jasno svima, kazao je Vučić dodajući kako eventualni sukobi u BiH ne bi mogli ostati na razini nekog lokalnog ili ograničenog incidenta.

http://vijesti.hrt.hr/403920/vucic-sukobi-u-bih-destabilizirali-bi-cijelu-regiju

Domaćin KraNp (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    101

Podrazumevano Re: VUČIĆ: Sukobi u BiH destabilizirali bi cijelu regiju

To govvno je reklo da "Govnno smrdi"! Pa naravno da ce da eskalira. To zna i ovaj moj sinovac od 6 godina sto vozi biciklu po dvoristu.
    "Ja ne mogu da podnesem bol, ja nisam kao drugi ljudi, bilo je pitanje on ili ja, jasno je da nisam mogao da budem JA, mene to boli, znam da sam ispao djubre ali sam bar ostao ziv"! PATAK DACA

Domaćin KeyserSöze (avatar)
    Učlanjen
    02.05.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    87

Citat Original postavio KraNp Pogledaj poruku
    To govvno je reklo da "Govnno smrdi"! Pa naravno da ce da eskalira. To zna i ovaj moj sinovac od 6 godina sto vozi biciklu po dvoristu.
    Koliko sam ja razumio nejgovu poruku ,rekao je da to nece biti samo lokalni unutrasnji BIH rat vec da ce Srbija vojno inetervenisati

Hrvatska ce se sigurno upetljati u hrvatsko muslimanski rat koji je izvjestan

Domaćin KraNp (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    101

Citat Original postavio KeyserSöze Pogledaj poruku
    Koliko sam ja razumio nejgovu poruku ,rekao je da to nece biti samo lokalni unutrasnji BIH rat vec da ce Srbija vojno inetervenisati

Hrvatska ce se sigurno upetljati u hrvatsko muslimanski rat koji je izvjestan
    Gde ti vidis Srbiju i "Srbina" u Vucicu i "Srbe" u Srbiji Ima ih....ali ne vise od 5 %
    "Ja ne mogu da podnesem bol, ja nisam kao drugi ljudi, bilo je pitanje on ili ja, jasno je da nisam mogao da budem JA, mene to boli, znam da sam ispao djubre ali sam bar ostao ziv"! PATAK DACA

Elita markojunk (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio KeyserSöze Pogledaj poruku
    VUČIĆ UOČI POSJETA SARAJEVU: Sukobi u BiH destabilizirali bi cijelu regiju

Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić upozorio je da bi bilo kakav sukob ili nestabilnost u Bosni i Hercegovini imao ozbiljne posljedice po stanje u cijeloj regiji. Ocijenio je da bi stoga Srbija i Hrvatska morale učiniti sve kako bi se izbjegao takav razvoj zbivanja, prenio je sarajevski “Dnevni avaz”.

Uoči dolaska u dvodnevni službeni posjet BiH, prvi u ulozi srbijanskog predsjednika, Vučić je kazao kako mu je očuvanje mira i stabilnosti BiH misao s kojom uvijek završi. Što god se dogodilo u BiH nema više nikakve stabilnosti i mira u regiji. To je jasno svima, kazao je Vučić dodajući kako eventualni sukobi u BiH ne bi mogli ostati na razini nekog lokalnog ili ograničenog incidenta.

http://vijesti.hrt.hr/403920/vucic-sukobi-u-bih-destabilizirali-bi-cijelu-regiju
    Вијести хрт? И ти очекујеш да се неко прими на усташку пропаганду?

Poznat
    Učlanjen
    24.12.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Ćamil Duraković: Vučićev stav da je genocid pravna kategorija iskorak u suočavanju s prošlošću

Lider pokreta Odgovor Ćamil Duraković pozdravio je izjavu Aleksandra Vučića da je genocid pravna kategorija, smatrajući da je upravo srebrenički genocid zločin koji je na taj način okvalifikovan najvišim sudskim instancama u svijetu i da prostora za negiranje nema.
    "Međunarodni sud pravde i Međunarodni krivični sud za bivšu Jugoslaviju potvrdili su kvalifikaciju zločina genocida. Pred MSP-om Jugoslavija je proglašena krivom za nesprečavanje genocida, na tom tragu danas predsjednik Vučić čini iskorak - prihvatajući ove pravne kategorije. Također, ne može i ne smije biti kolektivne krivice srpskog naroda. Za genocid je kriva i odgovorna politička i vojna struktura koja je logistički i ideološki organizovala i pomogla genocid u julu 1995. godine te pojedinci po komandnoj i individualnoj odgovornosti", kazao je Ćamil Duraković.
    https://www.klix.ba/vijesti/bih/camil-durakovic-vucicev-stav-da-je-genocid-pravna-kategorija-iskorak-u-suocavanju-s-prosloscu/170906116

Veoma poznat sveznadar (avatar)
    Učlanjen
    09.08.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    188

Citat Original postavio markojunk Pogledaj poruku
    Вијести хрт? И ти очекујеш да се неко прими на усташку пропаганду?
    А која је разлика иѕмеђу њихове и Српске пропаганде?
    Ако дозволиш да неко управља тобом путем вере или политике, мора да си много лењ или си комплетни ретард!

Buduća legenda Rasejani Prorok (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    52
    Reputaciona moć
    673

Vučić ne priča na jekavici a pošto je ovde jezik srpski nauči da ga pišeš i govoriš

Geografska majmunisanja kompleksaša sa dostupnim internetom
    I ♥ Ceca

Slične teme

1. ICG: Nezavisno Kosovo ili novi sukobi
    Autor Jedna_mala_86 u forumu Politika
    Odgovora: 93
    Poslednja poruka: 22.08.2007., 15:38
  2. VUČIĆ SE SELI U HAG!
    Autor Samanta_ u forumu Politika
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 21.05.2007., 17:39
  3. Sukobi na granici