Franjo ,hvala ti sto si nas proterao!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koliko se sjećam zapovijed o egzodusu stanovništva izdao je Martić.

Inače Milan Babić, prvi predsjednik kvazi državice koju nitko nije priznao tzv. Republike Srpske Krajine, je rekao:

"Izlazim pred ovaj Tribunal sa dubokim osjećanjem sramote i kajanja. Dozvolio sam sebi sudjelovati u progonu najgore vrste protiv ljudi samo zato što su bili Hrvati a ne Srbi. Žaljenje koje osjećam zbog toga je bol sa kojim moram živjeti ostatak života. Molim moju braću Hrvate da oproste braći Srbima. Preklinjem moj srpski narod da ostavi prošlost iza sebe i okrene se budućnosti gdje će dobro, suosjećanje i pravda na neki način olakšati rezultate zla u kojemu sam i sam sudjelovao."
 
Знате и ви то врло добро. Бандић и земљаци. :lol:

Neka Bandinja. Gradi nam fontane, otvara škole...

- - - - - - - - - -

Točno, slična situacija se dogodila i kod nas, mnogi koji su 'nosili tetki lek' su završili u Zagrebu...

Pa? Zagreb je glavni grad svih Hrvata. Kome se ne sviđa da Hrvati dolaze u svoj glavni grad nek se preseli u Varaždin.
 
Točno, slična situacija se dogodila i kod nas, mnogi koji su 'nosili tetki lek' su završili u Zagrebu...

На господарској сиси.

Neka Bandinja. Gradi nam fontane, otvara škole...

Загрепчани не знају да саграде фонтану, вртић и школу па мора херцеговац. :lol:
 
Не, то ми Серби из северне Сербије волимо да усташким ромима изразимо сућут на начин да ви то схватите, да не помислите да вас псујемо или да вам се ругамо..
:hahaha:Nek si mi ti sav Serb.Donekle razumem tvoju potrebu da hiljadu puta ovde ponavljaš da si Serb.Ali nije toliko strašno biti Rom.Ne stidi se svog romskog porekla.I Romi su ljudi.
 
Znači i "vrtić" ste nam ukrali.

:hahaha: Па ја рекох у више наврата да сте ви чувари српског језика а да то не знате. Нас су сатрале туђице што немачке јер су се у Бечу школовали виђенији људи пре 100-150 година, што турских из свима познатих разлога.
 
Sućut je hrvatska riječ.

Лажеш усташо! 'Сућут' је вековна српска реч, настала од корена 'ћук' илити сова, јер је ћук долазио на прозор умирућем, по томе је и настала реч 'сућук', односно касније 'сућут', а можда и суџук...
 
Evo jedno drugacije misljenje jednog izbeglice ,najboljeg djaka iz Zadra,
http://www.nedeljnik.rs/nedeljnik/p...dne-od-zrtvi-oluje-koji-tera-na-razmisljanje/

Гoвно од новина задужено за великохрватску пропаганду у Републици Србији.

- - - - - - - - - -

:hahaha: Па ја рекох у више наврата да сте ви чувари српског језика а да то не знате. Нас су сатрале туђице што немачке јер су се у Бечу школовали виђенији људи пре 100-150 година, што турских из свима познатих разлога.

Смешно, парадоксално, али заиста истинито да данашњи Хрвати говоре најчистији српски. :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top