Tantra,Tantricki sex...

AllmightyBruce:
Jel zna neko neki dobar domaci sajt.Tantra mi se cini vrlo zanimljiva stvar...Zna li neko nesto o tome????Pomoc...Linkovi...Tantriciki sex mmmmmm

Nema domaćih linkova... Mada imaš nešto malo na:
http://www.sexedukacija.cg.yu/ i http://www.erotika.co.yu (nisam siguran da li ovaj sajt više uopšte postoji, ranije je bilo)...

Ali za više infoa -> Google. Imaš na netu dosta infoa o tantri, kao i tantričkim pozicijama. Mada se u principu teško nalazi. :?
 
Tantra mantra... I tako se ja i ona Tantrali sat vremena... I onda rekli... Ma dosadila ova tantra aj mi lepo svrsimo ko ljudi... :lol:

Ma ne postoji ta Tantra... samo je neki foliranti koriste pricu o tome da bi na taj nacin folirali nekog... Kao ovo nisi doziveo/la... dodji kod mene ja to da ti pokazem... neke nove kosmicke visine... O jeeeeee... :roll: Pa onda ovaj kao pa ne znam a sta ti je to... Pa onda ovaj nesto melje... ma dodji da ti pokazem... :twisted:

Prvo je onesvesti pa joj onda mirno smesti varijanta.... folirancija...
 
iluzionista:
E, Pero, Pero... Čovek se uči dok je živ..

Ne možeš biti ekspert za sve. Niko se nije rodio naučen. To što u tvom selu toga nema, ne znači da ne postoji.
Hmm... ipak je sujeta morala progovoriti...
Ti se uci... imam utisak da treba jos mnogo.... mlad si...
Ja nikako ne kazem da sam expert za sve... ali dobar u svemu to da...
Inace menjao sam mesto stanovanja jedno 5 puta oko 20 godina sam ziveo u gradu... sad zivim 13 km od grada u Sremskim Karlovcima koji valjda znas sta su... a u buducnosti cu opet u gradu... Cisto kad vec moram da odgovorim na tvoj seljacki attak... Seljak je onaj koji se ponasa kao seljak....
 
Samo mala napomena. Bolje ti je da nađeš na netu poze i forice izvučene iz tantre nego da čitaš svete hindu skripte... Ebeš to sektašenje. Zato i kažem da je pravi i konkretni info teško naći. Pored toga -> Kama Sutra.

A ako tražiš na netu, traži nešto konkretno.. Napr: Yoni massage ili Lingam massage....
 
Petar_Pan:
Hmm... ipak je sujeta morala progovoriti...
Ti se uci... imam utisak da treba jos mnogo.... mlad si...
Ja nikako ne kazem da sam expert za sve... ali dobar u svemu to da...
Inace menjao sam mesto stanovanja jedno 5 puta oko 20 godina sam ziveo u gradu... sad zivim 13 km od grada u Sremskim Karlovcima koji valjda znas sta su... a u buducnosti cu opet u gradu... Cisto kad vec moram da odgovorim na tvoj seljacki attak... Seljak je onaj koji se ponasa kao seljak....

To "u tvome selu" je bilo u prenešenom značenju...
 
iluzionista:
Samo mala napomena. Bolje ti je da nađeš na netu poze i forice izvučene iz tantre nego da čitaš svete hindu skripte... Ebeš to sektašenje. Zato i kažem da je pravi i konkretni info teško naći. Pored toga -> Kama Sutra.

A ako tražiš na netu, traži nešto konkretno.. Napr: Yoni massage ili Lingam massage....

da to je ono sto on pita ovde cini mi se
 
iluzionista:
Samo mala napomena. Bolje ti je da nađeš na netu poze i forice izvučene iz tantre nego da čitaš svete hindu skripte... Ebeš to sektašenje. Zato i kažem da je pravi i konkretni info teško naći. Pored toga -> Kama Sutra.

A ako tražiš na netu, traži nešto konkretno.. Napr: Yoni massage ili Lingam massage....
Ja vec prosao sve zive poze...
Trazenje poza po knjigama ostavljam mladjim generacijama.... neka traze poze po netu...

Ko ti je rekao da mene nesto zanima i hinduizam ... a tek Kama Sutra... malo sutra...
Cak se uvek zapitam u inteligenciju onih koji u takve gluposti mogu da veruju... Kosmicki sex... :lol:
Takodje i knjiga iz masaze sam se nacitao u periodu dok je moja sestra pohadjala te kurseve... bio cak i zamorac x puta... a bogami i beta tester par puta... :wink: I to isto preporucujem mladjim narastajima da nauce...
 
Petar_Pan:
Tantra mantra... I tako se ja i ona Tantrali sat vremena... I onda rekli... Ma dosadila ova tantra aj mi lepo svrsimo ko ljudi... :lol:

Ma ne postoji ta Tantra... samo je neki foliranti koriste pricu o tome da bi na taj nacin folirali nekog... Kao ovo nisi doziveo/la... dodji kod mene ja to da ti pokazem... neke nove kosmicke visine... O jeeeeee... :roll: Pa onda ovaj kao pa ne znam a sta ti je to... Pa onda ovaj nesto melje... ma dodji da ti pokazem... :twisted:

Prvo je onesvesti pa joj onda mirno smesti varijanta.... folirancija...

svaka ti dala pero ;) ajd' ne bas svaka :)
sve si lepo rekao :p
 
AllmightyBruce:
Jel zna neko neki dobar domaci sajt.Tantra mi se cini vrlo zanimljiva stvar...Zna li neko nesto o tome????Pomoc...Linkovi...Tantriciki sex mmmmmm
Hm, ličiš mi na osobu koja ne zna slova i pita da ga neko nauči koje slovo jer ima namjeru da napiše disertaciju.

Tantrizam se ne da opisati u par postova. Za početak uzmi nekoliko knjiga na tu temu, npr.Čarobnjakov šegrt.
Tantrički seks je više vezan za uzvišeno stanje svijesti do koga se dolazi seksualnim aktom i određenim pozama tj. usmjeravanjem životne energije ki (chi).
 
Petar_Pan:
Tantra mantra...
Ima još - jantra.
Tantra je umjetnost, mantra je molitva bez smisla (ako ima smisao odvlači pažnju), jantra je slika u koju se gleda prilikom mantre (takođe slika bez posebnog smisla da ne bi odvlačila pažnju). Zna se da je nirvana ništavilo ali ne negativno nego pozitivno stanje svijesti bez misli.
Jantru smo svi nekada vidjeli. Izgleda kao četvrtasti mozaik od bezbroj kockica i predstavlja izvjesnu šaru, da ne kažem sliku.
 
-Eva-:
Ima još - jantra.
Tantra je umjetnost, mantra je molitva bez smisla (ako ima smisao odvlači pažnju), jantra je slika u koju se gleda prilikom mantre (takođe slika bez posebnog smisla da ne bi odvlačila pažnju). Zna se da je nirvana ništavilo ali ne negativno nego pozitivno stanje svijesti bez misli.[B/}
Jantru smo svi nekada vidjeli. Izgleda kao četvrtasti mozaik od bezbroj kockica i predstavlja izvjesnu šaru, da ne kažem sliku.


A sta cemo sa onim "mislim dakle postojim"? :)
Ne verujem da iko moze biti pozitivan osim ako pozitivno ne misli. A onaj koji ne misli moze samo biti, ebga :confused: , zivotinja il' biljka :roll: sta ja znam :roll:
 
-Eva-:
Ima još - jantra.
Tantra je umjetnost, mantra je molitva bez smisla (ako ima smisao odvlači pažnju), jantra je slika u koju se gleda prilikom mantre (takođe slika bez posebnog smisla da ne bi odvlačila pažnju). Zna se da je nirvana ništavilo ali ne negativno nego pozitivno stanje svijesti bez misli.
Jantru smo svi nekada vidjeli. Izgleda kao četvrtasti mozaik od bezbroj kockica i predstavlja izvjesnu šaru, da ne kažem sliku.
Oces ti da me malo podrobnije poducis o tome... ja to stvarno ne kontam. :roll: :lol:
Ma da video sam ja taj mozaik... samo je na njemu pisalo "puzle". :lol:
Ma super je taj seks... neka joga poza... pricas mantru i gledas u neku sliku....
I onda te vidi neko sa strane i kaze: pa ovaj je lud... :lol:
 
Petar_Pan:
Oces ti da me malo podrobnije poducis o tome... ja to stvarno ne kontam. :roll: :lol:
Ma da video sam ja taj mozaik... samo je na njemu pisalo "puzle". :lol:
Ma super je taj seks... neka joga poza... pricas mantru i gledas u neku sliku....
I onda te vidi neko sa strane i kaze: pa ovaj je lud... :lol:
:lol: Pusti sad Pero tvoje fantazije da te neko gleda... Nije to tema, to tamo na fantazijama :lol:
 
Tantra nije sex, samo malo lici. Salim se fizicki je isto, samo dozivljaj je drugaciji, cak u pocetku bude dosta bolno, a orgazam ne pogadja samo seksualni centar nego celo telo.
www.tantra.rs.ba
Ovo je sajt Jivana Muktija, ako nekoga nesto vise zanima moze njemu da pise na mail, a cesto je on i na krstaricinom chatu u sobi Occultism.
 
'Ajde vi meni opsiste taj tantricki sex iz prve ruke...pustite za sada tog Muktija i ostale...
Da mi prvo skontamo kako to izgleda, pa onda, ako nam se svidi ono sto zakljucimo na osnovu vasih iskustava, da se bacamo na literaturu... :)
Tantra, jantra, mantra...za sada sam cini mi se savladala osnovne pojmove. :)
Izvodis tantru dok gledas u jantru i izgovaras mantru.
Je l' tako nekako? :)

Kad vec pominjete tantrički seks kao uzvišeno stanje svijesti do koga se dolazi seksualnim aktom i određenim pozama tj. usmjeravanjem životne energije zvane ki :) ...setih se jedne emisjije o sexu koja je isla preko neke radio stanice.
Pa su pomenuli energiju koja se oslobadja prilikom orgazma i mogucnos usmeravanja te energije ka nekom cilju ka kome usmeravamo svoje misli u momentu dozivljavanja istog. :lol:
Iako sumnjicava prema istoj shvatila sam da me nista ne kosta da prilikom nekog orgazma ne pomislim i na neki ispit sa faksa...i resih da je primenjujem.
Mogu vam reci, lose je islo - dok ja stignem do orgazma, zaboravim da uopste studiram... :lol:...tako da sam to brzo batalila...ali obzirom da sam sad postdiplomac mislim da cu opet da pocnem... :)
 

Back
Top