Kako staviti muškarcu do znanja da hoćeš seks sa njim?

Kako staviti muškarcu do znanja da hoćeš seks sa njim? Kako naći nekoga za jednokratan seks?

Da je ovo pitao muskarac tema bi do sad imala bar jedno 10 strana jer bi bilo vise materijala za raspravu. Ovako, ne znam stvarno sta reci. To je prosto toliko lako da ne znam kako da objasnim. Zene su cesto samo na nekoliko pokreta prstima po tastaturi i pritiskom na dugme "enter" daleko od pronalazenja muskarca za seks po sopstvenom izboru.
 
Da je ovo pitao muskarac tema bi do sad imala bar jedno 10 strana jer bi bilo vise materijala za raspravu. Ovako, ne znam stvarno sta reci. To je prosto toliko lako da ne znam kako da objasnim. Zene su cesto samo na nekoliko pokreta prstima po tastaturi i pritiskom na dugme "enter" daleko od pronalazenja muskarca za seks po sopstvenom izboru.

A da li je uvek tako lako? Treba uzeti u obzir da neće svaka da se **** sa žigolom ili sa nekim koji traži nekoga za seks preko oglasa ili na seks sajtu( kako to već da nazovem). Neće svaka da traži nekoga za seks na netu. Uzmi za primer da joj se svideo neko koga je negde srela, upoznala... Mislim na stvarni život.
 
Kako staviti muškarcu do znanja da hoćeš seks sa njim? Kako naći nekoga za jednokratan seks?

1.prvo pitanjekazes mu dahoces seks sa njim
2.drugo pitanje napises temu na krstarici kako staviti muskarcu do znanja...x)

- - - - - - - - - -

Najbolje kroz razgovor, staviš mu do znanja diskretno, tako da vidi da si fina devojka.
Na primer: "Ja mnogo držim do danas zaboravljenih lepih manira, volim kad je muškarac džentlmen, tako da nema šanse da ti dam ako me lepo ne zamoliš!"
Ono prvo da se jure oko stola pet krugova a onda mozda digne batak :lol:
 

Back
Top