PRELETEO Boško Ničić novi član SNS

Patata Caliente

Buduća legenda
Poruka
29.434
Predsednik "Pokreta za Krajinu" Boško Ničić novi je član Srpske napredne stranke, saopštila je danas SNS.


http://www.blic.rs/vesti/politika/preleteo-bosko-nicic-novi-clan-sns/yzzq6g8

dakle u svojoj "raznovrsnoj" karijeri
ovaj uvlakac tamo gde sunce ne sija je bio

pulen Dane Draskovic
miljenik Dinkica
simpatizer Jeremica
prosle godine koalicija sa DS
ove godine rovovska borba protiv SNS

U Intervjuu nedelje Radija Slobodna Evropa, Boško Ničić, nekadašnji gradonačelnik Zaječara govori o tome zašto su mu bivši koalicioni partneri neprihvatljivi, te kako je saradnja sa Naprednjacima moguća, iako ih smatra odgovornim za „propast“ Zaječara.

RSE: U Srbiji, u kojoj je Aleksandar Vučić pre mesec dana na predsedničkim izborima dobio 55 posto glasova, i u kojoj Srpska napredna stranka (SNS) drži veliku većinu opština, šta se dogodilo u Zaječaru pa su izgubili?

Ničić: Dogodilo se to da je narod kaznio lokalne funkcionere, koje je SNS, 2013. godine, rušeći mene, dovela na vlast. Zapravo, uz njihovu pomoć su me srušili. Pre svega su kaznili bahato ponašanje i lopovluke Saše Mirkovića, estradnog menadžera, koji je tada poslat da mene sruši. Očigledno posle četiri godine i posle tri godine naših uličnih protesta sa narodom, gde je jedina parola bila „Branim Zaječar, tražim izbore“, kada su ti izbori došli, mislim da je čak SNS odlično prošla kako je radila. Najviše im je pomoglo ime Aleksandra Vučića, koji je dve nedelje pre naših izbora, na izborima za predsednika uzeo gotovo duplo, blizu 13.000 glasova. Sve je jasno.


jos jedan ekspertski kadar u redovima SNS

WELCOME TO SERBIA
 
Чудне су то 'тице........:cool:


Preletaci.jpg
 
Zorana je za njega a i mnoge u SNS pojam kako treba da se efikasno vodi ministarstvo

jos nismo culi za sve ove godine
da je nekome ukrala nesto, da je namestila tender ili proneverila neke pare iz ministarstva

sa druge strane, na primer taj djuka
taj je recimo sramota za SNS
a to je veciti problem ne SNS nego svih stranaka

sto Zorane i Vucici primaju lopove kod sebe u stranku
 
Zorana je za njega a i mnoge u SNS pojam kako treba da se efikasno vodi ministarstvo

jos nismo culi za sve ove godine
da je nekome ukrala nesto, da je namestila tender ili proneverila neke pare iz ministarstva

sa druge strane, na primer taj djuka
taj je recimo sramota za SNS
a to je veciti problem ne SNS nego svih stranaka

sto Zorane i Vucici primaju lopove kod sebe u stranku

Код СНС је битан квантитет а не квалитет.....зато је свакав шкарт прихватљив....
 

Back
Top