Grozomorno tamničenje naroda u novu Jugoslaviju
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Grozomorno tamničenje naroda u novu Jugoslaviju

Primećen član
    Učlanjen
    09.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Grozomorno tamničenje naroda u novu Jugoslaviju

Ponukan cjeloukupnom geopolitičkom situacijom i raznim podvalama u medijima otvaram temu

Guraju nas u neku novu jugu

U jugi narodi nikad nisu imali mira ni sloge-u krvi se sastali i na prevaru u krvi se umorni rastali-voljom naroda -demokratski-ko prije ko kasnije-Dođosmo do toga da se nemoramo svađati i da svaki narod sam sa sobom odlučuje u svojoj državi.

Pričaju meni da je bilo dobro u jugi-pa nisu znali šta su levisice a danas vele da je to šrot.svi oće BMW-neće niko fiću.

Ljudi stranci su napravili sve jugoslavije samo da mogu napraviti neslogu i rat.

Sad ponovo stvaraju Jugoslaviju jer ovako nemožemo zaratiti i nikom se neda.

Ako nas gurnu u jugoslaviju nestati će svi narodi od đerdapa pa do triglava-doslovno nestati -i ako išta ostane to će spasti pod zemlje trećeg svijeta

Žalosno koje spike gutaju ljudi-i samo zato što im je Nekakav hedonista koji je uzor sadašnjem glavešini u Koreji kim sun jong ispirao mozak 45 godina

- - - - - - - - - -

nacionalnost je stvar intimnog karaktera-domoljublje se čuva u srcu a ne u lisnici

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2276

Podrazumevano Re: Grozomorno tamničenje naroda u novu Jugoslaviju

Ма нема ништа од тога - каква, бре, Југа....... одакле ти овакве мисли није ми јасно..........
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Veoma poznat hogarius (avatar)
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    327

Citat Original postavio TARAS BULJBA Pogledaj poruku
    Ponukan cjeloukupnom geopolitičkom situacijom i raznim podvalama u medijima otvaram temu

Guraju nas u neku novu jugu

U jugi narodi nikad nisu imali mira ni sloge-u krvi se sastali i na prevaru u krvi se umorni rastali-voljom naroda -demokratski-ko prije ko kasnije-Dođosmo do toga da se nemoramo svađati i da svaki narod sam sa sobom odlučuje u svojoj državi.

Pričaju meni da je bilo dobro u jugi-pa nisu znali šta su levisice a danas vele da je to šrot.svi oće BMW-neće niko fiću.

Ljudi stranci su napravili sve jugoslavije samo da mogu napraviti neslogu i rat.

Sad ponovo stvaraju Jugoslaviju jer ovako nemožemo zaratiti i nikom se neda.

Ako nas gurnu u jugoslaviju nestati će svi narodi od đerdapa pa do triglava-doslovno nestati -i ako išta ostane to će spasti pod zemlje trećeg svijeta

Žalosno koje spike gutaju ljudi-i samo zato što im je Nekakav hedonista koji je uzor sadašnjem glavešini u Koreji kim sun jong ispirao mozak 45 godina

- - - - - - - - - -

Nisi ti kozak, ti si Amazonac. Rugas se svojoj nedavnoj proslosti, kada su milioni Srba plakali za njim. Ti iskazujes svoju nekulturu, nedostak domaceg vaspitanje i, povrh svega, nedostatak pameti. Nikada ni jedan Srbin nece doziveti takvo uvazavanje kao sto ga je imao Tito, nikada Srbija nije bila cenjenija i uvazavanija nego u doba Titove Jugoslavije. Sada zivis u jednoj skvrcenoj prosjackoj zemlji cije raspadanje jos uvek nije zavrseno.
    Tako mi Odina, religija je opijum za mase!

Aktivan član
    Učlanjen
    17.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Ма нема ништа од тога - каква, бре, Југа....... одакле ти овакве мисли није ми јасно..........
    Ти очито не пратиш шта се догађа или не умеш читати између редова. Само се сада, у овој фази та наказа зове регион. И да..., без хрвата и словенаца. Они су сада унија, а остало некатоличко друштво је привремено регион. Регион они неће у унију, а не би да га присвоји неко други. Оно што су некада били несврстани (неће их на запад али да не приђу неком другом, и то је генијална улога нашег вољеног...), сада је тај регион.

gost 390446 nije na forumu
    “Kako ja mogu biti nacionalista ako sam svetski prvak?"
    Iskusan
    Učlanjen
    29.11.2016.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Ah, besmislene politicke rasprave ponedeljkom ujutru, za razbudjivanje

Domaćin KraNp (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Nema sta da nas guraju. Mi smo gurnuti u nju jos Niskom deklaracijom. Teoretski.....mi mozemo samo da vaskrsnemo iz tog groba i pakla.....ako Bog tako odluci.
    "Ja ne mogu da podnesem bol, ja nisam kao drugi ljudi, bilo je pitanje on ili ja, jasno je da nisam mogao da budem JA, mene to boli, znam da sam ispao djubre ali sam bar ostao ziv"! PATAK DACA

Elita Kroasan (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2004.
    Pol
    muški
    Ispred Ruske Ambasade, u redu za rusku radnu vizu
    Reputaciona moć
    599

Citat Original postavio TARAS BULJBA Pogledaj poruku
    Ponukan
    3000 dinara za gospodina Ponukanog.
    Uzorni građanin EvroAzijske Imperije.

Jevgenij Zamjatin "MI" i Džorž Orvel "1984" su naša svakodnevnica.

Buduća legenda Rasejani Prorok (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    54
    Reputaciona moć
    698

Da, da... sećam se... BIO RANIJE TARAS BULJA pa nestao....
    evo lepo piše 2006-ta... ili koristiš istu šifru za sve naloge ili si trpeo do danas...

i starac ti svako veče
    udara po šljivi
    loše vreme moj Milane
    al se dobro živi
    I ♥ Ceca

Buduća legenda
    Učlanjen
    05.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    382

од главе зете до града спужа
    крвави ланац војске се пружа
    од главе зете до града спуа
    крвави ланац војске се пружа
    притисли срби турске ливаде
    турцима у спуж задају јаде
    притисли срби турске ливаде
    турцима у спуж задају јаде
    а сердар вуле с високе куле
    џефердар пали кукају буле
    а сердар вуле с високе куле
    џефердар пали кукају буле
    лелечу турци кукају буле
    ој леле леле ето га вуле
    лелечу турци кукају буле
    ој леле леле ето га вуле
    а сердар јанко са сабљом маше
    удрите браћо српство је наше
    а сердар јанко са сабљом маше
    удрите браћо српство је наше
    Smrt fašizmu i antifašizmu

Primećen član
    Učlanjen
    09.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Citat Original postavio корисничко име Pogledaj poruku
    Ти очито не пратиш шта се догађа или не умеш читати између редова. Само се сада, у овој фази та наказа зове регион. И да..., без хрвата и словенаца. Они су сада унија, а остало некатоличко друштво је привремено регион. Регион они неће у унију, а не би да га присвоји неко други. Оно што су некада били несврстани (неће их на запад али да не приђу неком другом, и то је генијална улога нашег вољеног...), сада је тај регион.
    Mali čovijek se nikad ništa nije pitao na teritoriju Jugoslavije u kojoj jesam rođen-znači nikad na tom teritoriju ni prije 100 ni prije 200 godina-juga prva je poratni produkt svijetskih sila-juga druga isto-nakraju kad je narodu dosadilo i kad svijetske sile zatvoriše pipe tada nastade podjela te umjetne tvorevine-nažalost rasaše se republike u krvi-tako su se i sastale-gledano realno -geostrateški jakog položaja-između Praga i Beča juga je dobivala dosta toga dobroga od stranaca-uvjetno rečeno dobroga-no bijaše to brak na tešku silu i jad i čemer-i to je pogodovalo svijetskim silama-to komešanje na mostu između istoka i zapada-i gdje smo sad ?hladni rat nije prestao nego je u većoj aktivnosti nego ikada i istoku i zapadu ponovno treba jedna juga da bi mogli jedni ili drugi doći na kraj mosta i naplaćivati mostarinu-pametnom dosta

Ko još puši priču o radničkom samupravljanju?

Pa ko je živio u jugi dobro pamti da nije smio prošetati ulicom sa dugom kosom a da ga milicajac ne pegla-kamoli da iznosi mišljenje ili priča šta mu padne napamet-morao si u desetoj godini života staviti crvenu maramu i plavu kapu sa petokrakom i zaklet se toj državi-sa deset godina-ta praksa nije postojala nidje u svijetu-neznam jel u sjevernoj koreji djeca polažu zakletvu

volio bih da se javi netko ko je imao slobodu mišljenja pa nije dao zakletvu toj političkoj ideji

i neka mi neko pojasni šta znači riječ sloboda -da ona riječ koju smo morali nositi na parolama

- - - - - - - - - -

https://www.youtube.com/watch?v=I6itsSnlkMk

vozilo se par nepar-falilo je benzina-ulja detedženta ali za titin rođendan moralo je biti i konjaka i bombona

bit će opet juga samo neznam čija će kita klonirati tita jer takva tvorevina nemože bez tita bez zakletve i bez dana mladosti
    nacionalnost je stvar intimnog karaktera-domoljublje se čuva u srcu a ne u lisnici

Slične teme

1. Stvaraju li se uslovi za neku novu Jugoslaviju?
    Autor BLAJBI u forumu Politika
    Odgovora: 252
    Poslednja poruka: 07.11.2015., 17:07
  2. Da li bi ste voleli novu Jugoslaviju?
    Autor Zeljkoparkour u forumu Politika
    Odgovora: 493
    Poslednja poruka: 29.03.2012., 10:33
  3. LDP pravi novu Jugoslaviju
    Autor Jacob u forumu Politika
    Odgovora: 87
    Poslednja poruka: 29.04.2011., 19:13
  4. DSS: Deklaracija - poniženje naroda
    Autor Bole_Delija u forumu Politika
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 03.02.2010., 01:21
  5. Da li želite novu Jugoslaviju