baletani

Nevenchica:
A da li je izvodljivo da ti postanes normalan?
P.S. Ti probaj pa javi dal si uspeo, ako polomish kitcmu nek neko javi za tebe ;) Ljudi od gume :lol:


CURO,AKO SI CURA, PITANJE JE NORMALNO MOJ BURAZER DOK SE NIJE UGOJIO MOGAO JE SAM SEBI DA DOHVATI KITU,NARAVNO NIJE GA SAM SEBI PUŠIO ALI JE MOGAO!!!!!
 
Hiper:
Pi bre, ljudi, baš nemate smisla za neobična pitanja...
Ako vam se ne sviđa ne morate da odgovarate.

Ja sam girl.

Gulume, taj tvoj burazer ne vidim zašto ne bi to sebi radio ako može, ionako se samozadovoljava na neki način. Ma, to te on lagao, ne sme da kaže! (;

potpitanje: Da li biste voleli da ovo možete da izvedete?

Pitanje UOPŠTE nije retardirano. Ali UOPŠTE. Kad vam JA kažem.



PA PAZI OVAKO,BRAT ME NIKAD NE LOŽI A I NIJE NASTRAN USPUT JE I OŽENJEN TAKO DA IMA KO TO DA RADI, A JA BI VOLEO OVO DA MOGU URADITI SAMO DA SAM ŽENSKO, OK!!!!!!!!
 
Pa mislim ako neko ima kitu od jedno metar zive mere, onda bi mozda i mogao, ono opusteno da ne lomi kicmu...o boze...jel to tinejdzeri definitivno preuzimaju forum?
 
hulahopka:
Pa mislim ako neko ima kitu od jedno metar zive mere, onda bi mozda i mogao, ono opusteno da ne lomi kicmu...o boze...jel to tinejdzeri definitivno preuzimaju forum?


CURO, BOLJE ČUVAJ TE TVOJE HULAHOPKE DA NE SPADNU, AKO VEĆ NEMAŠ PAMETAN KOMENTAR!!!
 
Da dofatim ne mogu... cak nisam nikad ni razmisljao o tome... sto bi znacilo da me ne pali...

A ti bi malo da ti se lize ribica... pa ako vec nema koga onda bi sama... Pa nadji bre nekog...

Toliko ti se svidja tvoja ribica? :lol:
 
kad to budem postigao......fu.ck odma celibat....nema svrhe cimati se dalje....to je ono ultimativno....kad chovek odradi svoj falus ustima to je to....to je poslednje shto mu treba
 

Back
Top