Popović: Ova vlada Srbije nije prozapadna

Mračak@

Elita
Poruka
24.612
Rusija je jedan od naših najbližih i najiskrenijih prijatelja i zemlja sa kojom Srbija ima stratešku saradnju, rekao je danas ministar za inovacije i tehnološki razvoj u Vladi Srbije Nenad Popović u intervjuu za rusku državnu agenciju Tass i dodao da je to njegov stav, ali i "činjenica koja je dokazana brojnim prijateljskim gestovima Rusije prema našem narodu i državi u prošlosti".

http://www.blic.rs/vesti/politika/popovic-ova-vlada-srbije-nije-prozapadna/4nk8rbw

Zivela Srpsko-Ruska Imperija!
 
jpxC_L2j.jpg
 
Устаници знају боље од Поповића који пола живота послује у Русији.

Tog Popovića znam, iz Moskve.
Prevejani prevarant !
Sretao se sa mojim direktorom.
Bio sam prisutan, često samo nas trojica...
U moskovskim hotelima.
U nekoj fazi razgovora direktor me zamolio da prošetam...
Hteo je nasamo sa Popovićem....
 
Odgovorio sam direktno nekoj budali sto je imala debilan komentar.

Slusaj ti strucnjak,ne znam gde si radio u RF ali tako samnom ne mozes da razgovaras. Vidi se ko je budala i ko postavlja debilne komentare...Radio pola godine-godinu u RF,mozda se povaljao sa nekom Ruskinjom i sad znas sve o Rusiji i Rusima.
Bas me zanima u kom gradu si radio...
 
Slusaj ti strucnjak,ne znam gde si radio u RF ali tako samnom ne mozes da razgovaras. Vidi se ko je budala i ko postavlja debilne komentare...Radio pola godine-godinu u RF,mozda se povaljao sa nekom Ruskinjom i sad znas sve o Rusiji i Rusima.
Bas me zanima u kom gradu si radio...

Одговорио сам ти у складу са твојим безобразним обраћањем. А сад се упристоји, буди фин, па коментариши тему, а не мене, пошто си ти први мене почео да коментаришеш.
 
Rusija je izdala Republiku Srpsku Krajinu, i Srbiju, 1995, dopustivsi da NATO pomogne ustasama u oluji. Mogla je da zastiti, a nije.
Rusija je izdala Srbiju 1999. dopustivsi da nas NATO bombarduje. Mogla je da spreci, a nije.
Rusija je izdala Srbiju kada je opljackala nasu naftnu industriju i postavila nas zavisnima od njih u svakom mogucem pogledu kada su u pitanju nafta i gas - dva najvaznija energetska resursa trenutno.

Neka neko demantuje ove cinjenice ako moze, slobodno, izvolite.

Nista nisu Rusi bolji prema nama poslednjih 30 godina od Amera. Ista gowna!
 
Rusija je izdala Republiku Srpsku Krajinu, i Srbiju, 1995, dopustivsi da NATO pomogne ustasama u oluji. Mogla je da zastiti, a nije.
Rusija je izdala Srbiju 1999. dopustivsi da nas NATO bombarduje. Mogla je da spreci, a nije.
Rusija je izdala Srbiju kada je opljackala nasu naftnu industriju i postavila nas zavisnima od njih u svakom mogucem pogledu kada su u pitanju nafta i gas - dva najvaznija energetska resursa trenutno.

Neka neko demantuje ove cinjenice ako moze, slobodno, izvolite.

Nista nisu Rusi bolji prema nama poslednjih 30 godina od Amera. Ista gowna!

Иди лечи се.
 

Back
Top