PREDSEDNIK OPŠTINE UDARIO GRAĐANINA U GLAVU! Boško Obradović optužio lokalnog šefa SN
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: PREDSEDNIK OPŠTINE UDARIO GRAĐANINA U GLAVU! Boško Obradović optužio lokalnog šefa SN

Veoma poznat sveznadar (avatar)
    Učlanjen
    09.08.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    214

Podrazumevano PREDSEDNIK OPŠTINE UDARIO GRAĐANINA U GLAVU! Boško Obradović optužio lokalnog šefa SN

http://www.kurir.rs/vesti/politika/2...lje-u-kostolcu

PREDSEDNIK OPŠTINE UDARIO GRAĐANINA U GLAVU! Boško Obradović optužio lokalnog šefa SNS Ivana Savića da sprovodi nasilje u Kostolcu

Lider Dveri Boško Obradović optužio je predsednika opštine Kostolac Ivana Savića da sprovodi nasilje u tom mestu.

Kako je Obradović naveo na svom Tviter profilu, Savić je udario u lice građanina Kostolaca Vladana Kerića i pobegao.
    "Hoćemo li dozvoliti da biju?", poručio je Obradović.

Ivan Savić je šef lokalnog odbora SNS u Kostolcu i nezvanično važi za štićenika visokog funkcionara naprednjaka Veroljuba Arsića.

Постају много нервозни.
    Ако дозволиш да неко управља тобом путем вере или политике, мора да си много лењ или си комплетни ретард!

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2275

Podrazumevano Re: PREDSEDNIK OPŠTINE UDARIO GRAĐANINA U GLAVU! Boško Obradović optužio lokalnog šef

Citat Original postavio sveznadar Pogledaj poruku
    http://www.kurir.rs/vesti/politika/2...lje-u-kostolcu

PREDSEDNIK OPŠTINE UDARIO GRAĐANINA U GLAVU! Boško Obradović optužio lokalnog šefa SNS Ivana Savića da sprovodi nasilje u Kostolcu

Lider Dveri Boško Obradović optužio je predsednika opštine Kostolac Ivana Savića da sprovodi nasilje u tom mestu.

Kako je Obradović naveo na svom Tviter profilu, Savić je udario u lice građanina Kostolaca Vladana Kerića i pobegao.
    "Hoćemo li dozvoliti da biju?", poručio je Obradović.

Ivan Savić je šef lokalnog odbora SNS u Kostolcu i nezvanično važi za štićenika visokog funkcionara naprednjaka Veroljuba Arsića.

Постају много нервозни.
    Док не почну да добијају БАТИНЕ СВУДА И НА СВАКОМ КОРАКУ - неће се смирити...... примитивци су то..........
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Veoma poznat Sotir zvani djubre (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    187

Podrazumevano Re: PREDSEDNIK OPŠTINE UDARIO GRAĐANINA U GLAVU! Boško Obradović optužio lokalnog šef

Koliko me samo Bosko Obradovic podseca na Vucica dok je bio opozicija ..
    A ja sam mama samo pio, ubila me je tuga nocas, ne pitaj me gde sam bio, tamo gde je isla ona.........

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2275

Citat Original postavio Sotir zvani djubre Pogledaj poruku
    Koliko me samo Bosko Obradovic podseca na Vucica dok je bio opozicija ..
    Не спинуј - ОВО НИЈЕ ТЕМА О БОШКУ НЕГО О ПРЕДСЕДНИКУ ОПШТИНЕ КОСТОЛАЦ..------- ---
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Iskusan јанпи (avatar)
    Učlanjen
    11.03.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

Прво онај у Суботици,сад овај у Костолцу...

Ускоро ће "мрачак" да почне да нас лема,тешко си га нама овде
    Пиштаљка ти се позлатила Милораде !

Zainteresovan član grubetic (avatar)
    Učlanjen
    05.05.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    15

Ja kao Kostolcanin tvrdim da ovo u Kostolcu nece proci. Sa Ivanom Savicem sam sedeo u istoj kancelariji na poslu godinu dana, moj brat mu je zamenik opstine, sa druge strane Keric mi je skolski drug, ista smo generacija, svi se mi ovde jako dobro poznajemo, Kostolac je malo mesto, i tvrdim vam da ce SNS platiti cenu na prvim sledecim izborima. I Marko Milosevic je u jesen 1997. isamarao jednog naseg sugradjanina (sina penzionisanog policajca) samo zato sto je u kafeu "Rock", ovaj gledao u njega i njegovo drustvo za stolom, pa se SPS dugo nije oporavio od toga. Secam se da se 1999. na mitingu protiv NATO-a ispred sportske hale zvizdalo na pomen imena Slobodana Milosevica, iako je bilo ratno stanje a policije kolko oces. Tadasnji sef mesne zajednice jadan je posle toga morao da preskace u svom govoro svaki put to ime, da se ne bi Slobi na novo zvizdalo. Kostolcani osim sto imaju visok standard, imaju i pogan jezik i ne trpe bahatost. Savicu bi bilo bolje da se izvini za postupak nego sto pokusava nespretno da se izvlaci, jar je napad bio pred svedocima. Razgovarao sam sa svedocima, i kako oni tvrde, napao je Vladu iznenada, takoreci s ledja, isprovociran time sto je ovaj na fejsbuku kritikovao lokalnu vlast. Ko nije kadar da otrpi kritiku javnosti taj ne treba da se bavi javnim poslom.
    Zdrav covek ima hiljadu zelja, a bolestan samo jednu! Da raspise izbore!

Primećen član
    Učlanjen
    07.08.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Zna se da je Boško nasilnik tako da Boško ćuti molim te!

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2275

Citat Original postavio grubetic Pogledaj poruku
    Ja kao Kostolcanin tvrdim da ovo u Kostolcu nece proci. Sa Ivanom Savicem sam sedeo u istoj kancelariji na poslu godinu dana, moj brat mu je zamenik opstine, sa druge strane Keric mi je skolski drug, ista smo generacija, svi se mi ovde jako dobro poznajemo, Kostolac je malo mesto, i tvrdim vam da ce SNS platiti cenu na prvim sledecim izborima. I Marko Milosevic je u jesen 1997. isamarao jednog naseg sugradjanina (sina penzionisanog policajca) samo zato sto je u kafeu "Rock", ovaj gledao u njega i njegovo drustvo za stolom, pa se SPS dugo nije oporavio od toga. Secam se da se 1999. na mitingu protiv NATO-a ispred sportske hale zvizdalo na pomen imena Slobodana Milosevica, iako je bilo ratno stanje a policije kolko oces. Tadasnji sef mesne zajednice jadan je posle toga morao da preskace u svom govoro svaki put to ime, da se ne bi Slobi na novo zvizdalo. Kostolcani osim sto imaju visok standard, imaju i pogan jezik i ne trpe bahatost. Savicu bi bilo bolje da se izvini za postupak nego sto pokusava nespretno da se izvlaci, jar je napad bio pred svedocima. Razgovarao sam sa svedocima, i kako oni tvrde, napao je Vladu iznenada, takoreci s ledja, isprovociran time sto je ovaj na fejsbuku kritikovao lokalnu vlast. Ko nije kadar da otrpi kritiku javnosti taj ne treba da se bavi javnim poslom.
    .......... хвала на разјашњењу - ЕТО НЕМА ПОТРЕБЕ ДА СЕНДВИЧАРИ СПИНУЈУ И ТРОЛУЈУ ТЕМУ.........

Slične teme

1. Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 26.06.2017., 17:13
  2. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 25.11.2013., 17:22
  3. Brat udario sestru ciglom u glavu posle svađe!
    Autor aeolus u forumu Hronika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 09.08.2013., 14:37
  4. Muž udario ženu ciglom u glavu
    Autor aeolus u forumu Hronika
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 09.08.2013., 14:32
  5. PREDSEDNIK OPŠTINE ŽAGUBICA PREBIO NOVINARKU
    Autor mikicbd u forumu Hronika
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 11.03.2012., 23:18

Pravila za slanje poruka