Pomoć oko pokretanja web sajta!

Munja97

Početnik
Poruka
12
Poštovani, nadam se da ova tema nije otvarana, ako jeste onda neka me admini prebace ;)

Ovako, želim da napravim (odnosno da mi neko napravi) web sajt i sada me zanima da li postoji mogućnost da kad se taj sajt napravi da ga ja sam uredjujem( moje znanje oko web sajtova je velika 0)? Zatim me zanima da li treba još nešto da plaćam pored izrade sajta ili ne?

Pozdrav!
 
Ok , sve zavisi kakav sajt zelis. Ako je to neki sajt koji nece preterano da koristi memorije onda ti je moj predlog uz zakup domena koji kosta oko 10ak eura uzmes i besplatan hosting. Ali sve zavisi sta ce i cemu ce taj sajt da sluzi.
Sto se tice izrade, za one koji se ne razumeju u web tehnologije, za njih je CMS, od kojih je najpoznatiji WordPress. Dobre wordpress teme ima za solidan novac.
 
Poštovani, nadam se da ova tema nije otvarana, ako jeste onda neka me admini prebace ;)

Ovako, želim da napravim (odnosno da mi neko napravi) web sajt i sada me zanima da li postoji mogućnost da kad se taj sajt napravi da ga ja sam uredjujem( moje znanje oko web sajtova je velika 0)? Zatim me zanima da li treba još nešto da plaćam pored izrade sajta ili ne?

Pozdrav!

Ne mozes ti da ga uredjujes jer ne znas da kodiras. Ali npr da sad uzmes hosting i domen + da placas supporta za sajt koji radis, izacice ti skupo. Kao sto kaze Rudjer, ako nemas neki biznis ako planiras da ga drzis iz zabave, onda se ne isplati. "Osim ako imas kesh pa ti nije bitno koliko ces potrositi"
 

Back
Top