Dveri i Stamatović najavili protest u Beogradu

Koliko sam ja video iz poziva, glavni cilj je RTS. Mislim da je to pogodak u centar. Jer, tvrdim to poodavno, RTS je najveci uzrocnik stanja potpune dezorjentacije naroda. RTS-om upravljaju Vuciceve gazde (ne on). Njemu su udovoljili toliko da NEMA opozicije na RTS. Ukinuli su i ono malo politickih emisija ("Upitnik","Da, mozda, ne" a izgleda i "Oko"). Cak u "Sta radite, bre?" prikazuju ono sto ceo dan vrte o AV na PINK-u.
Inace, teziste RTS-a je glorifikacija USA i EU (NATO) i priprema za priznanje K. i sankcije Rusiji.
KO to ne vidi, ili ne prati RTS ili je zaslepljen istom ideologijom.
 
Koliko sam ja video iz poziva, glavni cilj je RTS. Mislim da je to pogodak u centar. Jer, tvrdim to poodavno, RTS je najveci uzrocnik stanja potpune dezorjentacije naroda. RTS-om upravljaju Vuciceve gazde (ne on). Njemu su udovoljili toliko da NEMA opozicije na RTS. Ukinuli su i ono malo politickih emisija ("Upitnik","Da, mozda, ne" a izgleda i "Oko"). Cak u "Sta radite, bre?" prikazuju ono sto ceo dan vrte o AV na PINK-u.
Inace, teziste RTS-a je glorifikacija USA i EU (NATO) i priprema za priznanje K. i sankcije Rusiji.
KO to ne vidi, ili ne prati RTS ili je zaslepljen istom ideologijom.


Двери: Председник синдиката „Слога“ добио претње преко друштвених мрежа - где је сад власт?

04.09.2017.
„ЖЕЉКО ВЕСЕЛИНОВИЋ НА УДАРУ И ЗАТО ШТО ЈЕ ПОДРЖАО ПРОТЕСТ ЗАКАЗАН ЗА 16.СЕПТЕМБАР“


0063.jpg
ЖЕЉКУ Веселиновићу, председнику Удружених синдиката Србије „Слога“, упућене су претње преко друштвених мрежа.

Верујемо да су ове претње упућене, не само јер се Веселиновић бори за права радника у Србији, већ зато што је јавно подржао протест, који је заказан за 16. септембар испред зграде Владе.
Заиста је несхватљиво да је режим постао тако агресиван према свима који јавно изражавају своје мишљење и који критикују власт.
Ово додатно брине грађане, јер ако се власт на овакав начин обрачунава са неистомишљеницима, у тренутку када има апсолутну већину, шта би тек радила када би та подршка почела да пада.
Или је можда подршка грађана овој власти све слабија, па се због тога сурово и агресивно понаша?
Оно што је очигледно је да је режим у паници због протеста заказаног за 16. септембар.
Двери траже да у овом случају министар полиције поступи као и раније када су се јавни функционери нашли на мети преко друштвених мрежа, и заштити права сваког грађанина Србије, а то је безбедност и заштита од насиља.
Или закон није исти за све господине министре?
(саопштење Српског покрета Двери)
 
Pokret Dveri i Zdrava Srbija najavili su protest "Marš za Beograd" koji organizuju nezadovoljni situacijom u zemlji.

Kako se u zajedničkom saopštenju navodi protest bi trebalo da se održi 16. septembra ispred vlade Srbije.
\
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=09&dd=03&nav_category=11&nav_id=1299833

Sestro bice nas makar trista.

A kad održavate Prajd, je l vam se poklapaju datumi?

Najbolja fora je što ste otvorilli Prajd centar, prajd info usred grada koji čujvaju panduri...kakav kretenizam....
 
Lokal je pun kao oko, sve p. do edera...Nego ne znam da li je privremeno, dok ne prođe parada.

Ама које "привремено" ... не буди наиван... има то да буде у сред центра Београда педерско-лезбејска Јавна кућа у којој се уговарају секс-настраности и врти огромна лова...... људи уопште нису ни свесни ко су те настране особе, шта раде и на шта су све спремни........ а када постану свесни - биће касно........:cool:
 

Back
Top